چین چین بلیط چین علی بابا 1

در چین به‌جای انعام دادن، لبخند بزنید!

از روزگاران قدیم برای برخی از کشورها بنا به پیشینه‌ی تاریخی یا ویژگی‌های دیگر، لقبی انتخاب می‌کردند. لقب چین، کشوری که شما برای گشت‌وگذار در آن تور چین را برگزیده‌اید، کشور آسمانی است. جالب است بدانید که چین واژه‌ای فارسی است و چاینا (China) گویش انگلیسی آن است که از قرن سیزدهم میلادی توسط مارکوپولو در اروپا رایج شده است.

اولین مورد ضروری که هر مسافر تور چین برای برنامه‌ریزی باید بداند این است که مدت زمان پرواز در تور چین (از تهران به پکن) هفت ساعت طول می‌کشد. ساعت پکن حدود سه‌ساعت‌ونیم و ساعت شانگهای حدود چهارساعت جلوتر از تهران است. دیگر اینکه، آب لوله‌کشی در چین قابل شرب نیست و حتی برای مسواک‌زدن هم بهتر است از آب‌معدنی استفاده کنید. ولتاژ برق همان ۲۲۰ خودمان است و پریزها دوشاخه و فلت هستند. اگر در تور چین خدای ناکرده دچار آسیب یا بیماری شدید، برای دسترسی به خدمات پزشکی، فقط کافی است با شماره‌ی ۱۱۰ تماس بگیرید. ارائه‌ی خدمات پلیس، اورژانس و آتش‌نشانی نیز بر عهده‌ی این مرکز است.

تور چین_ بلیط چین_ چین_ علی بابا

هتل‌ها معمولا ۱۰ تا ۱۵ درصد مالیات به صورت‌حساب اضافه می‌کنند و بیشتر رستوران‌ها هم حق سرویس می‌گیرند. در بیشتر اماکن و خیابان‌های چین دستشویی‌های عمومی در دسترس‌اند و در بعضی از آن‌ها باید بین ۲۰ تا ۵۰ یوان پرداخت کنید.

نکته‌ی قابل توجه دیگری که در تور چین با اهالی کشور آسمان به‌کار می‌آید، این است که بدانید چینی‌ها انعام قبول نمی‌کنند. البته گروهی از چینی‌ها که زیاد با گردشگران و توریست‌ها در ارتباطند، راحتتر انعام می‌پذیرند ولی خب وقتی این کار را دوست ندارند، پیشنهاد ما برای جایگزینی انعام این است: لبخند بزنید! زمان مناسب برای تور چین، پاییز است. تابستان فصل شلوغ این کشور است و قطعا در فصل پاییز که ازقضا در پکن به پاییز طلایی هم شهرت دارد، از فرصت و اکسیژن و هوا و حوصله‌ی بیشتری برخوردار خواهید بود.

تور چین، ضامن سفری راحت و مطمئن

خدمات تور چین بنا به اینکه قصد دارید از کدام شهرها دیدن کنید، در توضیحات تور مورد نظرتان حتماً قید شده است. پیش از خرید تور چین، بهتر است بدانید که از کدام شهرها دیدن می‌کنید و در هر شهر چند روز اقامت دارید. مثلاً تور هفت روز و شب پکن هم تحت عنوان تور چین تبلیغ می‌شود و شما در آن موفق به دیدن دیوار چین و دیدنی‌های بسیار دیگری خواهید شد.

ولی خوب است بدانید کشور چین تنها یک پایتخت ندارد! پکن، شانگهای، گوانگجو و شهرهای دیگر هرکدام پایتخت یک چیز هستند و حتی یک تور جدا می‌طلبند. پس بهتر است در انتخاب تور چین بدانید که دلتان می‌خواهد در مدت زمان سفرتان از کدام شهرها و در چه مدت زمانی دیدن کنید. علی‌بابا سعی کرده است درگاه قابل اطمینانی برای تور چین باشد و نگرانی‌های شما را در انتخاب درست یک تور، خرید بلیط، قیمت‌ها و کیفیت‌ آن‌ها رفع کند. به علی‌بابا سر بزنید.

در سایت علی بابا می توانید علاوه بر تهیه بلیط هواپیما برای مقاصد داخلی و خارجی به صورت آنلاین؛ از طریق تلفنی با واحد تورهای خارجی آژانس علی بابا تماس گرفته تا همکاران ما، بهترین پکیچ تور چین شامل بلیط هواپیما، رزرو هتل‌ های چین، تهیه ویزا را با قیمت‌های مناسب و سرویس‌های جذاب گردش شهری و ترانسفر فرودگاهی دریافت کنید.

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.