محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا – هواپیمایی کاسپین

(به همراه آزمایشگاه‌های مورد تایید)

با شیوع کرونا هر کدام از هواپیمایی‌ها به ترتیب قوانین و مقررات خود را برای سفر به هر کدام از کشورها و مسیرهایی که در اختیار دارند اعلام می‌کنند.

برای اطلاع از قوانین عمومی و کلی و مشاهده همه هواپیمایی‌ها می‌توانید صفحه محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا را ببینید.

در ادامه این مقاله هم تمام اخبار و اطلاعات هواپیمایی کاسپین را به همراه لیست آزمایشگاه‌های مورد تایید این هواپیمایی برایتان لیست کرده‌ایم.

خواهشمندیم پیش از سفر تمام مقررات را به دقت مطالعه کنید و در اختیار همسفرانتان قرار دهید. این صفحه به محض ارائه اطلاعات جدید از سمت هواپیمایی کاسپین مداوم به‌روز خواهد شد.

 

مسیر نجف(بروزرسانی 16 آبان 1400)

صـدور ویـــزا به صورت OnArrival و درفرودگاه نجف صورت می پذیرد.
ارائــه تست منفی PCR  با اعتبار 72 ساعت الزامی است.
حداقل 6 ماه اعتبــار پاسپورت الزامی است.
میزان بار مجاز 20 کیلوگرم می باشد.

شرایط پذیرش مسافرین ورودی به ایران(بروزرسانی 05 مرداد 1400)

  1. کلیه مسافرین ورودی بالای 8 سال(اتباع ایرانی، خارجی، دیپلمات، مسافرین ترانزیت) موظف به ارائه نتیجه تست منفی PCR پیش از سوار شدن به هواپیما در فرودگاه مبدا می باشند.
  2. مهلت اعتبار تست از زمان انجام آن تنها 96 ساعت بوده و نتیجه آزمایش می بایست از آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت به زبان انگلیسی با تاریخ میلادی و بارکد معتبر جهت بررسی و یا مورد تایید کنسولگری ایران در کشور مبدا باشد.(در صورت عدم ارائه تست معتبر از پذیرش مسافرین جلوگیری به عمل خواهد آمد)
  3. اخذ ویزای ورود به کشور ایران الزامیست.
  4. به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، از پذیرش جامه دان های Cabin size چرخ دار جلوگیری می شود.
  5. تاریخ اعتبار از 15 مرداد 1400 تا اطلاع ثانوی می باشد.

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی کاسپین

کلیه آزمایشگاه های تایید شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران جهت آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی، مورد تایید این شرکت نیز می باشند.
صفحه آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی ها

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.