شهریور گذشته علی‌بابا یک‌ساله شد و چهارشنبه هجدهم شهریورماه 1394 این مناسبت فرخنده را در کنار همکاران و مدیران و مهمانان گرامی دیگر جشن گرفتیم. هما‌ن‌طور که در گزارش جشن هم خواندید، در این مراسم قرعه‌کشی‌های مختلفی برگزار شد.

صدای پای آب

شهریور گذشته علی‌بابا یک‌ساله شد و چهارشنبه هجدهم شهریورماه ۱۳۹۴ این مناسبت فرخنده را در کنار همکاران و مدیران و مهمانان گرامی دیگر جشن گرفتیم. هما‌ن‌طور که در گزارش جشن هم خواندید، در این مراسم قرعه‌کشی‌های مختلفی برگزار شد. علاوه بر مشخص شدن برنده‌ی تور رویایی پاریس میان کاربران و مشتریان عزیز علی‌بابا، یک قرعه‌کشی هم میان مهمانان حاضر در سالن برگزار شد که جایزه‌ی آن یک تور استانبول به همراه خانواده بود.

برنده‌ی این مسابقه یکی از همکاران عزیزمان بود که به همراه خانواده‌اش در سالن حضور داشت. همکار ما همان‌ شب در سالن اعلام کرد که مبلغ جایزه را صرف امور انسان‌دوستانه خواهد کرد و هزینه‌ی تور استانبول را صرف خرید سمعک مرغوب برای دختربچه‌ی کم‌شنوایی خواهد کرد که از کمبود شدید شنوایی رنج می‌برد.

ابتدای آبان‌ماه به همراه همکارمان برای اهدای سمعک به دیدار این خانواده رفتیم. این دختر کوچولو بعد از استفاده از سمعک، برای اولین‌بار شنیدن صدای آب را تجربه کرد. سپس متوجه شدیم این خانواده یک فرزند پسر هم دارد که علاوه بر نابینایی از ناشنوایی هم رنج می‌برد که طبق توصیه‌ی پزشک اگر سمعکی مرغوب و با استاندارد بالا داشته باشد، بخشی از شنوایی خود را بازخواهد یافت. پس به نمایندگی از همه‌ی شما کاربران و مشتریان مهربان و انسان‌دوست علی‌بابا تصمیم گرفتیم این سمعک را در اختیار این پسربچه‌ی ناشنوا قرار بدهیم تا دست‌کم بتواند بخشی از حس شنوایی‌اش را برگرداند. از این‌که با همراهی همیشگی‌تان ما را شریک فعالیت‌های انسان‌دوستانه می‌کنید، سپاس‌گزاریم.

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 دیدگاه

 1. میثم فرهید می‌گوید

  خیلی خوشحال هستم که از علی بابا خرید میکنم و حس راحتی و آرامش خاصی دارم.
  از دوستمون هم که هزینه سفر رو به امر انسان دوستانه اختصاص دادند کمال تشکر و قدردانی را دارم و از این که میبینم این عمل و نیت خیر در جمع علی بابا هم موج میزنه احساس سرافرازی میکنم که در کنار شما دوستان هستم.
  حکیمی این حکایت بر زبان راند دریغ آمد مرا مهمل فرو ماند
  به نظم آوردمش تا دیر ماند خردمند آفرین بر وی بخواند
  الا ای نیکرای نیک تدبیر جوانمرد و جوان طبع و جهانگیر
  شنیدم قصه‌های دلفروزت مبارک باد سال و ماه روزت
  ندانستند قدر فضل و رایت وگرنه سر نهادندی به پایت
  تو نیکویی کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز
  که پیش از ما چو تو بسیار بودند که نیک‌اندیش و بدکردار بودند
  بدی کردند و نیکی با تن خویش تو نیکوکار باش و بد میندیش
  خدایت ناصر و دولت معین باد دعای نیک خواهانت قرین باد
  مراد و کام و بختت همنشین باد تو را و هر که گوید همچنین باد

  1. علی‌بابا می‌گوید

   سلام آقای فرهید عزیز،
   خواندن نظر دلگرم‌کننده‌ی شما خوشحالمون کرد. علی‌بابا به داشتن همراهانی مثل شما افتخار می‌کنه.

 2. یلدا علیئی می‌گوید

  با سلام و سپاس،سپاس از این برنده ی محترم،سپاس
  از شما برای این هدیه ی ارزشمند،کمک به یک هم نوع
  از زیباترین راه های آرامش هست.

  1. علی‌بابا می‌گوید

   سلام دوستِ عزیز و سپاس از شما، که با همراهی‌تون ما رو دل‌گرم نگه می‌دارید.