شششش jpg

علی بابا، حامی اصلی ماراتن برنامه نویسی دانشگاه شریف

ششمین ماراتن برنامه نویسی دانشگاه شریف در زمینه تلفن همراه با حمایت علی‌بابا و از تاریخ ۱۵ تا ۱۷ شهریور در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. این رویداد یکی از معتبرترین مسابقات برنامه‌نویسی ویژه تلفن همراه است و از سال ۹۲ تا امروز پنج دوره ماراتن در شهرهای مختلف ایران برگزار شده تا فرصت ورود به بازار کار برای تیم‌های برنامه‌نویسی فراهم شود.

در این رویداد هر یک از تیم‌ها می‌باید ظرف ۴۸ ساعت نسخه اولیه یک اپلیکیشن تلفن همراه (در حوزه مشخص شده توسط کمیته اجرایی) را کدنویسی کرده و تحویل تیم داوری بدهند. در تمام این مدت همه تیم‌ها در محل دانشگاه شریف قرنطینه می‎شوند و تیم‌های داوری و مشاور بر نحوه عملکرد آنها نظارت دائم دارند. پس از رای تیم داوری، چند تیم به مرحله بعدی راه پیدا می‌کنند تا این فرصت را داشته باشند که زمان بیشتری را به پروژه خود اختصاص بدهند.

هدف اصلی این رویداد شناسایی تیم‌های برتر برنامه‌نویسی و کمک به آنها برای ورود به بازار کار است. معیارهایی نظیر رابط کاربری، تجربه کاربری، خلاقیت، پاسخ ایده به نیاز جامعه، قابلیت گسترش ایده و نحوه پیاده‌سازی در رای هیئت داوران نقش اساسی دارند.

گقتنیست تیم‌های شرکت‌کننده در این رویداد تا ۱۰ شهریور مشخص خواهند شد.

 

بیشتر بخوانید:

درخشش تیم رباتیک دانشگاه امیرکبیر با حمایت علی‌بابا

علی‌بابا، حامی استارت آپ ویک تهران

علی‌بابا، محبوب‌ترین شرکت‌کننده در هشتمین نمایشگاه کار شریف

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.