اختتامیه مسابقات داده کاوی

برگزاری اختتامیه دومین مسابقات داده کاوی با حمایت علی بابا

اختتامیه دومین دوره مسابقات ملی داده کاوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حمایت علی‌بابا ۱۸ اسفندماه برگزار شد. علی‌ بابا همواره حامی رویدادهای دانش‌بنیان و علمی بوده و این بار هم حامی اصلی دومین دوره مسابقات ملی داده‌کاوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر شد.

مسابقات ملی داده‌کاوی با هدف شناسایی الگوها و برقرارسازی رابطه‌ها و سنجش و ارتقا سطح علمی دانشجویان کشور در زمینه علم داده برگزارمی‌شود. اولین دوره مسابقات داده کاوی در مهر ماه سال ۹۶ برگزار شد و از میان ۱۶۰ تیم شرکت کننده ۲۰ تیم به مرحله دوم راه پیدا کردند. از میان تیم‌های راه یافته به مرحله دوم، ۶ تیم به مرحله نهایی رسیدند.

کدام تیم‌ها برنده مسابقات داده کاوی شدند؟

علی بابا

طی مراسمی که ۱۸ اسفندماه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه امیرکبیر برگزار شد، ۶ تیم راه یافته راهکارهای خود برای حل چالش‌های مطرح را ارائه دادند. داوری مرحله نهایی را عروه نادر از علی بابا بر عهده داشت. از میان این ۶ تیم، تیم VORTEX OF VENGEANCE موفق به کسب مقام اول و دریافت جایزه ۴ ملیون تومانی از علی‌ بابا شد. تیم ABRACADABRA دومین برنده این رقابت‌ها بود که جایزه ۳ ملیون تومانی دریافت کرد. مقام سوم این مسابقات هم به تیم MIG تعلق یافت و از طرف علی بابا جایزه ۲ ملیون تومانی به این تیم تعلق گرفت.

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.