علی‌بابا و مسابقات جایزه‌ی تنیس روی میز مردان

علی‌بابا و مسابقات جایزه‌ی بزرگ تنیس روی میز مردان

علی‌بابا و مسابقات جایزه‌ی بزرگ تنیس روی میز مردانمسابقات جایزه‌ بزرگ تنیس روی میز مردان کشور، سه‌شنبه ۲۷ مهرماه در آکادمی بین‌المللی تنیس روی میز تهران برگزار شد و برخی از شرکت‌کنندگان با پیراهن علی‌بابا در رقابت‌ها حاضر شدند. در این مسابقات ۲۰ بازیکن حاضر در بخش مردان به ۴ گروه پنج‌نفره تقسیم شدند و رقابت‌ها روی ۴ میز آغاز شد.

این مسابقات روز سه‌شنبه در مرحله‌ی نیمه‌‌نهایی پی‌گیری شد و در این مرحله، نوشاد عالمیان با پیروزی ۳ بر ۱ مقابل پوریا عمرانی و نیما عالمیان با کسب همین نتیجه مقابل آرمان حاجی‌ئی به مرحله‌ی نهایی راه یافتند. پوریان عمرانی و آرمان حاجی‌ئی هم در دیدار رده‌بندی با هم مسابقه دادند.

در مرحله‌ی پایانی نوشاد و نیما عالمیان به مصاف هم رفتند و نوشاد با پیروزی ۳ بر ۱ برادر خود را شکست داد و به قهرمانی رسید. نیما عالمیان به مقام دوم رسید و پوریا عمرانی در دیدار رده‌بندی با پیروزی ۳ بر ۱ حریف خود را شکست داد و صاحب عنوان سوم این مسابقات شد.

علی‌بابا به تمام شرکت‌کنندگان این مسابقات خسته‌نباشید می‌گوید و ضمن تبریک به برندگان این دوره از رقابت‌ها، برای تمام ورزشکاران ایران در تمامی عرصه‌ها آرزوی موفقیت می‌کند.

بیشتر بخوانید:

از برج میلاد به برج ایفل

جایزه ویژه در دستان برنده

از این تخصص‌ها بوی پول بلند می‌شود

  • اشتراگذاری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *