راهنمای ورود و ثبت‌نام

ایجاد حساب کاربری

برای خرید اینترنتی بلیط در وب‌سایت علی‌بابا باید حساب کاربری داشته باشید. اگر قبلا حساب کاربری‌تان را ایجاد کرده‌اید، پس با نام کاربری و رمز عبور وارد شوید. اگر ندارید، قدم‌به‌قدم با ما بیایید تا حساب کاربری‌تان را با هم بسازیم.

در مرحله اول که وارد وب‌سایت علی‌بابا شوید، در قسمت پایین سمت چپ، گزینه‌ای به اسم «حساب کاربری» خواهید دید. روی آن کلیک کنید.

حالا یک صفحه باز می‌شود. اگر حساب دارید، با شماره همراهی که قبلا با آن حساب کاربری‌تان را ساخته بودید، وارد شوید. در غیر این صورت شماره ‌تلفن همراهتان را وارد کنید و دکمه «تایید و دریافت کد» را بزنید تا یک کد پنج‌ رقمی به آن شماره پیامک شود. سپس این کد پنج ‌رقمی را در جای خالی وارد کنید و دکمه «تایید و ادامه» را بزنید.

تا اینجا توانستید از طریق شماره موبایل و کد پنج رقمی، وارد حساب کاربری‌تان شوید؛ همانطور که در تصویر مشاهده میکنید یک علامت تیک سبز رنگ روی کلمه حساب کاربری در سمت چپ و پایین صفحه نمایش داده می شود که به معنی وارد شدن به حساب کاربری است.

راهنمایی ورود به حساب کاربری از طریق کلمه ی عبور

در مرحله اول که وارد وب‌سایت علی‌بابا شوید، در قسمت پایین سمت چپ، گزینه‌ای به اسم «حساب کاربری» خواهید دید. روی آن کلیک کنید.

حالا یک صفحه باز می‌شود. روی گزینه  « ورود با کلمه عبور » کلیک کنید.

در این صفحه شما می توانید شماره موبایل یا آدرس ایمیل به همراه کلمه عبور خود را وارد کرده، و با انتخاب گزینه ی « ورود به علی بابا » وارد حساب کاربری خود شوید.

 

ایجاد حساب کاربری در اپلیکیشن

اول از همه، اپلیکیشن علی‌بابا را روی تلفن همراهتان نصب و آن را باز کنید. در اولین قدم باید حساب کاربری بسازید. اگر حساب کاربری دارید، باید وارد حسابتان شوید.

برای این کار، از قسمت پایین اپلیکیشن سمت چپ، روی قسمت «حساب کاربری» ضربه بزنید؛ سپس در صفحه جدیدی که باز شده، روی دکمه «ورود یا ثبت نام» بزنید.

سپس پنجره‌ای باز می‌شود که از شما می‌خواهد شماره‌تلفن همراهتان را وارد کنید. پس از آن روی دکمه «تایید و دریافت کد» بزنید و منتظر بمانید تا کد پنج‌رقمی برای شما پیامک شود.

کد ارسال‌شده را در قسمت خالی وارد کنید و دکمه «تایید» را بزنید.

تا اینجا توانستید حساب کاربری‌تان را ایجاد کنید؛ حالا وقت تکمیل‌کردن حساب کاربری است. مجددا از قسمت پایین سمت چپ حساب کاربری را انتخاب کرده و روی گزینه آدمک کلیک کنید. 

در قسمت پروفایل کاربری، گزینه‌ای به نام «ویرایش اطلاعات» وجود دارد. روی آن که بزنید، می‌توانید قسمت‌های خالی مربوط به اطلاعات شخصی را تکمیل کنید.

بعد از واردکردن همه اطلاعات، در صورت تمایل به تغییر رمز عبور می‌توانید گزینه «تغییر رمز عبور» را انتخاب کنید.

حالا دیگر حساب کاربری شما آماده‌ استفاده است و می‌توانید از علی‌بابا بلیط بخرید.