راهنمای انتقال موجودی حساب کاربری

برای ثبت درخواست «انتقال موجودی حساب کاربری به کارت بانکی» ابتدا وارد حساب کاربری‌تان در وب‌سایت علی‌بابا بشوید؛ سپس از بین گزینه‌های نمایش‌داده‌شده، گزینه «اطلاعات حساب کاربری» را انتخاب کنید.

در صفحه جدید روی گزینه «موجودی و تراکنش ها» بزنید تا موجودی حساب کاربری شما نمایش‌داده ‌شود. در این صفحه شما می‌توانید مراحل درخواست‌های ثبت‌شده یا سابقه تمام تراکنش‌های خودتان را ببینید.

در همین بخش روی کادر «ثبت درخواست»، درست روبه‌روی گزینه انتقال موجودی حساب بانکی کلیک کنید تا کادر ورود اطلاعات برای شما باز شود.
در کادر جدید مبلغ درخواستی خودتان را برای انتقال به کارت وارد کنید. دقت کنید که اگر مبلغ درخواستی بیشتر از موجودی حساب شما باشد یا مبلغی اشتباه وارد شود، سیستم خطا می‌دهد و ادامه فرایند امکان‌پذیر نخواهد بود.
لطفا توجه کنید که شما می‌توانید در هر روز، فقط تا سقف 7 میلیون تومان درخواست برداشت وجه داشته باشید.

بعد از واردکردن مبلغ، از شما، شماره کارت خواسته می‌شود. اگر شماره کارت را اشتباه وارد کنید با خطا مواجه خواهید شد.

توجه کنید که شما فقط می‌توانید درخواست واریز به حساب بانکی خودتان را ثبت کنید. به همین دلیل باید شماره کارت حساب بانکی کسی را وارد کنید که با شماره همراه همان شخص در وب‌سایت علی‌بابا ثبت نام کرده‌اید.

در صورتی که در مراحل قبل، اطلاعات به‌درستی وارد شده باشد، کادر جدیدی باز می‌شود که اطلاعات را دوباره به شما نمایش می‌دهد. 
اطلاعات را با دقت بررسی کنید و برای انتقال وجه، روی گزینه «تایید درخواست» بزنید.

 بعد از تایید درخواست شما، کادر زیر نمایش داده خواهد شد و وجه مدنظر طی 72 ساعت آینده به کارت شما واریز خواهد شد.

طبق قوانین، مسئولیت تمام اطلاعات وارد‌شده به عهده کاربر است.
اطلاعات خواسته‌شده برای انتقال وجه از اعتبار به کارت بانکی، از حساب کاربری شما گرفته شده است. قصد ما، احراز هویت و حفظ امنیت حساب شماست. در‌صورتی‌که این اطلاعات کامل و دقیق نیست، می‌توانید هنگام درخواست انتقال وجه آن‌ها را ویرایش کنید.
مدت زمان انجام تسویه‌حساب حداکثر 72 ساعت است.

پرتکرارترین سوال‌های راهنمای انتقال موجودی حساب کاربری

قوانین عمومی انتقال موجودی حساب کاربری به کارت بانکی