راهنمای انتقال موجودی حساب کاربری

راهنمای گام‌به‌گام ثبت درخواست انتقال موجودی حساب کاربری به کارت بانکی

برای ثبت درخواست «انتقال موجودی حساب کاربری به کارت بانکی» ابتدا وارد حساب کاربری‌تان در وب‌سایت علی‌بابا بشوید؛ سپس از بین گزینه‌های نمایش‌داده‌شده، گزینه «افزایش» را انتخاب کنید.

در صفحه جدید روی گزینه «موجودی و تراکنش‌ها» بزنید تا موجودی حساب کاربری شما نمایش داده ‌شود. در این صفحه می‌توانید مراحل درخواست‌های ثبت‌شده یا سابقه تمام تراکنش‌های خودتان را ببینید.

در همین بخش روی کادر «ثبت درخواست»، درست روبه‌روی گزینه انتقال موجودی حساب بانکی، کلیک کنید تا کادر ورود اطلاعات برای شما باز شود. در کادر جدید از لیست شماره کارت‌های نمایش داده شده، یک گزینه را انتخاب کنید. هنگام انتخاب کارت بانکی، به مبلغ قابل انتقال هم دقت کنید.

حالا شماره کارت را کامل کنید

اگر شماره کارت را اشتباه وارد کنید پیام اشتباه‌بودن شماره کارت به شما نمایش داده می‌شود. توجه کنید که فقط می‌توانید درخواست واریز به حساب بانکی خودتان را ثبت کنید. به همین دلیل باید شماره کارت حساب بانکی کسی را وارد کنید که با شماره همراه همان شخص در وب‌سایت علی‌بابا ثبت نام کرده‌اید.

بعد از تایید و ادامه، در کادر جدید مبلغ درخواستی‌تان را برای انتقال به کارت وارد کنید. دقت کنید که اگر مبلغ درخواستی بیشتر از موجودی قابل برداشت (مبلغ قابل انتقال به حساب بانکی) باشد، پیام خطا به شما نمایش داده می‌شود و ادامه فرایند امکان‌پذیر نخواهد بود. لطفا توجه کنید که در هر روز، فقط می‌توانید تا سقف 15میلیون تومان از یک یا چند کارت درخواست برداشت وجه داشته باشید.

در صورتی که در مراحل قبلی، اطلاعات به‌درستی وارد شده باشند، کادر جدیدی باز می‌شود که اطلاعات را دوباره به شما نمایش می‌دهد.
اطلاعات را با دقت بررسی کنید و برای انتقال وجه، روی گزینه «تایید درخواست» بزنید.

 بعد از تایید درخواست، کادر زیر نمایش داده می‌شود و وجه مدنظر طی 72 ساعت آینده به کارت شما واریز خواهد شد.

طبق قوانین، مسئولیت درستی تمام اطلاعات وارد‌شده به‌عهده کاربر است.
اطلاعات خواسته‌شده برای انتقال وجه از اعتبار به کارت بانکی، برگرفته از اطلاعات حساب کاربری شماست.

از آنجایی که احراز هویت و حفظ امنیت حساب شما برای ما اولویت است، اطلاعات حساب کاربری‌تان را دقیق، کامل و به‌روز نگه دارید؛ بنابراین در صورت نیاز می‌توانید هنگام درخواست انتقال وجه، آن‌ها را ویرایش کنید.
مدت‌زمان انجام تسویه‌حساب، حداکثر 72 ساعت است.

پرتکرارترین سوال‌های راهنمای انتقال موجودی حساب کاربری

قوانین عمومی انتقال موجودی حساب کاربری به کارت بانکی چیست؟