راهنمای استرداد بلیط

علی‌بابا یعنی استرداد آنلاین و آسان بلیط هواپیما و قطار

استرداد بلیط اتوبوس

برای استرداد بلیط اتوبوس از علی‌بابا، ابتدا باید از گزینه‎ی «ورود - ثبت نام» با وارد کردن ایمیل و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید.

در این مرحله، شما پس از ورود به حساب کاربری خود، می‌توانید با انتخاب گزینه «سفارشات و استردادها» وارد صفحه سفارشات خود شده و لیست سفارشات را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید با انتخاب هر کدام از آنها برای درخواست استرداد آن سفارش اقدام نمائید.

در صفحه سفارشات و استردادها می‌توانید از قسمت جستجوی بالای لیست فقط با پر کردن یکی از فیلدهای شماره سفارش و تاریخ به راحتی سفارش موردنظر خود را یافته و مشاهده نمائید.

پس از انتخاب سفارش موردنظر خود میتوانید جزئیات سفارش را به صورت کامل مشاهده و چاپ نمائید، در ضمن می‌توانید از طریق گزینه‌ی «استرداد» برای درخواست استرداد هر کدام از بلیط‌های سفارش موردنظر خود اقدام نمائید.

با انتخاب گزینه‌ی «استرداد» صفحه‌ای را مشاهده می‌کنید که می توانید در آن اطلاعات مربوط به مبلغ قابل بازگشت را با توجه به قوانین کنسلی اتوبوس خود مشاهده کرده و تایید کنید.

در مرحله آخر شما باید چگونگی نحوه پرداخت مبلغ استرداد شده را تعیین نمائید، شما دو گزینه‌ی شارژ اعتبار علی‌بابا و واریز به حساب بانکی را برای انتخاب پیش رو دارید، یکی از این دو گزینه را با توجه به توضیحات آن انتخاب نموده و روی گزینه‌ی «استرداد آنلاین» کلیک کنید. توجه فرمایید در صورتیکه گزینه واریز به حساب بانکی را انتخاب نمایید مبلغ به همان شماره کارتی که با آن خرید خود را انجام داده‌اید، با کسر کارمزد بانکی 5000 ریالی بازمیگردد.

پس از تکمیل این مراحل، شما پیام «استرداد با موفقیت انجام شد» را دریافت می‌کنید. اگر تا 72 ساعت مبلغ استرداد به حساب یا اعتبار شما واریز نشد، می‌توانید برای بررسی موضوع با پشتیبانی علی‌بابا تماس بگیرید.

علی‌بابا، همراه و پشتیبان شما.

استرداد

کاربر گرامی

رزرو یا استرداد هتل‌های داخلی در شهرهای مختلف از طریق اپلیکیشن علی‌بابا امکان‌پذیر است.

با نصب اپلیکیشن، نزدیک‌ترین شعبه‌ی علی‌بابا در جیب شماست.