راهنمای استرداد بلیط

علی‌بابا یعنی استرداد آنلاین و آسان بلیط هواپیما و قطار

استرداد

کاربر گرامی

رزرو یا استرداد هتل‌های داخلی در شهرهای مختلف از طریق اپلیکیشن علی‌بابا امکان‌پذیر است.

با نصب اپلیکیشن، نزدیک‌ترین شعبه‌ی علی‌بابا در جیب شماست.

استرداد هتل خارجی

جهت انجام استرداد هتل خارجی خریداری شده از سایت علی بابا ابتدا به پروفایل کاربری خود وارد شوید، جهت ورود بر روی دکمه ورود و ثبت نام در سایت کلیک نمایید و با وارد کردن ایمیل و پسوورد خود و انتخاب دکمه ورود ، صفحه پروفایل کاربری شما نمایش داده می شود .

استرداد هتل خارجی

جهت انجام استرداد بلیت وارد منو سفارشات و استردادها می شویم . در این صفحه می توانیم با داشتن شماره سفارش یا تاریخ خرید بر روی دکمه جستجو کلیک نماییم تا خرید مورد نظر خود را پیدا نماییم و سپس اقدام به استرداد واچر نماییم.

استرداد هتل خارجی استرداد هتل خارجی

بعد از یافتن سفارش مورد نظر بر روی دکمه مشاهده و استرداد کلیک می نماییم با انتخاب این دکمه شماره رزرو، نام هتل، شهر، تاریخ ورود و خروج و مبلغ پرداخت شده نمایش داده می شود . در این قسمت می توانیم اسامی مسافران را جهت اطمینان از استرداد صحیح بلیت مشاهده نماییم و در صورت نیاز به دریافت واچر می توانیم بر روی دکمه دریافت واچر کلیک نماییم تا مجدد تصویر واچر نمایش داده شود .

استرداد هتل خارجی

جهت انجام استرداد بر روی دکمه نارنجی رنگ استرداد کلیک می نماییم در صفحه نمایش داده شده اطلاعات خرید مجدد نمایش داده می شود و بعد از بررسی اطلاعات خرید می توانیم با کلیک بر روی قوانین کنسلی هتل خارجی اقدام به مطالعه قوانین استرداد واچر نماییم و قبل از ثبت کنسلی از شرایط استرداد مطلع و سپس اقدام به استرداد بلیت نماییم . البته قوانین کنسلی زمان خرید نیز به مسافر نمایش داده می شود . کلیک بر روی دکمه قوانین کنسلی هتل خارجی شما را به صفحه قوانین و مقررات سایت هدایت می کند ، بعد از بررسی قوانین کنسلی، تیک گزینه "قوانین کنسلی هتل خارجی را مطالعه کردم و آن را تایید می کنم" را ثبت می کنیم . در بالای دکمه آبی رنگ مرحله بعد مجموع مبلغ قابل استرداد به کاربر نمایش داده می شود.

استرداد هتل خارجی

با انتخاب دکمه مرحله بعد، نحوه دریافت مبلغ استرداد شده به کاربر نمایش داده می شود در صورتی که خرید از شارژ اعتبار انجام شده باشد مبلغ مستقیم به اعتبار برگشت داده می شود و در صورتی که خرید از حساب انجام شده باشد شما می توانید انتخاب نمایید که مبلغ به حساب برگشت داده شود یا به اعتبار موجودی افزوده گردد.

استرداد هتل خارجی

بعد از ثبت استرداد پیغام استرداد با موفقیت ثبت شد نمایش داده می شود و مبلغ مورد نظر مطابق با قوانین طی 72 ساعت به اعتبار یا حساب کاربر مطابق با نوع پرداخت ایشان انجام می گردد. در صورتی که طی 72 ساعت مبلغ به اعتبار یا حساب شما برگشت داده نشد با پشتیبانی علی بابا تماس حاصل نمایید.

استرداد هتل خارجی