سوالات شما در مورد بلیط اتوبوس شیراز به تهران

 • 1) قیمت بلیط اتوبوس شیراز تهران چه قدر است؟

  قیمت بلیط اتوبوس شیراز تهران امروز حداقل 78800 تومان و حداکثر 118000 تومان بوده است
 • 2) زمان سفر شیراز تهران با اتوبوس چقدر است؟

  سفر شیراز تهران در روز های عادی 12 تا 13 ساعت زمان می برد. برای رزرو بلیط اتوبوس در روز وساعت دلخواه خود می توانید به وبسایت علی بابا مراجعه کنید.
 • 3) اتوبوس های شیراز تهران در چه ساعت‏هایی حرکت می‏کنند؟

  اتوبوس های شیراز تهران از ترمینال‌های شیراز در ساعات مختلف روز حرکت می‌کنند. پرترددترین ساعات شبانه روز بین 18 و 23 است. برای مشاهده لیست کامل بلیط های شیراز تهران در ساعات مختلف شبانه‌روز کلیک کنید.
 • 4) آیا می‌توان بلیط اتوبوس شیراز تهران را کنسل کرد؟

  زمانی که بلیط اتوبوس شیراز تهران را از علی بابا می‌خرید، در صورت لغو سفر، می‌توانید آن را استرداد کنید و پولتان را پس بگیرید. میزان جریمه‌ای که از پولتان کسر می‌شود به زمان کنسلی بلیط بستگی دارد.
 • 5) برای سفر با اتوبوس چند دقیقه قبل از حرکت در ترمینال باشیم؟

  گفته می‌شود برای سفر با اتوبوس باید حدودا یک ساعت قبل از حرکت در ترمینال یا پایانه اتوبوسرانی حضور داشته باشید. اما اگر با محیط پایانه آشنا هستید و بلیط هم در دست‌تان است، این زمان می‌تواند به 20 دقیقه هم کاهش یابد.
خرید بلیط اتوبوس شیراز تهران هیچ وقت به این آسانی نبوده است. خرید بلیط اتوبوس شیراز تهران از علی‌ بابا، رتبه یک فروش اینترنتی بلیط، با بهترین قیمت، بیشتر از دو دقیقه از شما زمان نخواهد گرفت. شما می توانید زمان بندی و شرکت های اتوبوسرانی مختلف را برای مسیر شیراز تهران در این جا مشاهده کنید. البته توجه داشته باشید که قیمت اتوبوس شیراز تهران می تواند با توجه به روز و ساعت انتخابی شما متفاوت باشد. امکان خرید اینترنتی بلیط اتوبوس شیراز تهران و سایر مسیرها به سادگی از تمامی ترمینال ها مانند ترمینال جنوب،ترمینال غرب، ترمینال شرق و ترمینال بیهقی و از تمامی شرکت های اتوبوسرانی همچون رویال سفر، همسفر، ماهان سفر، سیر و سفر و آریا سفر و در علی بابا امکان پذیر می باشد.