MicrosoftTeams image 3 1

کتاب سفر بندر انزلی

پنجمین جلد از مجموعه کتاب سفر علی‌بابا منتشر شد. کتاب سفر انزلی قرار است همسفر شما در این شهر نیلوفری باشد تا هیچ نقطه‌ای از آن برای شما ناشناخته نباشد.

کتاب سفر بندر انزلی

کتاب سفر انزلی هم مثل چهار کتاب سفر قبلی (کتاب سفر کیش، کتاب سفر استانبول، کتاب سفر آنتالیا و کتاب سفر اصفهان)، شما را از پراکنده‌خوانی خلاص می‌کند. این کتاب کامل‌ترین منبع برای سفر به انزلی است و نیازی نیست برای هر سوال، جداگانه در اینترنت جستجو کنید. «زمان» مهم‌ترین دارایی شما در طول سفر است. کتاب سفر انزلی، علی‌رغم کامل‌بودنش، شما را سردرگم نمی‌کند و زمان را باارزش می‌داند. این کتاب تعاملی، طبقه‌بندی‌شده و منظم است که کار با آن به کار با اپلیکیشن می‌ماند. شما می‌توانید با سه ضربه بین صفحه دلخواهتان، منوی اصلی و منوی بخش، در تردد باشید و فقط بخش‌های موردنیازتان را بخوانید. تنها کاری که لازم است بکنید این است که چمدانتان را ببندید و بدون جستجو در وب‌سایت‌های مختلف و فقط با یک منبع هم‌چیز‌دان، سفرتان را آغاز کنید.

ویژگی های کتاب سفر بندر انزلی

اگر قصد سفر به انزلی را داشته باشید، مسیر شیرین و پرچالشی پیشِ روی شماست. شیرین از آن جهت که این شهر پر از مناطق و طبیعت بکر و دیدنی است؛ اما پرچالش است؛ چرا که رفتنی‌ها و دیدنی‌ها بسیار است و وقت کم! کسی که به این شهر زیبا سفر می‌کند، برای آن که نهایت استفاده را ببرد، باید یک برنامه حساب‌شده هم بریزد. کتاب سفر انزلی دقیقا همان چیزی است که از ابتدای سفر؛ یعنی همان لحظه‌ای که قصد سفر کرده‌اید، تا آخرین لحظه که کوله‌بارتان را زمین می‌گذارید، به کارتان می‌آید. با کمک این کتاب می‌توانید تمامی راه‌های رسیدن به این شهر را بررسی و مقایسه کنید و بهترین هتل‌های آن را بشناسید. به‌وقت گرسنگی بهترین رستوران‌های انزلی را یکجا ببینید و راحت تصمیم‌گیری کنید؛ به‌وقت تفریح هم در لیست بلندبالای امکانات تفریحی انزلی، مناسب‌ترین گزینه را به‌سرعت پیدا کنید. کتاب سفر انزلی، یعنی مسیری سرراست و مستقیم به تمامی جاذبه‌ها و امکانات انزلی.

برای استفاده از امکانات تعاملی کتاب، اول از همه باید نسخه تعاملی را از طریق دکمه «دانلود مستقیم» دانلود کنید و سپس با نرم‌افزار ادوب اکروبات (دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه آیفون) کتاب را باز و مطالعه کنید.

خوبی کتاب سفر انزلی این است بدون اینترنت هم کار می‌کند. کافی است یک بار آن را دانلود و در گوشی یا تبلتتان ذخیره کنید. البته برای آنکه از تمامی امکانات منحصربه‌فرد این کتاب بهره‌مند شوید، پیشنهاد می‌کنیم هنگام خواندنش به اینترنت هم وصل باشید.

یک خوبی دیگر این کتاب داشتن چک‌لیست شخصی است. با کمک این چک‌لیست، یک برنامه‌ریزی تمام‌و‌کمال برای سفرتان انجام دهید و نهایت استفاده را از سفرتان ببرید. سفرتان که به پایان رسید، می‌توانید تجربیات خودتان را در انتهای کتاب برای ما ثبت کنید تا در نسخه‌های بعدی از نظرات کاربردی شما استفاده کنیم.

کتاب سفر انزلی را همین حالا دانلود کنید و خود را به یک سفر جانانه و بی‌کم‌وکاست مهمان کنید.