MicrosoftTeams image 13

کتاب سفر استانبول

اولین جلد از کتاب سفر علی‌بابا به مقصد استانبول منتشر شد. شهری که شکوه گذشته، جریال حال و امید به آینده را در خود جا داده و آداب و رسوم شرقی را با مدرنیته غرب پیوند زده است.

کتاب سفر استانبول

اینکه بدانیم بهتر است محل اقامتمان را در کدام نقطه از استانبول انتخاب کنیم، یا اینکه چه روزهایی از چه جاذبه‌هایی بازدید کنیم، یا مثلا کدام مراکز خرید بیشتر نیازهای ما را پوشش می‌دهد و از کدام تفریح‌ها غافل نمانیم، همه و همه قبل و حین سفر از دغدغه‌ها و سوالات ماست که برای یافتن بهترین جواب‌ها باید چندین و چند مطلب پراکنده را مطالعه کنیم. جمع‌وجور کردن انبوه مطالب پراکنده در روزهای شلوغ پیش از سفر سخت و خیلی اوقات نشدنی است. کتاب سفر آمده که حلال مشکلات این چنینی باشد. کتاب سفر استانبول یک راهنمای همیشه حاضر است که کافیست اراده کنید و از طریق تلفن همراه یا تبلتتان فرابخوانیدش! خودش می‌آید و به سوالاتتان پاسخ می‌دهد! کتابی که به قلم کسانی نوشته شده که خودشان زیر و بم استانبول را تجربه کرده‌اند و خوب می‌دانند یک سفر خوب به استانبول چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد.

ویژگی های کتاب سفر استانبول

موقعیت استراتژیک استانبول و تاریخ پر حادثه‌اش از آن شهری ساخته که فرصت کشف و کسب تجربه را سخاوتمندانه در اختیار گردشگرانش می‌گذارد؛ تا همه بدانند اینجا شهری است که برای همه سلیقه‌ها چیزی در چنته دارد. معماری حیرت‌انگیز استانبول، طبیعت زیبا و دریای پرجنب‌وجوشش، شهربازی‌ها و سالن‌های سینمای مدرنش و کافه‌ها و رستوران‌های همیشه روشنش، پر از تجربه‌های بکر و دست‌نخورده برای عاشقان سفر با هر سلیقه‌ای است. استانبول پرهیاهو آنقدر بزرگ و پرجزییات است که نمی‌توان بی‌گدار به آب زد و بدون داشتن اطلاعات دقیق در مورد شهر پا در رکاب سفر گذاشت. اینکه بهترین برنامه‌ریزی را برای سفرمان داشته باشیم، کمک می‌کند که از تک تک لحظات سفرمان استفاده کنیم، گیج و سردرگم نشویم و حسرت چیزی به دلمان نماند. هر روز که نمی‌توان به استانبول سفر کرد!

کتاب سفر استانبول در تمام روزهای پرهیجان شب‌های بلند سفر همراه شماست. بدون نیاز به اینترنت به خوبی کار می‌کند، اما توصیه ما این است که برای استفاده از تمام امکانات این کتاب، از اینترنت هم استفاده کنید. رابط کاربری‌اش ساده است و به سادگی امکان پیدا کردن اطلاعات جزیی در آن وجود دارد.
کتاب سفر استانبول را همینجا می‌توانید دانلود کنید و با همسفرانتان به اشتراک بگذارید.
روزهای سفر نزدیک است. برای تک تک لحظاتش آماده باشید!