MicrosoftTeams image 1 1

کتاب سفر اصفهان

چهارمین جلد از مجموعه کتاب سفر علی‌بابا منتشر شد. کتاب سفر اصفهان قرار است عصای دست شما در این شهر باشد تا در هیچ بخش از سفرتان سردرگم نشوید و اصفهان را مثل کف دستتان بشناسید.
کتاب سفر اصفهان، یک کتاب الکترونیکی تعاملی است که در آن می‌توانید راحت‌تر با آن کار کنید و هرکجا را که دوست داشتید علامت بزنید یا برای خودتان یادداشت بگذارید. فقط کافی است روی دکمه «دانلود مستقیم» کلیک کنید و به کمک نرم‌افزار ادوب اکروبات (دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه آیفون) کتاب را باز و مطالعه کنید.

کتاب سفر شیراز، کامل‌ترین منبع فارسی درباره سفر به شیراز است. چرا این حرف را می‌زنیم؟

به این دلیل که دقیقا از همان زمان که تصمیم به سفر گرفته‌اید تا زمانی که راه می‌افتید، برنامه‌ریزی می‌کنید، سراغ جاذبه‌های دیدنی می‌روید، دنبال آدرس‌ها می‌گردید یا حتی چالش‌های برنامه‌ریزی‌نشده سفر را سروسامان می‌دهید، دست شما را می‌گیرد و قدم‌به‌قدم همراهتان می‌آید.

کتاب سفر شیراز، یک کتاب تعاملی است که با امکانات منحصربه‌فردش، راهنمای بی‌چون‌وچرای سفرتان می‌شود. برای دانلود نسخه تعاملی این کتاب روی دکمه «دانلود مستقیم» بزنید و با نرم‌افزار ادوب اکروبات (دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه آیفون) کتاب را بخوانید. همچنین می‌توانید این کتاب را در اپلیکیشن فیدیبو هم بخوانید.

این کتاب را که باز کنید، بوی بهارنارنج مشامتان را پر می‌کند و گوشتان از نوای خوش موسیقی شیرازی پر می‌شود. باور ندارید؟ امتحان کنید!

کتاب سفر اصفهان

کتاب سفر اصفهان، مثل نمونه‌های قبلی خودش (کتاب سفر کیش، کتاب سفر استانبول و کتاب سفر آنتالیا) کامل‌ترین و متنوع‌ترین اطلاعات سفر را در قالبی کاربردی و زیبا در اختیارتان قرار می‌دهد که بدون‌شک با یک‌ بار بالاوپایین‌کردن کتاب، تجربه‌ای دلچسب برایتان ساخته می‌شود. اما نکته مهم در کتاب سفر اصفهان این است که اطلاعات زیاد باعث نمی‌شود که میان صفحات و کلمات گم شوید. کتاب سفر منظم، تعاملی و طبقه‌بندی شده است و درست مثل یک اپلیکیشن کار می‌کند؛ به‌طوری که می‌توانید با سه ضربه انگشت از صفحه دلخواهتان به فهرست اصلی کتاب یا فهرست بخش موردنظرتان بروید و فقط بخش‌هایی را بخوانید که در آن لحظه به آن احتیاج دارید. برای استفاده از امکانات تعاملی کتاب، اول از همه باید نسخه تعاملی را از طریق دکمه «دانلود مستقیم» دریافت کنید و بعد با نرم‌افزار ادوب اکروبات (دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه آیفون) کتاب را باز و مطالعه کنید.

ویژگی های کتاب سفر اصفهان

اصفهان آن‌قدر دیدنی و گشتنی دارد که اگر بدون برنامه‌ریزی و آمادگی قبلی راهی شوید، ممکن است خیلی از تجربه‌های خوب را از قلم بیندازید؛ اما با کتاب سفر اصفهان می‌توانید متناسب با زمان، شرایط و بودجه‌تان لیستی از کارها آماده کنید و از سفرتان حداکثر استفاده را ببرید. با کتاب سفر اصفهان می‌توانید مناسب‌ترین راه رسیدن به اصفهان را انتخاب کنید، بهترین هتل‌های شهر را برای اقامت بشناسید و امکاناتشان را با هم مقایسه کنید. کتاب سفر به شما می‌گوید که چه تفریحاتی در اصفهان منتظر شماست یا به وقت غذاخوردن به سراغ کدام رستوران‌ها بروید که اصفهان را با تمام وجود مزه‌مزه کرده باشید. کتاب سفر اصفهان راه رسیدن به همه جاذبه‌های شهر را به ساده‌ترین زبان ممکن توضیح داده و کاری می‌کند که شما باشید و یک چمدان و یک کتاب سفر. حقیقتا همین سه ضلع برای ساختن یک تجربه دلچسب از سفر کافی است!

قابلیت دیگر کتاب سفر این است که بدون اینترنت هم کار می‌کند. فقط کافی است پیش از سفر یک بار آن را دانلود و در گوشی یا تبلتتان ذخیره کنید. هرچند برای استفاده بهتر از کارایی‌های متنوع کتاب توصیه می‌کنیم هنگام خواندنش به اینترنت متصل باشید تا تجربه بهتری برایتان ساخته شود.
پس از پایان سفر هم می‌توانید تجربه‌ها و نظراتتان را در انتهای کتاب برای ما ثبت کنید تا در نسخه‌های بعدی از نظرات شما استفاده کنیم. همچنین کتاب سفر به شما این امکان را می‌دهد که چک‌لیست خودتان را داشته باشید و برنامه‌ریزی سفرتان را موبه‌مو جلو ببرید.
پس دست‌دست نکنید و همین حالا روی دکمه دانلود کتاب سفر اصفهان بزنید تا تجربه تازه‌ و آگاهانه‌ای در سفرتان به اصفهان بسازید!