رزرو هتل خارجی

رزرو هتل‌های خارجی علی بابا

با گسترش خدمات اینترنتی، بیشتر افراد ترجیح می‌دهند برای سفر خود به سراغ رزرو آنلاین هتل خارجی بروند. از سوی دیگر برای سفرهای خارجی و با توجه به محدودیت‌های پرداخت ارزی در کشور، رزرو هتل خارجی برای مسافران کمی دشوار است؛ اما با مراجعه به یک سایت رزرو هتل خارجی می‌توانید این مشکل را حل کنید. ضمن اینکه رزرو آنلاین هتل مزایای فراوان دیگری نیز دارد.

زمانی که برای هتل خارجی به سراغ سایت رزرو هتل می‌روید، می‌توانید با امکانات و خدمات هتل‌ها آشنا شوید. با در نظر گرفتن شرایط سفر، موضوع امکانات اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. مثلا اگر مدت کمی در هتل هستید، نیازی نیست در هتلی با امکانات فراوان و گران قیمت بمانید. یا بالعکس اگر خواهان رفاه بیشتر هستید، باید هتلی را انتخاب کنید که خدمات بهتری ارائه دهد. زمانی که برای رزرو هتل خارجی به سایت علی بابا مراجعه می‌کنید، امکانات و خدمات هتل‌ ها را در کنار عکس‌ها آنها مشاهده خواهید کرد.

رزرو هتل خارجی علی بابا

دیگر مزیت رزرو آنلاین هتل خارجی، کمتر شدن هزینه‌ها است. شما در سایت علی بابا گزینه‌های متفاوتی پیش رو دارید که با استفاده از آنها پیدا کردن هتل خارجی ارزان دور از انتظار نیست. مثلا می‌توانید به جای انتخاب هتل 5 یا 4 ستاره به سراغ هتل خارجی 3، 2 یا حتی 1 ستاره بروید.

علاوه بر این یک پنجره دیگر هم وجود دارد که شما با انتخاب نرخ حداقلی از بین آنها می‌توانید قیمت هتل خارجی را تا حد امکان کاهش دهید. بنابراین رزرو هتل خارجی ارزان در سایت‌ های رزرو امکان‌پذیر است. از طریق رزرو آنلاین، امکان پرداخت هزینه هتل خارجی با کارت شتاب فراهم است. شما بدون دردسر و به راحتی هزینه اقامت را می‌پردازید. گویا در حال یک خرید معمولی در داخل کشور هستید؛ با همان امنیت و بسیار راحت.

سوالات متداول رزرو هتل خارجی

پیش از رزرو هتل خارجی چطور درباره آن و فرآیند رزرو اطلاعات بدست آوریم؟

تیم پشتیبانی علی بابا در تمام روزهای هفته، 24 ساعته در کنار شماست. شما می‌توانید تمام سوالات‌تان درباره هتل، هزینه رزرو هتل خارجی و امکانات آن را از پشتیبانان علی بابا بپرسید. برای ارتباط با این تیم حرفه‌ای با شماره 43900000-021 تماس بگیرید.

هزینه هتل خارجی را چه طور بپردازیم؟ با کارت‌های شتاب این فرآیند امکان‌پذیر است؟

زمانی که برای رزرو هتل خارجی به علی بابا مراجعه می‌کنید، خیالتان از هر بابت به خصوص پرداخت راحت باشد. شما می‌توانید هزینه رزرو هتل را با همین کارت‌های شتاب ساده خودتان بپردازید. به هیچ وجه نیازی به استفاده از کارت‌های اعتباری خارجی نیست.

آیا پس از اینکه هتل را رزرو کردیم، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید، احتمال افزایش جریمه بیشتر است). اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در علی بابا در حال رزرو آنلاین هتل هستید، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های هتل واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

در چه ساعتی می‌توانیم در هتل اتاق‌مان را تحویل بگیریم و در چه ساعتی باید اتاق را پس دهیم؟

عموما ورود مسافر به اتاق (چک‌این) در ساعت 14 و خروج مسافر (چک‌اوت) ساعت 12 ظهر است.


 

نیم‌شارژ ورود و خروج چیست؟

ساعت ورود به هتل ساعت 14 و خروج 12 ظهر است؛ مسافر انی که ورود زود هنگام (حدود ساعت 8 صبح) یا خروج دیر هنگام (حدود ساعت 18 عصر) را دارند، از این گزینه استفاده می‌کنند؛ قیمت نیم‌شارژ معمولا نصف رزرو یک شب است.

کودکان تا چه سنی رایگان پذیرش می‌شوند و تخت آنها چگونه است؟

شرایط سنی کودک برای پذیرش در هتل در قسمت قوانین اطلاع رسانی شده است.

تفاوت اتاق‌ها با هم مانند دبل یا توئین بودن یا جونیور یا امپریال یا حتی سوئیت چیست؟

اتاق دبل دو تا تخت چسبیده به هم دارند و مناسب زوج‌ها هستند؛ و اتاق‌های تویین دو تخت سینگل یا جدا از هم دارند. اتاق‌هایی مثل جونیور یا امپریال از نظر متراژ دیزاین و طبقات اتاق‌های بهتری هستند نسبت به اتاق های استاندارد. البته سرویس و خدمات هتل برای همه اتاق‌ها یکسان است.

واچر چیست؟

رسید پرداخت و تاییدیه رزرو اقامتگاه را «واچر» می‌گویند. واچر پس از پرداخت از سوی سیستم رزرواسیون علی‌بابا صادر می‌شود و در اختیار رزرو‌کننده در پروفایل کاربری ایشان قرار خواهد گرفت.

دلیل تفاوت نرخ شما با هتل چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما به طور سالیانه قرار داد داریم، در ایام غیر پیک مسافرهای هتل را تامین می‌کنیم، مسافر های گروهی برای هتل می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کشور دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.