رزرو هتل مسکو

مرتب‌سازی:

در حال جستجوی هتل‌های مسکو - روسیه 01 اسفند تا 02 اسفند (1شب)

شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
.

پرسش‌های متداول

آیا امکان رزرو هتل مسکو با کارت شتاب و پرداخت ریالی وجود دارد؟
برای رزرو هتل مسکو از طریق سایت علی بابا نیازی به داشتن مستر کارت ندارید. خوشبختانه می‌توانید فارغ از نوع ارز دریافتی هتل، هزینه رزرو را با کارت شتاب و به ریال بپردازید. در این روش با توجه به حذف هزینه‌های مربوط به صرافی و تبدیل ارز، رزرو هتل مسکو برایتان ارزان‌تر تمام می‌شود.
بهترین هتل‌های مسکو از نظر مسافران کدامند؟
هتل ریتز کارلتون، سنت رجیس و حیات ریجنسی پتروفسکی پارک چند نمونه از بهترین هتل‌های مسکو از نظر مسافران هستند. رزرو این هتل‌ها به بودجه بالایی نیاز دارد؛ اگر هزینه کم‌تری برای اقامت درنظر دارید، سراغ هتل‌های چهار یا سه ستاره بروید. هتل مرکز بومان اسکایا، وگا ایزمایلو، آلیوم و آلفا را می‌توان بهترین هتل‌های مسکو از نظر مسافران (در گروه هتل‌های چهار ستاره) دانست. هتل‌های سه ستاره مسکو ضمن دریافت هزینه کم‌تر، امکانات قابل‌قبولی دارند و مسافران را راضی نگه می‌دارند. هتل رد بریک، کاسموس و ماکسیما پانوراما از بهترین هتل‌های سه ستاره هستند.
بهترین منطقه برای رزرو هتل در مسکو کجاست؟
در محله کیتال گورود انواع هتل‌ها (از هتل لوکس تا هاستل‌های ارزان) دردسترس است. علاوه‌بر فروشگاه‌های برند لباس، انواع کلیساها و جاذبه‌های تاریخی مسکو در این محله قرار دارد. اگر برای خرید و بازار گردی به مسکو می‌روید، پارتیزانسکیا بهترین منطقه برای رزرو هتل در مسکو است. محله آربات کمی با مرکز شهر مسکو فاصله دارد؛ با وجود این به‌دلیل قیمت پایین رزرو هتل، می‌توان آربات را بهترین منطقه برای رزرو هتل در مسکو دانست. بیشتر واحدهای اقامتی در منطقه تورسکایا، چهار و پنج ستاره هستند؛ بنابراین درصورت داشتن بودجه کافی، سراغ رزرو هتل‌های تورسکایا بروید.
هتل‌‌های مسکو نزدیک میدان سرخ کدامند؟
میدان سرخ، کاخ کرملین و کلیسای سنت باسیل از معروف‌ترین جاذبه‌های مسکو هستند؛ این جاهای دیدنی در یک محله واقع شده‌اند. بیشتر گردشگران سراغ هتل‌های مسکو نزدیک میدان سرخ می‌روند تا زمان کمی را برای رفت‌وآمد سپری کنند. هتل متروپل، نشنال و سنت رجیس از محبوب‌ترین هتل‌های پنج ستاره نزدیک میدان سرخ هستند.
رزرو هتل مسکو از علی بابا با بهترین قیمت، امکان بررسی و مقایسه لیست هتل های مسکو با عکس و قیمت، رزرو آنلاین، قابل استرداد با پشتیبانی 24 ساعته