رزرو هتل باکو

مرتب‌سازی:

در حال جستجوی هتل‌های باکو - آذربایجان 29 خرداد تا 30 خرداد (1شب)

شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
باکو، آشنای آذری‌های جهان، پایتخت آذربایجان، بزرگترین شهر قفقاز و خواهرخوانده‌ی تبریز است. باکوی آذربایجان مثل شهرهای شمال غرب ایران زمستان‌های سرد و پربرف و بهارهای خنک و پرشکوفه دارد. دیدنی‌های باکو از بافت قدیمی شهر شروع می‌شود که در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده و شامل میدان فانیتن، کاخ شروان‌شاه و برج دختر است. پارک مفاخر هم از باید‌دیدهای باکوی آذربایجان حساب می‌شود؛ فضایی بزرگ و سرسبز که آرامگاه رشید بهبودف، خواننده مشهور اپرا، حیدرعلی‌اف و خیلی‌های دیگر را همراه مجسمه‌های سنگی‌شان در خود جای داده. بعد از دیدن موزه‌ی پوشاک آذری و موزه‌ی فرش لطیف کریم‌اف، نوبت خوردن غذاهای هوس‌انگیز آذری مثل آش ماست، دلمه و کباب و غذاهای گرجی مثل خاچاپوری می‌رسد. خوراکی‌های آشنایی که حتما در باکو طعم دیگری برای تجربه کردن دارند. چای و شیرینی‌های باکو هم برای عصرانه و رفع خستگی بین بازدیدهایتان از شهر حرف ندارند. برای خرید در باکو هم مرکز خرید آبشار هست و هم بازارهای سنتی با قالی‌ها و فرش‌های مدهوش‌کننده که بخشی از فرهنگ باکوی آذربایجان را نیز نشانتان می‌دهند. برای خریدن سوغاتی‌های باکو و بردن یادگاری‌هایی از پایتخت آذربایجان هم می‌توانید سراغ شال‌های ابریشمی، کلاه و ظروف مسی را بگیرید. موسیقی کلاسیک آذری، باله و اپرا هم بخشی از روح شهر هستند؛ پیشنهاد می‌کنیم در مدت سفرتان به باکو، یکی از اجراهای تالار ملی اپرا و باله را ببینید و از آن لذت ببرید .

پرسش‌های متداول

بهترین فصل برای سفر به باکو چه زمانی است؟
میانگین دمای هوای باکو در طول سال بین ۱۲ تا ۱۸ درجه است. زمستان‌های باکو معمولا سرد و همراه با بارش برف و باران است. عموما توریست‌ها زمستان را برای سفر به باکو انتخاب نمی‌کنند. دمای هوای باکو در تابستان‌ها معمولا بالا می‌رود و روزها گرم و شرجی است. البته در تمام سال از دریای خزر هم باد ملایمی در شهر می‌وزد. با توجه به برگزاری نوروز در آذربایجان، طراوت نسبی ِ هوا و شاد بودنِ مردم، بهار برای سفر به آذربایجان فصل مناسبی است. در مجموع بهترین وقت سفر به باکو در فاصله‌ی ماه‌های فروردین تا اواسط مهر است.برای رزرو هتل در باکو به سایت علی بابا مراجعه کنید.
برای سفر به باکو نیاز به داشتن ویزا داریم؟
برای سفر به باکو (بسته به هدف سفر) هم ویزای ورود و هم ویزای ترانزیتی وجود دارد.امکان دریافت ویزای یک بار ورود طبق شرایط زیر فراهم می‌شود:درخواست الکترونیکی ویزا عادی باکو: صدور این ویزا 3 تا 5 روز کاری زمان خواهد برد. 3) ماه اعتبار 30 روز اقامت)درخواست الکترونیکی ویزا فوری باکو: صدور این ویزا 24 ساعت زمان خواهد برد. 3)ماه اعتبار 30 روز اقامت)درخواست ویزا به صورت لیبل: انتظار برای دریافت ویزا بصورت لیبل دار 7 تا 10 روز کاری است.3) ماه اعتبار 30 روز اقامت)مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای الکترونیک: اسکن با کیفیت از دو صفحه ابتدایی گذرنامه با اعتبار حداقل 7 ماه.
آیا امکان دریافت ویزای باکو در مرز وجود دارد؟
ویزا باکو یا توسط شرکت‌‌های مسافرتی و یا در فرودگاه امکان صدور دارد بنابراین نوع ویزا فقط مخصوص مسافران هوایی است.
رزرو هتل باکو از علی بابا با بهترین قیمت، امکان بررسی و مقایسه لیست هتل های باکو با عکس و قیمت، رزرو آنلاین، قابل استرداد با پشتیبانی 24 ساعته