رزرو هتل وان

مرتب‌سازی:

در حال جستجوی هتل‌های وان - ترکیه 23 خرداد تا 24 خرداد (1شب)

شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
بزرگترین شهر در شرق ترکیه که مرکز استان وان می‌باشد. وان یکی از شهرهای تاریخی ترکیه است. همچنین هزینه های زندگی هم در این شهر به نسبت پایین است. همچنین وان نام دریاچه‌ای است که شهر وان در شرق آن واقع است.
عمده شهرت جهانی این شهر به دلیل وجود گربه‌های سفید پشمالویی با یک چشم آبی و دیگری زردرنگ است که به گربه وان مشهوراند. از روستاهای قدیمی حومه شمالی وان که هم‌اینک بخشی از شهر شده می‌توان به روستای شهباغ اشاره کرد که منطقه‌ای با باغ‌های فراوان است. جاذبه های گردشگری وان عبارت انداز: قلعه وان ،دریاچه وان،کلیسای آختامار،آبشار مرادیه. با توجه به توافق هایی که بین دولت‌های ایران و ترکیه صورت گرفته است، شهروندان ایرانی دریافت ویزا می‌توانند تا ۹۰ روز بدون ویزا در خاک این کشور حضور داشته باشند. البته باید خاطر نشان کرد که در هنگام ورود به این کشور گذرنامه فرد باید حداقل دارای شش ماه اعتبار بوده و مهر ورود در یکی از پایانه‌های مرزی _زمینی یا هوایی_ در آن ثبت می شود. البته شایان ذکر است که در طول این ۹۰ روز امکان فعالیت های اجتماعی نظیر کار، تجارت و تحصیل را نخواهید داشت. اگر می خواهید به طور شخصی به شهر وان در ترکیه سفر کنید، باید خود را به شهرهای مرزی خوی یا تبریز برسانید سپس از این شهرها با استفاده از ون ها و تاکسی هایی که در این مناطق مستقر هستندخودتان را به شهر وان برسانید.

پرسش‌های متداول

آیا امکان رزرو هتل وان ترکیه با کارت شتاب و پرداخت ریالی وجود دارد؟
یکی از ویژگی‌های خوب سایت علی بابا فراهم‌کردن رزرو هتل وان ترکیه با کارت شتاب و پرداخت ریالی است. این ویژگی که برای رزرو هتل همه شهرهای خارجی وجود دارد، کار رزرو هتل را تا حدزیادی آسان‌تر می‌کند. شما دیگر مجبور به افتتاح حساب مستر برای پرداخت ارزی نیستید.
بهترین هتل‌های وان ترکیه از نظر مسافران کدامند؟
برای معرفی بهترین هتل‌های وان ترکیه از نظر مسافران می‌توان به الیت ورلد، دابل تری، دیمت پارک، ساردور و ایمپریال تاور وان اشاره کرد. این هتل‌ها بهترین امکانات و خدمات را دراختیار مسافران می‌گذارند و پرسنل‌شان رفتاری حرفه‌ای با مسافران دارند.
محبوب‌ترین هتل‌های ۵ ستاره وان کدامند؟
شاید هتل‌های 5 ستاره وان هزینه بالایی داشته باشند؛ اما این هزینه به خدمات و امکانات لوکس هتل می‌ارزد. دابل تری، الایت، رویال برک، دوسکو، کورنر وان و دیمت پارک از محبوب‌ترین هتل‌های 5 ستاره وان هستند.
هتل‌های ارزان وان کدامند؟
هتل‌های ارزان وان از مهم‌ترین عواملی هستند که باعث ارزان‌ تمام‌شدن هزینه‌های سفر می‌شوند؛ به‌این‌ترتیب حتی افراد با بودجه کم هم می‌توانند گشتن میان جاذبه‌های گردشگری وان را تجربه کنند. ازجمله معروف‌ترین هتل‌های ارزان وان می‌توان به گلدن سوئیت، بیوک اورارتو وان و وایت بریدج اشاره داشت.
رزرو هتل وان از علی بابا با بهترین قیمت، امکان بررسی و مقایسه لیست هتل های وان با عکس و قیمت، رزرو آنلاین، قابل استرداد با پشتیبانی 24 ساعته