رزرو هتل پاریس

مرتب‌سازی:

در حال جستجوی هتل‌های پاریس - فرانسه 12 اسفند تا 13 اسفند (1شب)

شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
پاریس برای همه شهری دیرآشناست؛ شهر رویاها؛ شهر عاشقان دنیا و شهر نوستالژی‌های بی‌پایان. دیدنی‌های پاریس، پایتخت فرانسه، آنقدر زیادند که این شهر به قول اروپایی‌ها یک موزه‌فیکاسیون یا موزه بصری است؛ از کلیسای نتردام با گوژپشت معروفش تا موزه‌ی حیرت‌انگیز لوور با لبخند ژوکوندش و از کاخ تاریخی ورسای تا مولن‌روژِ خاطره‌انگیز، همه و همه از محبوب‌ترین دیدنی‌های پاریس حساب می‌شوند. معماری خیره‌کننده این شهر را می‌توان قدم به قدم در خانه‌ها، کاخ‌ها، باغ‌ها، موزه‌ها و بناهای تاریخی‌‌اش دید. قدم زدن در خیابان‌های پاریس خودش یکی از جذاب‌ترین دیدنی‌های شهر حساب می‌شود و می‌تواند بدون اینکه متوجه گذر زمان شوید، ساعت‌ها سرگرمتان کند. نام پاریس به کافه‌‌های خیابانی و رستوران‌های بی‌نظیرش گره خورده است؛ قهوه‌ها و غذاهای پاریسی با هرجای دیگر دنیا فرق دارند و نمی‌شود از یک بار امتحان کردنش گذشت. پاریس بهترین جا برای لذت بردن از آشپزی فرانسوی هم هست؛ کروک موسیو و کروک مادام، داک کانفیت، استیک فریتس، بیف بورگینیون و سوپ پیاز، هر کدام طعم‌های ویژه‌ای هستند که مزه فرانسه و پاریس رویایی‌تان را برای همیشه در دهانتان زنده نگه می‌دارد. محال است پاریس باشید و هوس خرید نکنید؛ قدم زدن در شانزلیزه یا همان بهشت مد و گشت زدن در بوتیک‌های طراحان پرآوازه فرانسه هیجانی است که فقط در پاریس تجربه می‌کنید. پایتخت فرانسه، کوچک‌ترها را هم راضی می‌کند؛ دیزنی‌لند پاریس از باید‌های سفر با کودک است که البته شما را هم حسابی غرق دنیای کارتون‌های بچگی خواهد کرد. پاریس جادویی هر لحظه‌اش برایتان خاطره‌های شیرین می‌سازد؛ چه در حال تماشای جاذبه‌های توریستی‌اش باشید، چه مشغول خوردن غذاهای فرانسوی و چه در حال خرید در این شهر بی‌نظیر. همه جای پاریس، بعد از یک بار سفر به آن، برایتان فراموش نشدنی‌ خواهد بود.

پرسش‌های متداول

بهترین فصل برای سفر به پاریس چه زمانی است؟
آب و هوای پاریس اقیانوسی است و در طول سال دمایی متوسط و هوایی مرطوب دارد. روزهای بهاری و پاییزی در پاریس معمولا ملایم است. بهترین وقت سفر به پاریس هم در همین بهار و پاییز است؛ هم آب و هوا مناسب است و هم پاریس در این فصل‌ها زیباتر از همیشه می‌شود.
در کدام منطقه از پاریس هتل رزرو کنیم؟
به جرأت می‌توان پاریس را تنها شهری نامید که در آن گردشگران تمام طول سفر را در خیابان‌ها و لذت بردن از آثار تاریخی به سر می‌برند و هتل چیزی نیست جز مکانی برای خواب و تنها فاکتور تاثیرگذار نزدیکی به ایستگاهای مترو است. با این وجود، بهترین منطقه برای گرفتن هتل مناطق ١ تا ١٣ است. هرچه هتل به منطقه یک و مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، گرانتر است.
مراکز دیدنی پاریس کجاها هستند؟
برج ایفل، کلیسای نوتردام، معبد پانتئون، کلیسای سنت شاپل پاریس، موزه لوور، موزه انولید پاریس، موزه اورسای پاریس، مرکز پمپیدو پاریس، موزه هنرهای زیبا، کاخ ورسای، کاخ اُپرا گارنیه، پَله رویال پاریس، قلعه کونسیرژوری، باغ لوکزامبورگ پاریس، پارک شان دو مارس و برج سن ژاک پاریس از معروف‌ترین جاهای دیدنی پاریس هستند.
رزرو هتل پاریس از علی بابا با بهترین قیمت، امکان بررسی و مقایسه لیست هتل های پاریس با عکس و قیمت، رزرو آنلاین، قابل استرداد با پشتیبانی 24 ساعته