رزرو هتل استانبول

مرتب‌سازی:

در حال جستجوی هتل‌های استانبول - ترکیه 13 آذر تا 14 آذر (1شب)

شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
استانبول نقطه‌ای جادویی است که در آن شرق و غرب به هم می‌پیوندند؛ شهری میان آسیا و اروپا و پر از دیدنی‌ها و خوشی‌های رنگارنگ؛ از قصرها و مسجدهای عثمانی گرفته تا کلیساهای رومی و از جنگل و جزیره و دریا گرفته تا حمام‌های تاریخی. تماشای ایاصوفیه، مسجد کبود و قصر توپکاپی که تمام شد، خودتان را به خیابان پرشور استقلال و میدان همیشه‌بیدار تقسیم برسانید و از خرید در دنیای برندها و مراکز خرید اروپایی لذت ببرید و در کوچه پس‌کوچه‌هایش کافه‌نشینی کنید. قایق‌سواری در تنگه‌ی بسفر و سفری یک‌روزه به یکی از جزایر دریای مرمره را هم حتما در برنامه سفرتان به استانبول بگنجانید تا روزتان متفاوت‌تر از همیشه باشد. اگر اهل خیابان‌گردی هستید، محله‌های تاریخی استانبول مثل اورتاکوی و محله‌های بشیکتاش، بهترین جا برای کشف گوشه‌کنار شهر و فرهنگ و زندگی بومی‌هاست. یک نصفه روز سفر کردن به بخش آسیایی و دیدن استانبول غیر توریستی و زندگی کم سر و صدای مردمش هم خالی از لطف نیست. و البته شیرینی‌ها و خوراک‌های ترکی را هم نباید از دست داد که سخت‌گیرترین‌ توریست‌ها را هم سر اشتها می‌آورند: از یک طرف کوفته‌، دلمه، کومپیر و دونرکباب و بعد از آن هم لوکوم‌های نرم و شیرین به عنوان دسر. باید بدانید مشغول بازدید از دیدنی‌های استانبول باشید یا سرتان گرم گشت‌وگذار در مراکز خریدش باشد، در خیابان‌هایش قدم بزنید یا با ترامواها شهر را بالا و پایین کنید، در رستوران‌هایش غذاهای ترکیه را مزه کنید یا کنار بسفر شیرینی‌های محلی بخورید، همه و همه‌ی اینها لحظات منحصربه‌فردی‌ست که در استانبول تجربه‌اش می‌کنید. استانبول همه‌جور خوشگذرانی برای مسافرانش دارد.

پرسش‌های متداول

بهترین فصل برای سفر به استانبول چه زمانی است؟
اواخر بهار و اوایل پاییز بهترین وقت سفر به استانبول است. البته تابستان‌ استانبول هم به خاطر جشنواره‌های هنری و کنسرت‌های بزرگش موردتوجه گردشگران است و مسافران زیادی به سمت خودش می‌کشاند. با این حساب می‌توانید تعطیلات نوروز استانبول را از نزدیک تجربه کنید، یا اواخر تابستان و قبل از شروع فصل مدرسه‌ها با توجه به آب‌وهوای مناسب استانبول، یک برنامه چندروزه برای سفر بچینید. البته اگر دغدغه‌ مدرسه و دانشگاه ندارید، اوایل پاییز هم آب‌وهوای استانبول خوب و مناسب‌ است و هم شهر نسبت به تعطیلات نوروز و تابستان خلوت‌تر است.برای رزرو هتل در استانبول به سایت علی بابا مراجعه کنید.
آیا سفر به استانبول نیاز به داشتن ویزا دارد؟
شهروندان بعضی از کشورها (از جمله کشور ایران) برای سفر به ترکیه (استانبول) نیازی به داشتن ویزا ترکیه یا همان ویزا استانبول (تا 90 روز) را ندارند.
استانبول چند فرودگاه دارد؟
درگذشته استانبول دو فرودگاه به نام های آتاتورک و سبیها گوچن داشت که به ترتیب در بخش اروپایی و آسیایی استانبول واقع شده بوده‌اند. اما در 18 فروردین 1398 فرودگاه آتاتورک بسته شد و پروازهای مربوط به آن به فرودگاه جدید استانبول منتقل شد که انتظار می رود پرترافیک‌ترین فرودگاه جهان شود.
رزرو هتل استانبول از علی بابا با بهترین قیمت، امکان بررسی و مقایسه لیست هتل های استانبول با عکس و قیمت، رزرو آنلاین، قابل استرداد با پشتیبانی 24 ساعته