رزرو هتل رم

مرتب‌سازی:

در حال جستجوی هتل‌های رم - ایتالیا 02 خرداد تا 03 خرداد (1شب)

شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
رم شهر هزارساله‌ی امپراتوری روم؛ شهر میکل آنژ و داوینچی و یکی از محبوب‌ترین مقاصد توریستی اروپاست. رم کُلاژ جذابی از مجسمه‌ها، کلیساها، پیاتزاها یا همان میدان‌های کوچک ایتالیایی و خیابان‌های تاریخی است. در هیچ شهر دیگری این همه مجسمه و دیدنی‌های هنری پیدا نمی‌کنید؛ بی‌جهت نیست که به آن لقب شهر ابدی و بزرگترین موزه‌ی بی‌سقف دنیا را داده‌اند. دیدن خیابان ویا دل کورسو، آمفی‌تئاتر رومی کولوسئوم، موزه‌ی واتیکان، معبد پانتئون و کلیسای سیستین با آثاری از میکل ‌آنژ سفری پرهیجان به قلب تاریخ است که خیلی‌ از توریست‌ها را دوباره به رم برمی‌گرداند. غذا خوردن در رم یعنی چشیدن اصیل‌ترین پیتزاها و پاستاهای دنیا و از رویش هم بستنی سنتی ایتالیا با آن طعم‌های شیرین بهشتی‌اش. مد و خرید هم که از رم و ایتالیا جدانشدنی است. بولگاری، ورساچه، گوچی و برندهای ایتالیایی دیگر را حوالی میدان اسپانیا و خیابان دل کورسو پیدا می‌کنید. مارک‌های ارزان‌تر مثل میس سیکستی و فورلا هم انتخاب‌های خوبی برای خرید هستند.

پرسش‌های متداول

آیا امکان رزرو هتل رم با کارت شتاب و پرداخت ریالی وجود دارد؟
خوشبختانه سایت علی بابا این امکان را فراهم کرده تا برای رزرو هتل رم از طریق کارت شتاب و پرداخت ریالی اقدام کنید. به‌این‌ترتیب نیازی به بازکردن حساب ویژه برای پرداخت‌های بین‌المللی نخواهید داشت.
بهترین هتل‌های رم از نظر مسافران کدامند؟
هتل دی کنگره یکی از بهترین هتل‌های رم از نظر مسافران است؛ مسافرانی که با هدف تجارت به رم سفر می‌کنند. هتل اوتیم در مرکز شهر قرار گرفته و فاصله کمی تا دیدنی‌های این شهر اروپایی دارد. هتل لونتا، لوکارنو و پیازا ونزیا از دیگر هتل‌های لوکسی هستند که می‌توان آن‌ها را در گروه بهترین هتل‌های رم از نظر مسافران قرار داد.
بهترین منطقه برای رزرو هتل در رم کجاست؟
شهر رم هنوز هم بافت قدیمی خود را حفظ کرده؛ به‌همین دلیل توریست‌های زیادی برنامه سفر به این شهر را برای تعطیلات درنظر دارند. بهترین منطقه برای رزرو هتل در رم را می‌توان بخش مرکزی شهر دانست. ترجیحا هتلی را برای اقامت درنظر بگیرید که به حمل‌ونقل عمومی شهر نزدیک باشد. یکی دیگر از مواردی که در تعیین بهترین مناطق برای رزرو هتل در رم اهمیت دارند، فاصله هتل تا جاذبه‌های دیدنی شهر است.
محبوب‌ترین هتل‌های ۵ ستاره رم کدامند؟
هتل‌های 5 ستاره رم امکانات لوکسی دارند و البته متناسب با خدماتشان برای اقامت در اتاق‌های این هتل‌ها باید هزینه بالایی بپردازید. هتل کاوالیری رم، امپریال رم، رم شیرین، الیزابت و ویلن از محبوب‌ترین هتل‌های 5 ستاره رم هستند که طرفداران زیادی دارند.
رزرو هتل رم از علی بابا با بهترین قیمت، امکان بررسی و مقایسه لیست هتل های رم با عکس و قیمت، رزرو آنلاین، قابل استرداد با پشتیبانی 24 ساعته