مشاوره پرواز خارجی

خرید تلفنی پروازهای خارجی در علی‌بابا امکان‌پذیر شد

هم راهنمایی هم خرید

اگر حتی یک بار هم سفر خارجی رفته باشید، قطعا می‌دانید که چالش‌های زیادی دارد. حتی ممکن است شمایی که الان در حال مطالعه این راهنما هستید اصلا بار اولتان است که می‌خواهید سفر خارجی بروید و می‌خواهید بدانید که شرایط و قوانین ویزای کشور مقصد در سفر خارجی چطور است، یا اصلا برای خرید بلیط سفر چطور باید حساب کاربری ایجاد کنید. خبر خوب این است که برای سفرهای خارجی دیگر نیازی به انجام این کارها نیست چون در علی‌بابا به‌تازگی امکانی فعال شده است که می‌توانید به‌صورت تلفنی، بلیط پرواز خارجی بخرید.

در این مقاله از مجله گردشگری علی‌بابا می‌خواهیم خدمات خرید تلفنی برای پروازهای خارجی را بیشتر برایتان باز کنیم.

پس حتما بعد از مطالعه مقاله، آن را برای کسانی که نیاز دارند بفرستید.

اصلا چه شد که امکان خرید تلفنی بلیط پرواز خارجی را فراهم کردیم؟

این سوالات را ببینید:

  • «برای سفر به تورنتو می‌تونم بلیطی بخرم که باهاش ۲ تا توقف در اروپا داشته باشم؟»
  • «اگر از مهلت ویزام ۲ ماه مونده باشه، می‌تونم بلیط بخرم؟»
  • «من می‌خوام بلیط بخرم برای تورنتو ولی تاریخ برگشتم رو مطمئن نیستم، الان بلیط رفت و برگشت بخرم بعد می‌تونم تاریخ برگشت رو تغییر بدم؟»
  • «اگر بلیطی که خریدم بیشتر از ۷ ساعت در فرانسه توقف داشته باشه، به مشکل ویزا برمی‌خورم؟»
  • «من با مادرم می‌خوام برم، ویزای ایشون تو پاسپورت جدیدشون نیست، چیکار کنم؟»
  • «امکانش هست برامون یه بلیط رفت و برگشتی با قیمت مناسب پیدا کنید؟»
  • «من ویزای دانشجویی دارم می‌تونم از مبدا ترکیه بلیط بگیرم؟»

این سوالات نمونه‌ای از هزاران سوالی است که شما از ما پرسیده‌اید و احتمالا سوال‌هایی است که برای خیلی‌ها در مسیر خرید پرواز خارجی پیش می‌آید. مثلا ممکن است بخواهید بهترین و مناسب‌ترین بلیط را پیدا کنید اما از چالش‌های خرید بی‌خبرید یا درباره موضوعات زیر به راهنمایی احتیاج دارید:

قوانین ویزای کشورهای مقصد: برای سفرهای خارجی، خیلی از کشورهای مقصد نیاز به ویزا دارند. نکته مهم این‌جاست که قوانین اخذ ویزای هر کشور مختص خودش است و باید مسیر متفاوتی برای آن طی شود. معمولا مسافرانی که تجربه سفر خارجی ندارند، در این مرحله نمی‌دانند که از کجا باید شروع کنند و اصلا چقدر هزینه دارد. می‌توانید قبل از تماس، از مقاله کشورهای بدون ویزا برای ایرانیان استفاده کنید.

شرایط و فرایند خرید بلیط پرواز خارجی: برای خرید بلیط سفر اول باید حساب کاربری ایجاد کنید و بعد از پیدا کردن بلیط مناسب، اطلاعات دقیقتان را وارد کنید تا بلیط ثبت شود. معمولا این فرایند و همچنین قیمت بالای بلیط‌های خارجی باعث می‌شود که مسافران کارشان را نصفه رها کرده و یا خرید اشتباه انجام دهند.

قوانین کرونایی: این روزها که هنوز ویروس کرونا تاثیر زیادی روی سفرها گذاشته، هر کشوری قوانین خاص خودش را دارد و همچنین باید بدانید که واکسن های مورد تایید کشورها کدام است تا در حین سوار شدن به هواپیما و ورود به کشور مقصد مشکل نداشته باشید.

خرید تلفنی پروازهای خارجی چه کمکی به شما می‌کند؟

ما گروه خرید تلفنی پروازهای خارجی را در علی‌بابا ایجاد کردیم تا بتوانیم در همه گام‌های سفر همراه شما باشیم. حالا می‌توانید ببینید که این تیم دقیقا چطور می‌تواند به شما کمک کند.

تمام اعضای این تیم در تمام قوانین ویزا، قوانین پروازهای خارجی، قوانین کرونایی و… متخصص هستند و فقط کافی است که کشور مقصدتان را بگویید تا تمام شرایط لازم را برای شما توضیح بدهند.

اصلا مهم نیست که در کدام مرحله از خرید بلیط هستید؛ حتی اگر حساب کاربری هم نداشته باشید، تیم تخصصی ما اطلاعات‌تان را از شما گرفته و برایتان حساب کاربری ایجاد می‌کنند. همچنین بقیه فرایند خرید هم برای شما انجام می‌دهند و در نهایت، بلیط سفرتان را تحویل می‌گیرید.

یک نکته مهم و جالب این است که این مشاوره تخصصی برای تمام مسافران رایگان است.

چطور با تیم خرید تلفنی پرواز خارجی ارتباط بگیرم؟

برای ارتباط با تیم تخصصی مشاوره پرواز خارجی با این شماره تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۰۰۶۰۰

تماس بگیرید

کارتان انجام شد؟

امیدواریم که با شروع کار این تیم متخصص، تجربه سفر را برایتان شیرین‌تر کنیم. آیا در مورد مواردی که گفتیم سوال یا پیشنهادی دارید؟ فقط کافی است زیر همین مقاله برایمان کامنت بگذارید تا سریع جواب بدهیم.

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.