کتاب سفر استانبول؛ جامع‌ترین راهنمای گردش و تفریح در استانبول

اولین جلد از کتاب سفر علی‌بابا به مقصد استانبول منتشر شد. شهری که شکوه گذشته، جریال حال و امید به آینده را در خود جا داده و آداب و رسوم شرقی را با مدرنیته غرب پیوند زده است.

موقعیت استراتژیک استانبول و تاریخ پر حادثه‌اش از آن شهری ساخته که فرصت کشف و کسب تجربه را سخاوتمندانه در اختیار گردشگرانش می‌گذارد؛ تا همه بدانند اینجا شهری است که برای همه سلیقه‌ها چیزی در چنته دارد. معماری حیرت‌انگیز استانبول، طبیعت زیبا و دریای پرجنب‌وجوشش، شهربازی‌ها و سالن‌های سینمای مدرنش و کافه‌ها و رستوران‌های همیشه روشنش، پر از تجربه‌های بکر و دست‌نخورده برای عاشقان سفر با هر سلیقه‌ای است. (سفرنامه علی بابا)

چگونه از تمام لحظات سفرمان به استانبول استفاده کنیم؟

استانبول پرهیاهو آنقدر بزرگ و پرجزییات است که نمی‌توان بی‌گدار به آب زد و بدون داشتن اطلاعات دقیق در مورد شهر پا در رکاب سفر گذاشت. اینکه بهترین برنامه‌ریزی را برای سفرمان داشته باشیم، کمک می‌کند که از تک تک لحظات سفرمان استفاده کنیم، گیج و سردرگم نشویم و حسرت چیزی به دلمان نماند. هر روز که نمی‌توان به استانبول سفر کرد!
اینکه بدانیم بهتر است محل اقامتمان را در کدام نقطه از استانبول انتخاب کنیم، یا اینکه چه روزهایی از چه جاذبه‌هایی بازدید کنیم، یا مثلا کدام مراکز خرید بیشتر نیازهای ما را پوشش می‌دهد و از کدام تفریح‌ها غافل نمانیم، همه و همه قبل و حین سفر از دغدغه‌ها و سوالات ماست که برای یافتن بهترین جواب‌ها باید چندین و چند مطلب پراکنده را مطالعه کنیم. حال آنکه جمع‌وجور کردن انبوه این مطالب پراکنده در روزهای شلوغ پیش از سفر کاری سخت و خیلی اوقات نشدنی است.
کتاب سفر آمده که حلال مشکلات این چنینی باشد. کتاب سفر استانبول یک راهنمای همیشه حاضر است که کافیست اراده کنید و از طریق تلفن همراه یا تبلتتان فرابخوانیدش! خودش می‌آید و یک به یک به سوالاتتان آن‌قدر پاسخ می‌دهد تا دیگر سوال بی‌جوابی باقی نماند! کتابی که به قلم کسانی نوشته شده که خودشان زیر و بم استانبول را تجربه کرده‌اند و خوب می‌دانند یک سفر خوب به استانبول چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد.

کتاب سفر استانبول در تمام روزهای پرهیجان شب‌های بلند سفر همراه شماست. بدون نیاز به اینترنت به خوبی کار می‌کند، اما توصیه ما این است که برای استفاده از تمام امکانات این کتاب، از اینترنت هم استفاده کنید. رابط کاربری‌اش ساده است و به سادگی امکان پیدا کردن اطلاعات جزیی در آن وجود دارد.
کتاب سفر استانبول را همینجا می‌توانید دانلود کنید و با همسفرانتان به اشتراک بگذارید.
روزهای سفر نزدیک است. برای تک تک لحظاتش آماده باشید!

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 دیدگاه
 1. سینا می‌گوید

  سلام لطفاً کشتی های تفریحی و قایق های تفریحی کدومشون خوبه هزینه هاشون و…. هم به کتاب سفر استانبول اضافه کنید

  1. تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلامی سینای عزیز 🙂
   ممنون بابت پیشنهاد خوبتون، حتما.