مشاوره تلفنی و رایگان پروازهای خارجی

مشاوره صفر تا صد خرید بلیط پروازهای خارجی

اگر حتی یک بار هم سفر خارجی رفته باشید، قطعا می‌دانید که چالش‌های زیادی دارد. حتی ممکن است شمایی که الان در حال مطالعه این راهنما هستید اصلا بار اولتان است که می‌خواهید سفر خارجی بروید و می‌خواهید بدانید که شرایط و قوانین ویزای کشور مقصد در سفر خارجی چطور است، یا اصلا برای خرید بلیط سفر چطور باید حساب کاربری ایجاد کنید. خبر خوب این است که برای سفرهای خارجی دیگر نیازی به انجام این کارها نیست چون در علی‌بابا برای مسافران پروازهای خارجی، مشاوره تلفنی تخصصی گذاشته‌ایم.

در این مقاله از مجله گردشگری علی‌بابا می‌خواهیم مشاوره تلفنی برای پروازهای خارجی را برایتان معرفی کنیم. حتما بعد از مطالعه مقاله، آن را برای کسانی که نیاز دارند بفرستید.

اصلا چه شد که به فکر مشاوره تخصصی افتادیم؟

معمولا وقتی بحث خرید بلیط سفر برای پروازهای خارجی می‌شود، گردشگران با مسائلی مواجه می‌شوند که اصلا هنوز سفرشان شروع نشده، کامشان کمی تلخ می‌شود. بیایید کمی در مورد این دشواری‌ها صحبت کنیم.

قوانین ویزای کشورهای مقصد: برای سفرهای خارجی، خیلی از کشورهای مقصد نیاز به ویزا دارند. نکته مهم این‌جاست که قوانین اخذ ویزای هر کشور مختص خودش است و باید مسیر متفاوتی برای آن طی شود. معمولا مسافرانی که تجربه سفر خارجی ندارند، در این مرحله نمی‌دانند که از کجا باید شروع کنند و اصلا چقدر هزینه دارد. می‌توانید قبل از تماس، از مقاله کشورهای بدون ویزا برای ایرانیان استفاده کنید.

شرایط و فرایند خرید بلیط پرواز خارجی: برای خرید بلیط سفر اول باید حساب کاربری ایجاد کنید و بعد از پیدا کردن بلیط مناسب، اطلاعات دقیقتان را وارد کنید تا بلیط ثبت شود. معمولا این فرایند و همچنین قیمت بالای بلیط‌های خارجی باعث می‌شود که مسافران کارشان را نصفه رها کرده و یا خرید اشتباه انجام دهند.

قوانین کرونایی: این روزها که هنوز ویروس کرونا تاثیر زیادی روی سفرها گذاشته، هر کشوری قوانین خاص خودش را دارد و همچنین باید بدانید که واکسن های مورد تایید کشورها کدام است تا در حین سوار شدن به هواپیما و ورود به کشور مقصد مشکل نداشته باشید.

مشاوره تخصصی پروازهای خارجی چه کمکی به شما می‌کند؟

ما گروه مشاوره تخصصی پروازهای خارجی را در علی‌بابا ایجاد کردیم تا بتوانیم در همه گام‌های سفر همراه شما باشیم. حالا می‌توانید ببینید که این تیم دقیقا چطور می‌تواند به شما کمک کند.

تمام اعضای این تیم تخصصی به تمام قوانین ویزا، کرونایی و… مسلط هستند و فقط کافی است که کشور مقصدتان را بگویید تا تمام شرایط لازم را برای شما توضیح بدهند.

اصلا مهم نیست که در کدام مرحله از خرید بلیط هستید؛ حتی اگر حساب کاربری هم نداشته باشید، تیم تخصصی ما اطلاعات‌تان را از شما گرفته و برایتان حساب کاربری ایجاد می‌کنند. همچنین بقیه فرایند خرید هم برای شما انجام می‌دهند و در نهایت، بلیط سفرتان را تحویل می‌گیرید.

یک نکته مهم و جالب این است که این مشاوره تخصصی برای تمام مسافران رایگان است.

چطور با تیم تخصصی مشاوره پرواز خارجی ارتباط بگیرم؟

برای ارتباط با تیم تخصصی مشاوره پرواز خارجی با این شماره تماس بگیرید: 02143900600

کارتان انجام شد؟

امیدواریم که با شروع کار این تیم تخصصی، تجربه سفر را برایتان شیرین‌تر کنیم. آیا در مورد مواردی که گفتیم سوال یا پیشنهادی دارید؟ فقط کافی است زیر همین مقاله برایمان کامنت بگذارید تا سریع جواب بدهیم.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.