تور آنکارا

پرسش های شما

قیمت تور آنکارا چقدر است؟
آنکارا یکی از مقاصد پربازدید ترکیه است و تورهای گردشگری مختلفی به این مقصد وجود دارد. قیمت تور آنکارا در سطوح مختلف با هم متفاوت است. از جمله عواملی که روی قیمت تور ترکیه آنکارا اثر دارد می‌توان به نوع سفر (هوایی یا زمینی)، نوع وسیله نقلیه (پرواز فرست کلاس با اکونومی، اتوبوس VIP یا عادی)، تعداد روزها و شب‌های اقامت، محل اقامت (هتل، هتل آپارتمان،متل، خوابگاه و...)، تعداد وعده‌های غذایی (صبحانه، نهار، شام و...)، برنامه تفریحی تور و... اشاره کرد.
چطور ارزانترین تور آنکارا را رزرو کنیم؟
برای آنکه ارزانترین تور آنکارا را رزرو کنید، باید به سایت علی بابا مراجع کنید. در این سایت وارد بخش تور شده و مبدا، مقصد (آنکارا)، تعداد مسافران و برنامه زمانی سفر را تعیین کنید. با کلیک روی گزینه جستجو می‌توانید همه تورهای آنکارا را مشاهده کنید. در ادامه کافی است روی گزینه «کمترین قیمت» کلیک کنید تا همه تورها به ترتیب قیمت کم به زیاد به شما نمایش داده شود. حالا می‌توانید تور دلخواهتان را به تناسب بودجه و زمان خود انتخاب و رزرو کنید.
چطور تور لحظه آخری آنکارا را از علی بابا رزرو کنیم؟
برای رزرو تور لحظه آخری آنکارا باید در سایت علی بابا وارد بخش تور شده و با مشخص کردن مقصد آنکارا همه تورهای این شهر را مشاهده کنید. پس از آن باید روی گزینه «کمترین قیمت» کلیک کنید تا نتایج از ارزان به گران مرتب شوند. حالا می‌توانید تور لحظه آخری آنکارا را بین تورهای ارزان قیمت این شهر ببینید و در صورت تمایل رزرو هم کنید.