تور قشم

پرسش های شما

قیمت تور قشم چه قدر است؟
قیمت تور قشم به عواملی نظیر مدت سفر، زمان سفر، کیفیت هتل، خدمات تور و... بستگی دارد. برای پیدا کردن تور ارزان قشم، می‌توانید هر یک از این عوامل را تغییر دهید.
تور قشم علی بابا چه امکاناتی دارد؟
تورهای مختلف امکانات متفاوتی دارند. بیمه مسافرتی، گشت شهری، راهنما و... از جمله امکانات تورهای مختلف است. هنگام خرید تور به امکانات و مشخصات آن دقت کنید.
چه طور تور ارزان قشم پیدا کنیم؟
برای پیدا کردن تور ارزان قشم در علی بابا، پس از مشاهده لیست تورها، آنها را بر اساس کمترین قیمت تنظیم کنید. تورهای ارزان‌قیمت، مدت زمان کوتاهتری دارند و مسافران را به هتل‌های ساده‌تر می‌برند. ضمنا زمان برگزاری تور قشم هم مهم است؛ تورها در ایام کم‌سفر ارزان‌تر هستند. ضمنا در ایام کم‌سفر به احتمال بیشتری تور لحظه آخری قشم را پیدا می‌کنید.
آیا تورهای لحظه آخری قشم امکانات کمتری دارند؟
امکانات تورهای لحظه آخری قشم کمتر از سایر تورها نیست. در واقع تور قشم لحظه آخری توری است که تا نزدیک برگزاری پر نشده است. بنابراین کمی ارزان‌تر از سایر تورهاست.
آیا تورهای لحظه آخری قشم امکانات کمتری دارند؟
امکانات تورهای لحظه آخری قشم کمتر از سایر تورها نیست. در واقع تور قشم لحظه آخری توری است که تا نزدیک برگزاری پر نشده است. بنابراین کمی ارزان‌تر از سایر تورهاست.
چه طور تور لحظه آخری قشم بخریم؟
برای خرید تور لحظه آخری قشم گوش به زنگ باشید و چمدانتان آماده رفتن باشد. هنگام خرید حواستان به امکانات این تورها باشد.
بهترین فصل سفر به قشم چه زمانی است؟
بهترین فصل سفر به قشم پاییز و زمستان است. زیرا از اواسط بهار هوای قشم رو به گرم شدن می‌گذارد.
جاهای دیدنی قشم کجاست؟
از جمله جاهای دیدنی قشم می‌توان به دره ستارگان، جنگل‌های حرا، غار نمکدان، جزیره هنگام، جزیره هرمز، جزایر ناز، پارک کروکودیل و... اشاره کرد.
در قشم چه تفریحاتی وجود دارد؟
از تفریحات قشم می‌توان به شترسواری، قایق‌سواری، پاراسل، شاتل‌سواری، بناناسواری، غواصی و... اشاره کرد.

راهنمای سفر با تور قشم

جزیره قشم از مقاصد گردشگری جنوب ایران است که در استان هرمزگان و تنگه هرمز قرار دارد. تور قشم از جمله محبوب‌ترین تورهای داخلی ایران است و به خاطر جاذبه های گردشگری قشم که تنوع زیادی دارند، این جزیره به یکی از قطب‌های گردشگری جنوب ایران بدل شده است.
قشم از شمال به بندرعباس و از شمال شرق به جزیره هرمز، از شرق به جزیره لارک، از جنوب به جزیره هنگام و از جنوب غرب به جزایر ابوموسی، تنب کوچک و تنب بزرگ و از مرکز با بندر لنگه هم مرز است
در مقایسه با جزیره‌هایی که در خلیج فارس قرار دارند، قشم بزرگترین جزیره محسوب می‌شود و بیشترین سواحل را دارد. به خاطر بی‌نظیر بودن و خاص بودن جاذبه های گردشگری قشم، این جزیره به مقصد عجایب هفتگانه نیز مشهور شده است. >

تور قشم

قبل از سفر با تور قشم این نکات را در نظر بگیرید

 • پیش از خرید تور قشم درجه هوا را بررسی کنید تا لباس مناسب همراه داشته باشید.
 • در کل قشم آب و هوای گرم و مرطوبی دارد و اگر طاقت گرمای هوا را ندارید در فصل تابستان به قشم سفر نکنید.
 • به هرکجا که سفر می‌کنید فراموش نکنید که باید به آداب و رسوم و مردم محلی احترام بگذارید.
 • تور ارزان قشم را می‌توانید در تابستان و آخر اسفند بخرید.
 • اگر از پرواز می‌ترسید و یا می‌خواهید سفری اقتصادی داشته باشید می‌توانید زمینی به قشم سفر کنید؛ بلیط اتوبوس بندرعباس و یا بلیط قطار بندرعباس را می‌توانید از سایت علی بابا بخرید و از آنجا با کشتی به قشم بروید.
 • اگر تور زمینی قشم را می‌خواهید بخرید می‌توانید خودرو خود را هم با قطار ببرید.
 • برای خرید تور ارزان قشم باید تور لحظه آخری قشم و پروازهای چارتر قشم را انتخاب کنید.
رزرو تور قشم

در تور قشم حتما این کارها را تجربه کنید

 • هیجان غواصی در قشم را تجربه کنید.
 • ماهی های کبابی تازه و خوراکی های محلی قشم را تجربه کنید.
 • به جنگل‌های حرا بروید.
 • در دل دره ستارگان ماجراجویی کنید.
 • سافاری در میان شن های صحرای قشم را تجربه کنید.
 • از مردم محلی و بازارهای محلی خرید کنید، تا هم تجربه خرید خوبی داشته باشید و هم کمکی به اقتصاد مردم محلی قشم کنید.

قیمت تور قشم

قیمت تور قشم به عوامل مختلفی از جمله مدت سفر و تعداد روزهای اقامت، زمان سفر از نظر شلوغ یا خلوت بودن مقصد، کیفیت و تعداد ستاره‌های هتل بستگی دارد.
برای مشاهده قیمت روز تور قشم کافی است، مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را در صفحه تور قشم علی بابا جستجو کنید.
پس از جستجو فهرستی از آخرین قیمت تورهای قشم بر اساس هتل‌های موجود برای اقامت به شما نشان داده می‌شود و می‌توانید متناسب با نیاز خود، بهترین تورها با بهترین هتل های قشم را انتخاب کنید.

رزرو تور قشم

برای رزرو تور قشم با بهترین قیمت، کافی است پس از جستجوی مقصد و تاریخ سفر خود در فهرست تورهای قشم که به شما نمایش داده می‌شود، هتل دلخواه خود را انتخاب کرده تا به مرحله بعد هدایت شوید.
در مرحله بعد می‌توانید بین پیشنهادهای موجود، پرواز رفت و برگشت خود را نیز انتخاب و رزرو خود را نهایی کنید.

تور لحظه آخری قشم

تور لحظه آخری قشم در واقع توری است که تا لحظات آخر پر نشده و ظرفیت خالی دارد، به همین خاطر با قیمت مناسب‌تری ارائه می‌شود.
برای مشاهده تورهای لحظه آخری قشم علی بابا، پس از وارد کردن مبدا و مقصد خود در کادر جستجو، در بخش انتخاب تاریخ، گزینه‌های مربوط به لحظه آخری مثل لحظه آخری 2 شب و لحظه آخری 3 شب را انتخاب کنید.

تور ارزان قشم

برای پیدا کردن تور ارزان قشم در علی بابا کافی است پس از جستجوی مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود، نتایج را بر اساس قیمت مرتب‌ کنید. به این ترتیب، تورهای قشم ارزان به شما نمایش داده می‌شوند.
همچنین می‌‎توانید برای پیدا کردن تور قشم لحظه آخری، در بخش انتخاب تاریخ، گزینه‌های مربوط به تورهای لحظه آخری قشم را انتخاب کنید.

تور قشم از تهران

اگر قصد سفر از تهران به قشم را دارید، در کادر جستجوی تور قشم علی بابا، مبدا خود را تهران و مقصد را قشم انتخاب کنید و با جستجوی تاریخ سفر خود بهترین تورهای قشم از تهران را مشاهده کنید.

تور کیش دقیقه ۹۰ پکیج تور استانبول تور کیش تور استانبول قیمت تور کیش تور ارزان کیش تور لحظه آخری کیش