تور وان

پرسش های شما

قیمت تور وان چقدر است؟
تور وان با قیمت‌ها و امکانات مختلفی عرضه می‌شود که دست شما را برای انتخاب باز می‌گذارد. در حالت کلی قیمت تور وان به عواملی مثل تعداد روز و شب‌های اقامت، شیوه و وسیله نقلیه سفر (زمینی با اتوبوس، هوایی با پرواز فرست‌کلاس یا اکونومی)، محل اقامت (هتل در وان با تعداد ستاره‌های کیفی، هتل آپارتمان، مسافرخانه و...)، تعداد وعده‌های غذایی (صبحانه، نهار، شام و...)، برنامه تفریحی سفر و... بستگی دارد.
چطور ارزانترین تور وان را رزرو کنیم؟
برای رزرو ارزانترین تور وان باید به سایت علی بابا مراجعه کنید. در این سایت می‌توانید به بخش تور وارد شده و مبدا، مقصد (وان)، بازه زمانی سفر با تعداد نفرات را مشخص کنید. در ادامه کافی است روی دکمه جستجو کلیک کنید تا همه تورهای وان موجود به شما نمایش داده شود. با فعال کردن گزینه «کمترین قیمت» تورها به ترتیب از کم به زیاد مرتب خواهند شد. حالا می‌توانید ارزانترین توروان را انتخاب و رزرو کنید.
چطور تور لحظه آخری وان را از علی بابا رزرو کنیم؟
تور لحظه آخری ارزانترین نوع تور است. بنابراین برای رزرو تور لحظه آخری وان از علی بابا باید به این سایت مراجعه کرده و به بخش تور وارد شوید. در بخش تور پس از تعیین مبدا، مقصد (تور وان)، بازه زمانی و نفرات، می‌توانید همه تورهای موجود را مشاهده کنید. در ادامه کافی است فیلتر کمترین قیمت را اعمال کنید تا تورها به ترتیب از کمترین تا بیشترین قیمت به شما نشان داده شوند. حالا می‌توانید به تناسب بودجه و نیازمندی خود بهترین تور لحظه آخری وان را از علی بابا رزرو کنید.
برای خرید تور وان ترکیه چه مدارکی لازم است؟
برای رزرو و خرید تور ترکیه پاسپورت شما باید اعتبار زمانی کافی داشته باشد. علاوه‌براین جواب منفی آزمایش کرونا و دریافت کد HESS از دیگر نیازمندی‌های تور است که پیش از اقدام به رزرو و تهیه تور باید آن را آماده کنید.
تور وان زمینی از تهران چند ساعت راه است؟
تهران تا وان حدود 1093 کیلومتر فاصله دارد. تور وان زمینی از تهران تا وان حدود 11 ساعت زمان نیاز دارد. البته باید این فاصله زمانی را به علاوه 1 الی 3 ساعت انتظار در مرز (به میزان شلوغی مرز تهران-ترکیه بستگی دارد.) کنید. بنابراین حدود 14 الی 15 ساعت طول می‌کشد تا شما به مقصد برسید. بازه زمانی دقیق به سرعت حرکت وسیله نقلیه و وضعیت راه بستگی دارد.
تور وان از تبریز و خوی چند ساعت راه است؟
از شهر تبریز تا وان ترکیه حدود 826 کیلومتر فاصله است. این فاصله حدودا در 7-8 ساعت طی خواهد شد. البته باید این فاصله زمانی را به علاوه 1 الی 3 ساعت انتظار در مرز (به میزان شلوغی مرز تهران-ترکیه بستگی دارد.) کنید. بنابراین حدود 10 الی 11 ساعت طول می‌کشد تا شما به مقصد برسید. بازه زمانی دقیق به سرعت حرکت وسیله نقلیه و وضعیت راه بستگی دارد. این فاصله برای شهر خوی حدود 168 کیلومتر و زمان 2 ساعته است که با احتساب انتظار در مرز حدود 2.5 الی 5 ساعت زمان خواهد برد.