رزرو هتل یزد

مرتب‌سازی:

در حال جستجوی هتل‌های یزد - ایران 27 خرداد تا 28 خرداد (1شب)

شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از

پرسش‌های متداول

مزایای رزرو هتل یزد از علی بابا چیست؟
برای رزرو هتل یزد از علی بابا می‌توانید وارد سایت شده و از قسمت جست‌وجوی هتل، شهر یزد را انتخاب کنید. این کار امکان بسیار خوبی برای دیدن لیست هتل‌ها در اختیارتان می‌گذارد. توضیح کامل مربوط به هتل‌ها همراه با قیمت و تقویم انتخاب تاریخ سفر در سایت علی بابا موجود است. با نگاهی به نظرات کاربران درباره هر هتل، دید بهتری نسبت به هتل‌ها پیدا می‌کنید و انتخاب برایتان راحت‌تر خواهد بود. همچنین یکی دیگر از مزایای رزرو هتل یزد از علی بابا وجود فیلترهای مختلف در بخش جست‌وجو است که با فعال کردن آن می‌توانید تعداد ستاره‌های هتل، امکانات، قیمت و مکان حدودی آن را طبق سلیقه خودتان تعیین کنید.
قیمت هتل ‌های یزد در چه حدودی است؟
قیمت هتل ‌های یزد مانند دیگر شهرها به موارد مختلفی وابسته است. آنچه قیمت حدودی هتل‌ در شهرهای مختلف را تعیین می‌کند، تعداد ستاره‌های هتل، ویژگی و امکانات، نزدیکی به مراکز دیدنی و پایانه‌های مسافری، وعده‌های غذایی و مواردی از این دست است. هزینه‌ هتل‌های یزد نیز براساس همین فاکتورها تعیین می‌شود. طبیعتا هر چه تعداد ستاره‌ها و امکانات هتل بیشتر باشد، قیمت آن هم بالاتر است.
بهترین هتل های سنتی یزد کدامند؟
هتل های سنتی یزد حال و هوای جذاب و طرفداران زیادی دارند. از جمله این هتل‌ها باید به هتل داد یزد، هتل پارسیان صفاییه، هتل باغ مشیرالممالک، هتل موزه فهادان، هتل سنتی رز، هتل ملک‌التجار، هتل لاله، هتل سنتی لب خندق، هتل رویای قدیم، هتل کاروانسرای مشیر یزد، هتل سنتی مظفر، هتل کهن کاشانه و هتل سنتی مهر اشاره کرد.
چگونه می‌توانم هتل‌ های ارزان یزد را رزرو کنم؟
برای رزرو هتل ‌های ارزان یزد ابتدا وارد سایت علی بابا و بخش جست‌وجوی هتل شوید. از طریق فیلترهای موجود در سایت می‌توانید رنج قیمتی موردنظرتان را تعیین کنید یا آن را روی ارزان‌ترین قیمت قرار دهید. به این ترتیب لیست هتل ‌های ارزان یزد برای شما نمایش داده می‌شود.
هتل های بافت قدیم یزد کدامند؟
هتل های بافت قدیم یزد جذابیت منحصربه‌فردی دارند و بسیاری از گردشگران آن‌ها را برای اقامت خود انتخاب می‌کنند. هتل‌هایی که در بافت قدیمی شهر یزد قرار گرفته‌اند، موارد زیر هستند: هتل داد، هتل موزه فهادان، هتل سنتی رز، هتل سنتی ادیب‌الممالک و هتل سنتی مشیرالممالک.
هتل های ۵ ستاره یزد کدامند؟
از جمله هتل های ۵ ستاره یزد که بسیار هم پرطرفدارند، باید به هتل زیبا و تاریخی صفاییه و هتل سنتی ملک التجار اشاره کنیم.
ساعت ورود و خروج هتل های یزد کدامند؟
ساعت ورود و خروج هتل های یزد طبق مصوبه ساعات ورودی و خروجی هتل‌های کشور است. ساعت تحویل اتاق و دریافت کلید از هتل راس ساعت ۱۴ است. برای تحویل دادن اتاق باید راس ساعت ۱۲ ظهر در لابی هتل حضور داشته باشید.
چرا قیمت رزرو آنلاین هتل در یزد از علی بابا با نرخ هتل تفاوت دارد؟
قطعا با کمی جست‌وجو متوجه اختلاف قیمت رزرو آنلاین هتل در یزد از علی بابا با نرخ هتل خواهید شد. سایت علی بابا به عنوان بزرگ‌ترین و پرفروش‌ترین سایت خدمات گردشگری با اغلب هتل‌ها در شهرهای مختلف ایران قرارداد یکساله دارد. این قرارداد، شرایط و امکانات آن باعث می‌شود قیمت نهایی هتل‌ها در سایت از قیمت اعلام ‌شده توسط خود هتل کمتر باشد.
هتل های یزد- قیمت و نظرات کاربران - به همراه تصاویر هتل های یزد