هتل های لوکس مشهد

مرتب‌سازی:

در حال جستجوی هتل‌های مشهد - ایران 23 خرداد تا 24 خرداد (1شب)

شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از

پرسش‌های متداول

هزینه یک شب اقامت در هتل های لوکس مشهد حدودا چقدر است؟
به طور کلی می‌توان گفت عوامل مختلفی مثل نوع واحد اقامتی، تعداد شب‌های اقامت، نفرات، کیفیت خدمات و... در هزینه رزرو هتل تاثیر دارند. اما به صورت میانگین هزینه یک شب اقامت در هتل های لوکس مشهد (در تابستان 1400) چیزی در حدود 900.000 تا 1.200.000 تومان برایتان هزینه خواهد داشت. البته در نظر داشته باشید به لطف تخفیف‌های قابل‌توجه علی بابا روی رزرو هتل‌ها قیمت آن‌ها تا شبی 700.000 تومان هم کاهش پیدا خواهد کرد.
بهترین هتل های لوکس مشهد بر اساس نظر مسافران کدامند؟
بهترین هتل های لوکس مشهد با توجه به نظر مسافران به ترتیب هتل مدینه الرضا، هتل قصر طلایی، هتل هما2 و هتل پارسیس هستند. ویژگی بارز این هتل‌ها آن است که علاوه‌بر ارائه خدمات کم‌نظیر، امکانات رفاهی بسیار خوب، فضای سالم و رفتار حرفه‌ای پرسنل، قیمت‌های معقول و ایده‌آلی هم دارند.
بهترین هتل های لوکس مشهد نزدیک حرم امام رضا کدامند؟
با اینکه در مشهد تعداد قابل‌توجهی هتل لوکس وجود دارد، اما طبیعتا تعداد کمی از آن‌ها به حرم امام رضا نزدیک هستند. اگر مایل هستید در هتل های نزدیک حرم اقامت کنید، بهترین هتل های لوکس مشهد نزدیک حرم امام رضا هتل بین المللی قصر، هتل قصر طلایی و هتل مدینه الرضا هستند. این هتل ها فقط چند دقیقه با حرم فاصله دارند؛ به طوری که می‌توانید با پیاده‌روی از این هتل‌ها به حرم برسید.
بهترین هتل های لوکس مشهد برای خانواده ها کدامند؟
اگر قصد دارید بهترین هتل های لوکس مشهد برای خانواده ها را بشناسید، باید سراغ هتل‌هایی بروید که علاوه‌بر برخورداری از امکانات و خدمات رفاهی کافی، یک فضای خانوادگی و آرام، محیط سالم و قیمت مناسب‌تری هم برای خانواده‌ها داشته باشند. از بین هتل‌های مشهد هتل پارس، هتل پردیسان و هتل سی نور از این نظر گزینه‌های اقامتی بسیار مناسبی محسوب می‌شوند.
هتل های تاپ و لاکچری مشهد