رزرو هتل های 3 ستاره اصفهان

مرتب‌سازی:

در حال جستجوی هتل‌های اصفهان - ایران 02 خرداد تا 03 خرداد (1شب)

شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از

پرسش‌های متداول

بهترین هتل های 3 ستاره اصفهان بر اساس نظر مسافران کدامند؟
اغلب مسافران هتل طلوع خورشید، هتل ستاره، هتل دانشمند، هتل صفوی و هتل سنتی را از بهترین هتل های 3 ستاره اصفهان می‌دانند. این هتل‌ها امکانات و خدمات رفاهی بسیار خوب، رفتار حرفه‌ای، دسترسی‌های مناسب و البته قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه‌ای داشته‌اند.
بهترین هتل های 3 ستاره اصفهان برای خانواده ها کدامند؟
یک فضای خانوادگی و آرام، امکانات رفاهی مناسب برای سنین مختلف، قیمت‌های معقول و دسترسی به مراکز مهم شهر از مهم‌ترین ویژگی‌های یک هتل است تا برای اقامت خانوادگی مناسب باشد. به این ترتیب بهترین هتل های 3 ستاره اصفهان برای خانواده های کم یا پر جمعیت هتل آزادی، هتل ملک، هتل زهره، هتل سپاهان و هتل ونوس هستند.
بهترین هتل های 3 ستاره سنتی اصفهان کدامند؟
هتل صفوی، هتل ملک و هتل سنتی از بهترین هتل های 3 ستاره سنتی اصفهان محسوب می‌شوند. هتل‌ صفوی و هتل ملک بنای جوانی دارند و فقط چیدمان و دکوراسیون آن‌ها سنتی است. اما درباره هتل سنتی اصفهان باید گفت این هتل در ساختمانی قدیمی و چندین ساله تاسیس شده است. بنای این ساختمان علی‌رغم قدمت زیاد، کاملا پابرجاست و مرمت‌ یا تعمیرهای اساسی در آن انجام شده است. به همین دلیل هتل سنتی امکانات رفاهی و خدماتی مختلفی داشته و برای اقامت در آن محدودیتی نخواهید داشت.
رزرو هتل های 3 ستاره اصفهان با بیشترین تخفیف و بهترین قیمت. مشاهده لیست کامل هتل های 3 ستاره اصفهان روی نقشه و رزرو آنلاین با پشتیبانی 24 ساعته علی بابا