تور مشهد با اتوبوس

تور مشهد با اتوبوس

هتل مورد نظر برای تور خود را انتخاب کنید

پرسش‌های شما

 • قیمت تور مشهد با اتوبوس چقدر است؟
  تور مشهد با اتوبوس در قیمت‌های مختلفی عرضه شده است. این تور به تناسب امکانات و خدماتی که در اختیار مسافران قرار می‌دهد، قیمت‌گذاری می‌شود. از جمله مواردی که روی قیمت تور مشهد تاثیر دارد، می‌توان به سطح کیفی اتوبوس، تعداد روز و شب‌های اقامت، تعداد وعده‌های غذایی (صبحانه، نهار، شام و...)، محل اقامت (هتل مشهد، هتل آپارتمان، اقامتگاه و...)، برنامه تفریحی تور و... اشاره کرد.
 • تفاوت قیمت تور مشهد با اتوبوس و تور هوایی مشهد چقدر است؟
  هریک از این تورها در بازه‌های قیمتی مختلفی ارائه شده‌اند، اما در مجموع قیمت تور مشهد با اتوبوس نسبت به قیمت تور هوایی مشهد بسیار ارزان‌تر و مقرون به صرفه‌تر است. در عوض سفر با تور هوایی باعث می‌شود در بازه زمانی کوتاه‌تری به مشهد رسیده و خستگی راه را احساس نکنید.
 • تور مشهد با اتوبوس بهتر است یا قطار؟
  تور مشهد با اتوبوس امکاناتی از جمله رستوران، صندلی تخت‌خواب‌شو، جای خواب راحت، تلویزیون و سیستم صوتی تصویری اختصاصی، سیستم سرمایش و گرمایش پیشرفته، حریم نسبتا شخصی، غذاهای متنوع، نور و چراغ خواب و... را ندارد. این در حالی است که تور مشهد با قطار همه این امکانات رفاهی را دارد. همچنین با قطار در بازه زمانی کوتاه‌تری به مشهد خواهید رسید. در عوض تور مشهد با اتوبوس قیمت بسیار ارزان‌تری دارد و برای یک سفر ارزان و اقتصادی گزینه خیلی بهتری است.
 • فاصله تهران تا مشهد در تور مشهد با اتوبوس چند ساعت است؟
  فاصله تهران تا مشهد حدود 900 کیلومتر است که با اتوبوس تهران مشهد در 11 الی 13 ساعت طی می‌شود. در این بازه زمانی معطلی ترمینال و توقف در طول مسیر را هم اضافه کنید.
 • ارزانترین تور مشهد با اتوبوس چه امکانات و خدماتی دارد؟
  ارزانترین تور مشهد با اتوبوس امکاناتی از جمله رزرو وعده صبحانه، محل اقامت ارزان و اقتصادی، برنامه گشت و تفریح مختصر، سفر با اتوبوس درجه دو و... دارد. این خدمات باعث شده سفر تور مشهد زمینی کاملا اقتصادی باشد.
 • تور مشهد با اتوبوس VIP چه امکاناتی دارد؟
  تور مشهد با اتوبوس VIP امکانات و خدمات رفاهی بیشتری برای مسافران دارد. در این تور گردشگری حین سفر با اتوبوس صندلی تخت‌خواب‌شو در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. علاوه‌براین غذای ارائه شده در این اتوبوس‌ها کیفیت و تنوع بهتری دارد. محل اقامت، برنامه گشت‌وگذار شهری و... هم در این تور کیفیت بهتری دارد.
 • فاصله زمانی تور مشهد با اتوبوس از شیراز و اصفهان چقدر است؟
  فاصله مشهد تا شیراز با اتوبوس بیش از 15 ساعت است. همچنین فاصله زمانی تور مشهد از اصفهان با اتوبوس در حدود 17 ساعت است. به دلیل فاصله زمانی زیادی که بین این شهرها و مشهد وجود دارد، اگر از این شهرها با اتوبوس به مشهد می‌روید، وسایل کافی برای ساعت‌ها حضور در اتوبوس همراه خود داشته باشید.
 • تور مشهد با کدام شرکت های اتوبوسرانی قابل رزرو کردن است؟
  رویال سفر ایرانیان، ایران پیما، مارال سیر ایرانیان، جهان گشت سیر، سفر سیر آریا و... بعضی از شرکت‌های اتوبوسرانی هستند که می‌توانید با این اتوبوس ها به مشهد سفر کنید.