تور مشهد با قطار

پرسش های شما

قیمت تور مشهد با قطار چقدر است؟
اگر می‌خواهید با قطار به مشهد سفر کنید، قیمت‌های مختلفی به تناسب امکانات و خدمات تورها در اختیار شما قرار می‌گیرد. از جمله مواردی که روی قیمت تور مشهد تاثیر دارد، می‌توان به تعداد ستاره‌‌های قطار، تعداد روز و شب‌های اقامت، محل اقامت (مثل هتل مشهد، هتل آپارتمان، اقامتگاه و...)، تعداد وعده‌های غذایی (صبحانه، نهار، شام و...)، برنامه‌های تفریحی تور و... اشاره کرد.
تفاوت قیمت تور مشهد با قطار و تور هوایی مشهد چقدر است؟
هرچند قیمت‌های مختلفی برای این دو نوع تور مشهد وجود دارد، اما در مجموع همیشه قیمت تور هوایی مشهد همیشه گران‌تر از تور مشهد زمینی است. در مقابل این هزینه، می‌توانید بازه زمانی مبدا تا مقصد را در مدت کوتاه‌تری طی کرده و خستگی راه را به جان نخرید.
تور مشهد با قطار بهتر است یا اتوبوس؟
تور مشهد با قطار امکانات و خدمات گوناگونی در اختیار شما قرار می‌دهد. کوپه، صندلی نرم و راحت، تخت‌خواب برای استراحت، سرعت بالاتر، سیستم سرمایش و گرمایش پیشرفته، تلویزیون و سیستم صوتی اختصاصی، وعده‌های غذایی مختلف، رستوران و سرویس بهداشتی و... دارد. این در حالی است که در اتوبوس تنها یک صندلی به شما داده می‌شود. همچنین در تور مشهد با اتوبوس امکانات رفاهی قطار را ندارید و دیرتر هم به مقصد می‌رسید. اما از مزایای اتوبوس نسبت به قطار می‌توان به قیمت ارزان‌تر آن اشاره کرد.
فاصله تهران تا مشهد در تور مشهد با قطار چند ساعت است؟
فاصله تهران تا مشهد به طور حدودی 900 کیلومتر است. طی این فاصله با قطار عادی بین 10 تا 11 ساعت و با قطار سریع‌السیر بین 6 تا 8 ساعت طول می‌کشد.