تور زمینی مشهد

پرسش های شما

قیمت تور مشهد زمینی چقدر است؟
این تور، نسبت به تورهای هوایی هزینه کمتری دارد. اگر می‌خواهید با تور مشهد زمینی به این شهر سفر کنید، باید بدانید قیمت این تور به عوامل مختلفی مثل نوع وسیله نقلیه (تور مشهد با قطار یا تور مشهد با اتوبوس)، تعداد روز و شب‌های اقامت، محل اقامت (هتل آپارتمان، هتل در مشهد، اقامتگاه و...)، تعداد وعده‌های غذایی (صبحانه، نهار، شام و...)، برنامه تفریحی و... بستگی دارد.
تفاوت قیمت تور مشهد زمینی و تور هوایی مشهد چقدر است؟
تور هوایی مشهد با هواپیما برگزار شده و در بازه زمانی خیلی کوتاه‌تری به مقصد می‌رسد. در تور هوایی سیستم سرمایش و گرمایش پیشرفته، جای نشستن راحت، پذیرایی، سرویس بهداشتی و... برای گردشگران در نظر گرفته می‌شود. این در حالی است که تور مشهد زمینی در بازه زمانی خیلی طولانی‌تری به مقصد می‌رسد. در این تور وسیله نقلیه در ایستگاه‌های مختلفی توقف خواهد کرد. اگر با قطار به مشهد بروید، سرویس بهداشتی و سایر امکانات رفاهی در اختیار شماست، اما در صورتی که با اتوبوس به مشهد بروید، این امکانات رفاهی را نخواهید داشت.
تور زمینی مشهد با قطار بهتر است یا اتوبوس؟
تور زمینی مشهد با قطار امکانات مختلفی مثل صندلی‌های راحت، تختخواب و جای خواب، رستوران، سیستم صوتی و تصویری پیشرفته و اختصاصی، سیستم سرمایش گرمایش و...، حریم نسبتا خصوصی و... در اختیار شما قرار دارد. همچنین در این تور در بازه زمانی کوتاه‌تری به مشهد خواهید رسید. در مقابل در تور زمینی مشهد با اتوبوس امکانات رفاهی و آسایشی کمتری در اختیار گردشگران قرار خواهد گرفت و حریم خصوصی ویژه‌ای برای گردشگران وجود ندارد.. همچنین اتوبوس زمان بیشتری را در راه است تا به مقصد برسد.
فاصله تهران تا مشهد در تور مشهد زمینی چند ساعت است؟
فاصله تهران تا مشهد از نظر مسافتی چیزی در حدود 900 کیلومتر است. در یک تور مشهد زمینی با قطار این مسافت در طول 10 تا 11 ساعت و در یک تور مشهد زمینی با اتوبوس در بازه زمانی حدودا 13 یا 14 ساعته طی خواهد شد.