تور استانبول

تور استانبول

هتل مورد نظر برای تور خود را انتخاب کنید

پرسش‌های شما

 • بهترین زمان سفر به استانبول کی هست؟
  حراجی‌ها و جشنواره‌های خرید استانبول در چهار دوره زمانی برگزار می‌شود. یکی از آنها مربوط به 3 تا 5 روز پیش از دو عید فطر و قربان است. حراج دیگر مربوط به تابستان و از خرداد تا مرداد ماه است. و در نهایت باید حراج سال نو میلادی را ذکر کرد؛ این حراج از یک هفته قبل از کریسمس شروع می‌شود و تا اوایل ماه ژانویه ادامه می‌یابد.
 • تور استانبول ارزان را چه طور پیدا کنیم؟
  در علی بابا پس از انتخاب مقصد استانبول برای تور، صفحه‌ای از تورهای مختلف را مشاهده می‌کنید. در این صفحه گزینه کمترین قیمت را انتخاب کنید تا ارزان ترین تورهای استانبول را بیابید. ضمنا با انتخاب اتوبوس به عنوان وسیله نقلیه، تور استانبول ارزان را راحت‌تر پیدا خواهید کرد. پیدا کردن تور لحظه آخری استانبول هم راه هر دیگری برای سفر ارزان به این شهر است. برای خرید یک تور ارزان استانبول باید کمی سطح توقعاتتان را کاهش دهید.
 • در تور استانبول، راهنمای فارسی وجود دارد؟
  در بیشتر تورهای استانبول علی بابا راهنمای فارسی زبان وجود دارد. برای اطمینان بیشتر هنگام خرید تور به مشخصات آن دقت کنید.
 • تورهای لحظه آخری استانبول چه امکاناتی دارند؟
  امکانات این تورها چندان کمتر از سایر تورها نیست. در واقع تور استانبول لحظه آخری توری است که تا نزدیک برگزاری پر نشده است. بنابراین کمی ارزان‌تر از سایر تورهاست.
 • کی به استانبول برویم تا خرید ارزانی داشته باشیم؟
  برای خریدی ارزان در استانبول، زمان‌های حراج را برای سفر انتخاب کنید. روزهای نزدیک به سال نو میلادی و اعیاد قربان و فطر زمان مناسبی برای خرید است.
 • چه طور میتوانم تور استانبول خریداری کنم؟
  برای خرید تور استانبول، ابتدا تاریخ سفر خود را مشخص کنید، سپس میتوانید تور دلخواه خود را بر اساس، نوع هتل ، پرواز انتخاب کنید و تور استانبول مورد نظر را خریداری کنید.
 • قیمت تور استانبول چقدر است؟
  قیمت تور استانبول، با توجه به تاریخ سفر شما ، نوع هتل و پرواز مورد نظر متغیر می باشد. بنابراین شما باید ابتدا تاریخ سفر و مدت سفر خود را مشخص کنید، سپس تورهای استانبول موجود را در آن بازه زمانی مشاهده و مقایسه کنید.
 • تور استانبول آیا فقط از تهران وجود دارد؟
  شما میتوانید با انتخاب مبدا مورد نظر، تور استانبول را به ازای شهرهای مختلف مشاهده کنید.
 • چه طور میتوانم تور استانبول را برای مرداد ماه رزرو کنم؟
  شما کافی است، تاریخ سفر استانبول خود را انتخاب کنید، سپس می توانید از بین تورهای استانبول موجود، هر کدام را که خواستید انتخاب و خریداری کنید.
 • آیا می توانم هتلم را در موقع انتخاب تور استانبول انتخاب کنم؟
  بله، شما دقیقا در علی بابا میتوانید تورهای استانبول را به ازای هتل های مختلف مشاهده کنید. همچنین بعد از انتخاب هتل مورد نظر، می توانید لیست پروازهای مختلف را مشاهده کنید و هرکدام را که خواستید انتخاب کنید.
 • هدیه خرید تور استانبول از علی بابا چیست؟
  شما می توانید با انتخاب هر کدام از تورهای استانبول علی بابا، 1 میلیون تومان هدیه برای تفریح در استانبول از علی بابا دریافت کنید.
 • مدت زمان تور استانبول ترکیه چند روز است؟
  شما می توانید با مشخص کردن تعداد روز سفر خود، تور مورد نظر را از بین لیست تورهای موجود انتخاب کنید.
 • چه طور میتوانم هتلم را از بین هتل های 5 ستاره برای تور ترکیه انتخاب کنم؟
  این امکان در صفحات جست و جو قرار دارد که با انتخاب ستاره هتل، مثلا 5 ستاره، بتوانید تمامی تورهای استانبولی که با هتل های 5 ستاره تعریف شدند، مشاهده کنید.
 • آیا امکان انتخاب موقعیت هتل نیز در هنگام خرید تور ترکیه استانبول وجود دارد؟
  بله، شما میتوانید تور مورد نظر خود را بر اساس موقعیت هتل انتخاب کنید. برای مثال اگر بخواهید تور استانبول انتخاب کنید که هتل مورد نظر نزدیک میدان تکسیم باشد، تنها کافی هست که موقعیت نزدیک میدان تکسیم را در صفحه لیست تورهای استانبول انتخاب کنید.
 • آفر تور استانبول چیست؟
  منظور از آفر تور استانبول، تورهایی با قیمت پایین تر یا تخفیف خورده است که به علت مناسبت خاص و یا به دلیل خالی ماندن صندلی های هواپیما چارتر شده از سمت مجریان تور های گردشگری یا آژانس های مسافرتی مطرح می شود.
 • خرید بلیط جاهای تاریخی و تفریحی در تور استانبول چگونه است؟
  شما میتوانید در زمان مراجعه به مکان تاریخی یا تفریحی بلیط آن را خریداری کنید ولی برای جلوگیری از ایستادن در صف های طولانی به خصوص در بهار و تابستان که شلوغ تر است میتوانید از متصدی هتل درخواست کنید که بلیط را آنلاین برای شما خریداری کنید .
 • قیمت تور استانبول در اردیبهشت ماه چگونه است؟
  فصل‌های بهار و پاییز های سیزن سفر به استانبول هستند. در این روزها قیمت تور استانبول افزایش پیدا کرده و همه خدمات گردشگری گران می‌شوند. نمی‌توان نرخ دقیقی برای تور استانبول در اردیبهشت ماه اعلام کرد. نوسانات نرخ ارز، فاصله شهر مبدا تا استانبول، مدت زمان تور، هتل محل اقامت و... همگی روی قیمت تور استانبول اثر می‌گذارد.
 • برای خرید تور استانبول امروز چه کنیم؟
  هنگام خرید تور استانبول تاریخ رفت را همان تاریخ امروز بنویسید. برای خرید تور استانبول امروز چمدانتان را از قبل ببندید و کارهای عقب‌افتاده‌تان را انجام دهید. هرچند برای سفر به استانبول نیازی به ویزا نیست؛ اما گذرنامه‌تان باید بیشتر از شش ماه اعتبار داشته باشد. احتمال اینکه برای امروز تور استانبول پیدا کنید، کم‌تر از روزهای دیگر است. شاید ظرفیت همه تورها تکمیل شده باشد. ازطرفی ممکن است خوش‌شانس باشید و فرصت خرید تور استانبول را به‌شکل چارتری پیدا کنید.
 • خرید تور استانبول در بلک فرایدی چگونه است؟
  نگاهی به تقویم بیندازید و تاریخ دقیق آخرین پنجشنبه ماه نوامبر را پیدا کنید. این روز معمولا در هفته اول آذر است؛ تورهای موجود در بازه زمانی تاریخ بلک فرایدی را مشاهده کنید.
 • رزرو تور استانبول برای کریسمس چگونه است؟
  در سایت علی بابا وارد صفحه رزرو تور استانبول شوید. تاریخ رفت و برگشت تور را در بازه زمانی دلخواه از کریسمس تنظیم کنید. معمولا در این زمان پیشنهادهای ویژه‌ای برای رزرو تور استانبول وجود خواهد داشت. قیمت رزرو تور استانبول در کریسمس کمی بالاتر از دیگر روزهای زمستان است.
 • نرخ تور استانبول با پرواز ماهان چقدر است؟
  نمی‌توان قیمت دقیقی برای نرخ تور استانبول با پرواز ماهان اعلام کرد. این موضوع به نوسانات نرخ ارز، زمان سفر، مدت زمان تور، هتل محل اقامت و... بستگی دارد. شما می‌توانید در سایت علی‌بابا انواع مختلف تورهای استانبول را ببینید. آن‌ها را با هم مقایسه کنید و بهترین‌شان را بخرید. در سایت علی‌بابا آخرین قیمت تور استانبول با پرواز ماهان را ببینید. این سایت هر چند دقیقه یک‌‌بار به‌روزرسانی می‌شود تا شما را از آخرین قیمت‌ها باخبر کند.
 • تور ترکیبی ترکیه بهتر است یا فقط تور استانبول؟
  در تور ترکیبی شما می‌توانید از چند شهر بازدید کنید. اگر فرصت کافی دارید و می‌توانید مدت بیشتری در سفر بمانید، تور ترکیبی ترکیه را بخرید. با این کار شانس تماشای دیدنی‌های بیشتری از ترکیه را خواهید داشت. هزینه تور ترکیبی ترکیه به‌خاطر حمل‌ونقل میان چند شهر، تغییر هتل و... بیشتر است. درصورتی‌که محدودیتی در زمان و بودجه سفر دارید، خرید تور استانبول منطقی‌تر به‌نظر می‌رسد.
 • نحوه خرید تور استانبول با پرواز ترکیش چگونه است؟
  در صفحه تور استانبول در سایت علی بابا، روی نام هتل دلخواهتان ضربه بزنید. به صفحه جدیدی راهنمایی می‌شوید؛ در این صفحه می‌توانید اتاق، ایرلاین و نوع پرواز و خدمات گردشگری را انتخاب کنید. از بخش تنظیمات سمت راست میتوانید شرکت هواپیمایی ترکیش ایر را در صورتی که برای این تور پرواز موجود داشته باشد تیک بزنید. به‌این‌ترتیب شما با پرواز ترکیش تور استانبول را می‌خرید.
 • هتل های یوآل استانبول در تور استانبول کدامند؟
  هتل‌های 10 کاراکوی، اس تی رجیس، هتل فور سیزن، هتل حیات پارک، هتل شانگری لا ، هتل دبلیو، هتل دوسو دوسی داون تاون استانبول ، سون هیلز و هیلتون از هتل‌های یوآل استانبول در تور استانبول هستند. در این تورها خدمات و امکانات مختلفی برای راحتی، آرامش و سرگرمی مسافران ارائه می‌شود. این امکانات طوری طراحی شده‌اند که اگر همه مدت سفرتان را هم در هتل بمانید، باز هم از سفرتان لذت ببرید. رستوران‌های مختلف با منوهای غذایی متنوع، استخر، سونا، جکوزی، سالن ورزشی، کتابخانه، فروشگاه و... از امکانات این هتل‌ها هستند. شما می‌توانید به‌شکل شبانه‌روزی از امکانات هتل‌های یوآل استانبول استفاده کنید. استفاده از بعضی از این امکانات رایگان است.
 • رزرو تور استانبول در بهمن ماه خوب است؟
  آب‌وهوای استانبول در بهمن تا حدزیادی سرد و طاقت‌فرسا می‌شود. اگر مشکلی با سرمای هوا ندارید، می‌توانید در بهمن ماه تور استانبول را رزرو کنید. بهمن زمان لوسیزن یا همان افول گردشگری است و تقاضای سفر به استانبول کم می‌شود. درنتیجه قیمت رزرو تور استانبول هم نسبت به زمان‌های دیگر کاهش پیدا می‌کند.
 • ارزان‌ترین تور استانبول را چگونه بخریم؟
  برای خرید تور استانبول ارزان می‌توانید از گزینه‌های سمت راست سایت کمک بگیرید. گزینه هتل‌های بدون ستاره یا 1 ستاره یا 2 ستاره را از قسمت ستاره هتل فعال کنید یا راه دیگر استفاده از نوار مرتب‌سازی نتایج بالای صفحه است؛ آن را روی کم‌ترین قیمت تنظیم کنید و ترجیحا ایرلاین های داخلی را انتخاب نمایید. تقویم قیمتی علی‌بابا راهکاری است برای خرید ارزان‌ترین تور استانبول می تواند کمک کننده باشد. در این تقویم کم‌ترین نرخ تور استانبول را در روزهای قبل و بعد از تاریخ موردنظرتان می‌بینید. برای خرید تور استانبول با قیمتی ارزان از این تقویم کمک بگیرید.
 • چگونه تور لوکس استانبول رو بخریم؟
  در صفحه خرید تور استانبول علی‌بابا در گزینه های موجود در سمت راست ستاره‌ی هتل را روی 5 ستاره قرار دهید و در قسمت موقعیت هتل، محله های کاراکوی، سلطان احمد، بی اوغلو، گالاتا و یا بازار بزرگ را انتخاب نمایید و در بخش محبوبیت هتل گزینه فوق العاده را انتخاب نمایید. در قسمت روش حمل‌ونقل، گزینه هواپیما را تیک بزنید و حالا شما به فهرستی از تور های لوکس استانبول دسترسی پیدا می‌کنید.
 • رفتن به تور استانبول در عید قربان چگونه است؟
  سفر به استانبول در تعطیلات عید قربان پیشنهادی جذاب و وسوسه‌انگیز است. با نگاهی به تقویم، تاریخ دقیق عید قربان را از نظر شمسی پیدا کنید. بالای صفحه فروش تور استانبول تاریخ رفت را یک روز قبل یا روز عید قربان قرار دهید. به‌دلیل استقبال از تور استانبول در این بازه زمانی ممکن است ظرفیت تورها تکمیل باشد یا قیمت‌ها بیشتر از دیگر روزها شود. همچنین عید قربان زمان خوبی برای خرید ارزان به دلیل تخفیف های عید در استانبول و در کل ترکیه است.
 • رفتن به تور استانبول در پاییز چگونه است؟
  برای تجربه سفر با تور استانبول در پاییز کافی است بالای سایت تاریخ رفت و برگشت را روی روزهای پاییز تنظیم کنید. در فصل پاییز آب‌وهوایی نسبتا خنک و دل‌انگیز در استانبول جریان دارد. همین موضوع باعث افزایش تقاضای سفر به استانبول از سراسر جهان می‌شود. سفر در این فصل پرطرفدار به استانبول یعنی ممکن است ظرفیت تور استانبول به‌سرعت تکمیل شود. پس زمان را برای خرید تور استانبول ازدست ندهید.

راهنمای سفر با تور استانبول

تور استانبول از محبوب‌ترین تورهای خارجی در میان ایرانیان محسوب می‌شود. جاذبه‌های استانبول به قدری متنوع است که با سلیقه هر نوع گردشگری مطابقت می‌کند و این دلیل جذاب بودن تورهای استانبول در میان مردم دنیا است. استانبول بزرگ ترین شهر کشور ترکیه و تنها شهری است که بخشی از آن در قاره اروپا و بخشی دیگر در قار آسیا قرار دارد. تنگه بسفر استانبول دو قاره اروپا و آسیا را به هم متصل می‌کند و از معروف ترین دیدنی‌های استانبول است. تقریبا همه گردشگران در تور ترکیه استانبول حتما از تنگه بسفر و پل بسفر دیدن می‌کنند. از دلایل دیگری که تور ارزان استانبول محبوبیت زیادی دارد این است که در مقایسه با تورهای دیگر ارازنتر تمام می‌شود؛ به ویژه تور لحظه آخری استانبول که قیمت پایین تری نسبت به تورهای دیگر دارد. پرواز استانبول از شهرهای مختلف ایران در ساعات مختلف شبانه روز با ایرلاین های ایرانی و خارجی انجام می‌شود و مسیر پروازی ایران ترکیه و بالعکس از جمله مسیرهای پروازی پرتردد بشمار می‌آید.
استانبول تلفیقی از سنت و مدرنیته است و در عین حال که شهری تاریخی محسوب می‌شود با جاذبه‌های مدرن و بی‌نظیری که دارد توجه همه گردشگران را به خود جلب کرده است.

تور استانبول

استانبول دارای سه فرودگاه بین المللی است: از قبیل فرودگاه جدید بین المللی استانبول که بزرگترین فرودگاه اروپا است، فرودگاه بین المللی آتاتورک، و فرودگاه بین المللی صبیحا. در گذشته بیشتر پروازها در فرودگاه آتاتورک فرود می‌آمدند و بخش کمتری از آن‌ها در فرودگاه صبیحا؛ اما اخیرا پروازهای ایران در فرودگاه جدید استانبول بر زمین می‌نشینند.
برای سفر به استانبول ترکیه، راحت‌ترین و سریع‌ترین راه خرید تور هوایی استانبول است؛ اما اگر ترس از پرواز دارید و یا اینکه می‌خواهید سفری اقتصادی داشته باشید می‌توانید تور زمینی استانبول را خریداری کنید. بلیط قطار و بلیط اتوبوس تهران استانبول را می‌توانید از سایت علی بابا بخرید و با خیالی آسوده سفر کنید.
واحد پول در کشور ترکیه "لیر" است و هنگام سفر به استانبول بهتر است که مقداری لیر ترکیه و پول خرد همراه داشته باشید و باقی پولی که می‌خواهید ببرید را به یورو یا دلار آمریکا بگیرید. برای تبدیل پول در استانبول به صرافی‌های معتبر مراجعه کنید تا کارمزد زیادی نگیرند و یا اینکه ارز شما را با قیمت پایین تبدیل به لیر نکنند. بهتر است که نرخ تبدیل ارز را در چند صرافی بپرسید و بعد مناسب‌ترین را انتخاب کنید. البته برخی از نمایندگی‌های بین‌المللی در مراکز خرید استانبول یورو و دلار هم قبول می‌کنند، ولی بهتر است که به اندازه نیاز، پولتان را تبدیل به لیر کنید.

رزرو تور استانبول

راهنما ویزا و مدارک لازم برای سفر به استانبول

خوشبختانه شهروندان کشور ایران برای سفر به استانبول و شهرهای دیگر ترکیه نیازی به دریافت ویزا ترکیه یا همان ویزا استانبول ندارند. طبق قوانین کشور ترکیه شهروندان ایرانی بدون دریافت ویزا می‌توانند به مدت 90 روز در هر یک از شهرهای ترکیه، از جمله استانبول، به طور قانونی و بدون مشکل اقامت کنند؛ اما در طول این مدت اجازه کار در ترکیه را ندارند و فقط به قصد گردشگری می‌توانند در ترکیه بمانند
همچنین، مدارک لازک برای سفر به استانبول پاسپورت با مدت اعتبار حداقل 6 ماه است. برای سفر به استانبول تنها کافی است هر زمان که می‌خواهید اقدام به خرید بهترین قیمت تور استانبول کنید. راحتی سفر به استانبول از دیگر دلایل پرطرفدار بودن مقصد سفر استانبول در میان ایرانیان است. چون دیگر دردسرهای تقاضای ویزا از چند ماه قبل و پرداخت هزینه‌های اضافی را ندارد و هر لحظه که اراده کنید می‌توانید چمدانتان را ببندید و راهی سفر با تور استانبول شوید.

قبل از سفر به استانبول این نکات را در نظر بگیرید

 • پیش از خرید بلیط هواپیما تهران استانبول یا تور استانبول حتما تاریخ انقضای پاسپورت را چک کنید؛ حداقل اعتبار پاسپورت باید 6 ماه باشد.
 • وضعیت آب و هوا را در مدت زمانی که در استانبول خواهید بود بررسی کنید و لباس‌های مناسب همراه داشته باشید.
 • پول خود را از صرافی‌های معتبر تبدیل به دلار یا یورو کنید و مقداری لیر هم بگیرید.
 • اگر باید داروی خاصی مصرف کنید نسخه پزشک را هم همراه داشته باشید.
 • مقدار مجاز بار را می‌توانید در سایت ایرلاینی که با آن پرواز به استانبول دارید چک کنید و یا اینکه از روی بلیط هواپیما ترکیه ببینید.
 • وسایل ممنوع در پرواز استانبول را از سایت ایرلاین بررسی کنید.
 • از آژانس هواپیمایی که تور تهران استانبول را خریداری می‌کنید حتما درباره بیمه سفر هم بپرسید. بیمه سفر در استانبول یکی از موارد ضروری است؛ چون اگر احیانا دچار حادثه‌ای شوید، هزینه‌های درمان در استانبول خیلی بالا است و در صورت داشتن بیمه سفر در استانبول، هزینه‌ها را بیمه تقبل می‌کند.

در استانبول حتما این کارها را تجربه کنید

 • صرف قهوه معروف ترکی در یکی از کافه‌های استانبول که همیشه یکی از شیرینی‌های سنتی ترکیه مثل لوکوم یا باقلوا آن را همراهی می‌کند.
 • به کاراکوی یا اسکله امین اونو در منطقه فاتیح بروید و کنار ساحل ساندویچ ماهی‌های کبابی یا بالیک اکمک استانبول را امتحان کنید.
 • در یکی از کافه‌های کنار ساحل بنشینید و لذت طعم چای در استکان‌های کمر باریک ترکی را بچشید.
 • از دست‌فروش‌ها سیمیت، شاه بلوط، صدف با لیمو و یا بلال بخرید.
 • در فصل‌های سرد سال می‌توانید خودتان را یک فنجان ثعلب ترکی مهمان کنید.
 • خوردن دونر مخصوص ترکی را فراموش نکنید.
 • سری به کاپالی چارشی یا بازار بزرگ استانبول بزنید و از تماشا و خرید اجناس به ویژه سوغاتی، از این بازار جالب لذت ببرید.
 • حتما به منطقه سلطان احمد بروید چون در آنجا می‌توانید مهم‌ترین آثار تاریخی استانبول را ببینید.
 • شب‌ها قدم زدن در حاشیه بسفر، خیابان استقلال و تکسیم خاطره‌ای فراموش نشدنی از سفر با تور استانبول را برایتان رقم می‌زند.

قیمت تور استانبول

قیمت تور استانبول به عوامل مختلفی از جمله مدت سفر و تعداد روزهای اقامت، زمان سفر از نظر شلوغ یا خلوت بودن مقصد، کیفیت و تعداد ستاره‌های هتل بستگی دارد.
برای مشاهده قیمت روز تور استانبول کافی است، مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را در صفحه تور استانبول علی بابا جستجو کنید.
پس از جستجو فهرستی از آخرین قیمت تورهای استانبول بر اساس هتل‌های موجود برای اقامت به شما نشان داده می‌شود و می‌توانید متناسب با نیاز خود، بهترین تورها با بهترین هتل ‌های استانبول را انتخاب کنید.

رزرو تور ترکیه استانبول

برای رزرو تور استانبول با بهترین قیمت، کافی است پس از جستجوی مقصد و تاریخ سفر خود در فهرست تورهای استانبول که به شما نمایش داده می‌شود، هتل دلخواه خود را انتخاب کرده تا به مرحله بعد هدایت شوید.
در مرحله بعد می‌توانید بین پیشنهادهای موجود، بلیط هواپیما استانبول رفت و برگشت خود را نیز انتخاب و رزرو خود را نهایی کنید.

تور لحظه آخری استانبول

تور لحظه آخری استانبول در واقع توری است که تا لحظات آخر پر نشده و ظرفیت خالی دارد، به همین خاطر با قیمت مناسب‌تری ارائه می‌شود.
برای مشاهده تورهای لحظه آخری استانبول علی بابا، پس از وارد کردن مبدا و مقصد خود در کادر جستجو، در بخش انتخاب تاریخ، گزینه‌های مربوط به لحظه آخری مثل لحظه آخری 2 شب و لحظه آخری 3 شب را انتخاب کنید.

تور ارزان استانبول

برای پیدا کردن تور ارزان استانبول در علی بابا کافی است پس از جستجوی مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود، نتایج را بر اساس قیمت مرتب‌ کنید. به این ترتیب، تورهای استانبول ارزان به شما نمایش داده می‌شوند.
همچنین می‌‎توانید برای پیدا کردن تور استانبول لحظه آخری، در بخش انتخاب تاریخ، گزینه‌های مربوط به تورهای لحظه آخری استانبول را انتخاب کنید.

تور استانبول از تهران

اگر قصد سفر از تهران به استانبول را دارید، در کادر جستجوی تور استانبول علی بابا، مبدا خود را تهران و مقصد را استانبول انتخاب کنید و با جستجوی تاریخ سفر خود بهترین تورهای استانبول از تهران را مشاهده کنید.

تور چارتری استانبول

اگر ظرفیت تور تا چند روز یا حتی چند ساعت مانده به سفر پر نشود، معمولا آن را به‌شکل تور چارتری استانبول یا تور لحظه آخری ارائه می‌کنند. امکانات این تورها تفاوتی با تورهای عادی ندارد و فقط از نظر قیمت ارزان‌تر هستند. برای سفر با تور چارتری استانبول باید چمدانتان را از قبل آماده کرده باشید. کنسلی تور چارتری استانبول و استرداد هزینه کمی سخت‌تر از تور عادی است. برای خرید تور چارتری استانبول، هنگام تعیین تاریخ رفت و برگشت، یکی از پیشنهادهای تور لحظه آخری دو شب، تور لحظه آخری سه شب یا... را انتخاب کنید.

انتخاب هتل در تور استانبول

پس از تعیین تاریخ رفت و برگشت، نوبت به انتخاب هتل تور می‌رسد از مرحله انتخاب هتل در تور استانبول نباید به‌راحتی گذشت! ستاره‌های کیفی هتل و اعتبار آن تا حد قابل‌توجهی در قیمت نهایی تور تاثیر می‌گذارند. هتلی را برای تور استانبول انتخاب کنید که هم از کیفیت خوبی برخوردار و هم با بودجه‌تان هماهنگ باشد.
صفحه انتخاب هتل در استانبول پیشنهادهای مختلفی برایتان دارد. ممکن است برای انتخاب هتل میان این همه پیشنهاد کمی سردرگم شوید. از منوی سایت کمک بگیرید و فهرست هتل‌ها را محدود کنید. یکی از گزینه‌های فیلتر، درباره ستاره‌های هتل است. یکی از گزینه‌های هتل سه ستاره، چهار ستاره، پنج ستاره یا هتل‌های بدون ستاره را تیک بزنید تا لیست هتل‌ها کوتاه‌تر و پیشنهادهای دور از انتظارتان حذف شود.
هیچ‌چیز مانند نظرات و امتیازات کاربران نمی‌تواند نقاط قوت و ضعف یک هتل را نشان دهد. از بخش محبوبیت هتل، یکی از گزینه‌های فوق‌العاده، بسیار عالی، عالی، خوب و قابل‌قبول را انتخاب کنید.

مناطق مختلف شهری در تور استانبول

موقعیت مکانی هتل یکی دیگر از فاکتورهایی است که تاثیر زیادی روی قیمت تور استانبول می‌گذارد. مسافران و توریست‌های استانبول معمولا به مناطقی از شهر می‌روند که آثار تاریخی بیشتری دارند. به‌همین خاطر اکثر هتل‌های استانبول در این مناطق ساخته شده‌اند. هرچه فاصله هتل تا دیدنی‌های استانبول و آثار تاریخی آن کم‌تر باشد، باید قیمت بیشتری برای خرید تور استانبول بپردازید.
بخش موقعیت هتل در منوی سایت طراحی شده تا محله دلخواهتان در استانبول را برای رزرو هتل انتخاب کنید. آکسارای، فاتیح، شیشلی، تقسیم، بشیکتاش و خیابان استقلال از بهترین محله‌های استانبول برای رزرو تور و هتل استانبول هستند.

رزرو تور استانبول در فصل های مختلف

بلیط سفرتان به استانبول را برای چه تاریخی می‌خرید؟ از نظر هزینه محدودیتی دارید یا می‌خواهید همه‌چیز در بهترین حالتش باشد؟ بیشتر مسافران بهترین زمان سفر به استانبول از نظر آب‌وهوایی را دو فصل بهار و پاییز می‌دانند. در این زمان هزینه بلیط استانبول، قیمت رزرو هتل و دیگر خدمات گردشگری تا حد زیادی افزایش پیدا می‌کنند.
ازدحام جمعیت هم مورد دیگری است که باید به آن توجه داشته باشید. در روزهای بهار و پاییز گردشگران زیادی برای تماشای آثار تاریخی به استانبول می‌روند. همین موضوع باعث شده حس آرامش استانبول جایش را به شور و هیجان همراهی جمعیت بدهد.
سفر در زمستان (ژانویه، فوریه و مارچ) به استانبول برای افرادی مناسب است که سفر با هزینه کم را ترجیح می‌دهند. در روزهای سرد زمستان می‌توانید ارزان‌ترین بلیط‌های استانبول را بخرید. هرچند سرمای بیش‌ازحد هوا نگرانی اصلی گردشگران است؛ اما می‌توان این مشکل را با پوشیدن لباس گرم حل کرد.
سفر تابستانه به استانبول نه به‌اندازه بهار و پاییز گران است و نه به‌اندازه زمستان ارزان! هرچند در این فصل آب‌وهوای گرم و کمی شرجی در استانبول احساس می‌شود؛ اما تعطیلات تابستانی، خانواده‌های بسیاری را به پایتخت سابق ترکیه می‌کشاند.

تور استانبول در های سیزن high season

سفر در های سیزن به‌معنای سفر در روزهای پر گردشگر استانبول است. اگر چمدان‌تان را در بهار و پاییز ببندید، درواقع تور استانبول را در های سیزن تجربه می‌کنید. در بهار و پاییز بهترین آب‌وهوا در استانبول جریان دارد. گردشگران زیادی از سراسر جهان در های سیزن راهی استانبول می‌شوند. بنابراین قیمت تور استانبول و دیگر خدمات گردشگری افزایش پیدا می‌کند.

تور استانبول در لو سیزن Low season

تور استانبول در لو سیزن قیمتی بسیار کم‌تر از دیگر زمان‌ها دارد. های سیزن استانبول، دو فصل پاییز و زمستان هستند. استقبال کم گردشگران از سفر با تور استانبول باعث کاهش قیمت‌ها در لو سیزن می‌شود. اگر دنبال سفری با هزینه‌های کم هستید، تور استانبول را در لو سیزن بخرید.