تور بانکوک

پرسش های شما

قیمت تور بانکوک چه قدر است؟
قیمت تور بانکوک به عواملی نظیر مدت سفر، زمان سفر، کیفیت هتل، خدمات تور و... بستگی دارد. برای پیدا کردن تور ارزان بانکوک، می‌توانید هر یک از این عوامل را تغییر دهید.
تور ارزان بانکوک را چه طور پیدا کنیم؟
برای خرید تور ارزان بانکوک باید کمی توقعات خود را پایین بیاورید، مثلا به جای هتل‌های 5 ستاره به هتل‌های 4 یا 3 ستاره اکتفا کنید. تور لحظه آخری بانکوک هم گزینه دیگری برای کم کردن هزینه‌هاست.
در تور بانکوک راهنمای فارسی حضور دارد؟
در تور بانکوک علی بابا راهنمای فارسی زبان در کنار مسافران حضور دارد.
در تور بانکوک خدمات گشت ارائه می‌شود؟
اکثر تورهای بانکوک یک گشت شهری دارند. اما اگر می‌خواهید خیالتان کاملا راحت باشد، پیش از خرید تور، مشخصات و امکانات آن را به دقت بخوانید.
آیا تورهای لحظه آخری بانکوک امکانات مناسبی ندارد؟
امکانات تورهای لحظه آخری بانکوک از سایر تورها کمتر نیست. تور بانکوک لحظه آخری توری است که تا زمان نزدیک به برگزاری آن پر نشده و بنابراین قیمتش پایین آمده است.
بهترین فصل سفر به بانکوک چه زمانی است؟
بهترین زمان سفر به بانکوک بر اساس آب و هوای این شهر بین آبان تا فروردین است. از اوائل اردیبهشت تا اواخر مهرماه، گرما و رطوبت زیاد بانکوک کمی آزاردهنده خواهد بود. البته در زمان‌های کم سفر به دلیل کاهش قیمت در رزرو هتل‌، راحت‌تر تور ارزان پیدا خواهید کرد.
جاهای دیدنی بانکوک کجاست؟
بانکوک شهر بسیار زیبایی است. از جمله دیدنی‌های این شهر می‌توان عمارت ویمانمک، موزه ملی بانکوک، زیارتگاه اراوان، شهر تاریخی آیوتایا و... به اشاره کرد.
در بانکوک چه تفریحاتی وجود دارد؟
رفتن به شهربازی Dream World، رفتن به دنیای وحش سافاری بانکوک، قایق ‌سواری در رودخانه‌ چائو فرایا و... از جمله تفریحات موجود در بانکوک است.
مهم‌ترین مراکز خرید بانکوک کجاست؟
اگر قصد خرید در بانکوک را دارید، این مراکز خرید را فراموش نکنید: مرکز خرید چاتوچاک، میدان سیام، پراتونام، پلاتینیوم فشن مال و بازار شبانه تالاد روت فای.
در بانکوک چه غذاهایی بخوریم؟
برخی از معروف‌ترین غذاهای موجود در بانکوک عبارتند از: سام تام، پدتای، یان نوا، تام یام گونگ، پدخائو و تام خا گای.