تور کیش لحظه آخری

پرسش های شما

قیمت تور لحظه آخری کیش چقدر است؟
قیمت این تورها به نوع هتل، وسیله سفر و شرایط آن بستگی دارد. طبیعتا در صورت سفر با هواپیما و انتخاب امکانات مختلف هتل هزینه تور افزایش می‌یابد.
تور لحظه آخری کیش چه ویژگی‌هایی دارد؟
مهمترین ویژگی تور لحظه آخری کیش ارزان‌ قیمت بودن آن نسبت به تور عادی است.
چطور از تور لحظه آخری کیش مطلع شویم؟
تنها راهی که برای مشاهده تخفیف‌های تور کیش وجود دارد، جستجو در سایت علی بابا و اعمال فیلترهای مختلف روی لیست ارائه شده است. باید وارد صفحه تورهای کیش در سایت علی بابا‌ شوید و با قرار دادن فیلتر تور ارزان‌تر و... نتیجه‌های موردنظرتان را مشاهده کنید.
تور کیش لحظه آخری چه تفاوتی با تور معمولی دارد؟
مدت زمان خرید و تصمیم‌گیری درباره این نوع تورها بسیار کمتر از تورهای عادی است. قیمت تورهای عادی حدود 50 تا 20 درصد بیشتر از تور لحظه آخری کیش است.
در سفر به کیش از چه جاهایی دیدن کنیم؟
طبیعتا جزیره‌ها محلی برای تفریحات آبی و لذت از دریا هستند. با این حال در جزیره کیش دلفیناریوم، جزیره هندورابی، کشتی یونانی، ساحل مرجانی، اسکله تفریحی و... از مکان‌های رویایی و خاطره‌انگیز به شمار می‌روند.

تور لحظه آخری کیش چه تفاونی با تور معمولی دارد

مثل معروفی در خرید و فروش هست که می‌گویند فروش با سود کمتر بهتر از ضرر در معامله است. شرکت‌های هواپیمایی، هتلدارها و چارترکننده‌ها همیشه برای جلوگیری از ضرر مالی عدم‌فروش تورهای گردشگری، این ابتکار را به خرج می‌دهند. آن‌ها قیمت‌های تور را کاهش و مزایای آن را افزایش می‌دهند تا افرادی که قصد سفر ندارند یا منتظر ارائه قیمت کمتری هستند، تشویق شده و بتوانند برای خرید اقدام کنند. به این نوع تورها تور لحظه آخری می‌گویند که زمان تعیین شده آن‌ها برای حرکت بسیار نزدیک است و پرداخت پول آن هم به صورت نقدی و همان موقع انجام می‌شود.
اغلب اوقات در ماه‌های پیک سفر که همه افراد اهل سفر دنبال سفر به کیش هستند و بازار سفر به این مقصد جذاب داغ است، تور لحظه آخر تشکیل نمی‌شود. در عوض در ماه‌های گرم سال مثل تابستان می‌توانید تور لحظه آخری کیش را به راحتی پیدا کنید. در این فصل اغلب افراد تمایل زیادی برای سفر به کیش ندارند.

تور کیش لحظه آخری

قیمت تور لحظه آخری کیش

طبیعتا قیمت تورهای لحظه آخری در پنل فروش شرکت‌های هواپیمایی، نسبت به تور‌های عادی بسیار کمتر است. به طور معمول قیمت تورهای لحظه آخری حدود 20 تا 50 درصد از قیمت تورهای عادی پایین‌تر می‌شود. مثلا توری که در حالت عادی 100 هزار تومان قیمت دارد، در تخفیف لحظه آخری چیزی در حدود 20 الی 50 هزار تومان ارزان‌تر خواهد شد. جالب است بدانید بعضی از آژانس‌های مسافرتی زمانی که یک ساعت بیشتر تا شروع حرکت تور نمانده، ممکن است قیمت آن را به 40 یا 30 هزار تومان هم برسانند و یک تخفیف 70 درصدی برای تور در نظر بگیرند. البته چنین تخفیفی به عوامل مختلف بستگی دارد.
با این حال همیشه قیمت تور لحظه آخری کیش از تور عادی سفر به جزیره کیش کمتر و به صرفه‌تر است.

بهترین زمان برای سفر با تور کیش لحظه آخری

کیش یکی از جزیره‎‌های جنوبی ایران است که آب‌وهوای گرم و شرجی دارد. برای افرادی که قصد سفر به این جزیره دیدنی را دارند، بهترین بازه حرکت، زمانی است که درصد گرما و رطوبت هوا کاهش پیدا کند یا هوا نسبت به گرمای تابستان معتدل‌تر باشد. این به آن معناست که فصل‌های پاییز، بهار و زمستان ایام پیک سفر به کیش است و در این زمان افراد زیادی برای گردشگری در کیش اقدام می‌کنند.
تور لحظه آخری کیش همان تورهایی هستند که نسبت به تور عادی طرفدار کمتری دارند و افراد کمتری در آن‌ها ثبت نام می‌کنند. در تابستان یا دوره‌های خاصی در بهار و پاییز که هوای کیش بسیار گرم است، تعداد سفرها کاهش چشمگیری پیدا کرده و تور لحظه آخری کیش رونق می‌گیرد.
پر رونق‌ترین زمان سفر برای تور لحظه آخری کیش فصل تابستان است که مسافرت به این جزیره کاهش بسیار زیادی دارد. در این زمان هتل‌ها تخفیف‌های بسیار زیادی می‌گذارند و شرکت‌های هواپیمایی هم قیمت سفر را کاهش می‌دهند. اگر نمی‌خواهید در این ایام به کیش بروید، دوره‌هایی با اتفاقات خاص مانند فصل امتحانات هم تور لحظه آخری کیش برگزار می‌شود. بنابراین کافی است گوش به زنگ و آماده رفتن باشید.

تور کیش دقیقه 90

بهترین تورهای لحظه آخری کیش چه ویژگی‌هایی دارند

خیلی از افراد معتقد هستند بهترین سفر کامل‌ترین سفر است. این جمله را می‌توانید در تورهای لحظه آخری هم در نظر داشته باشید. بهترین تورهای سفر به کیش، آن‌هایی هستند که امکانات کاملی دارند و نیاز مسافر را برطرف می‌کنند. در این تورها مسافران الزاما در هتل‌های چند ستاره اقامت ندارند. البته قیمت پایین هم یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که کنار امکانات باعث می‌شود یک تور را بهترین تور لحظه آخری کیش دانست، اما به ندرت پیش می‌آید که چنین ویژگی‌ها کنار هم قرار بگیرند. اغلب مسئولان تورها با وعده‌های دروغین مسافران را فریب می‌دهند. پس باید با حصوله دنبال تور‌ موردنظرتان بگردید و بهترین را پیدا کنید.
علاوه‌بر آنچه در ویژگی‌های بهترین تور گفته شد، باید به این نکته هم اشاره کرد، تورها باید از حمل‌ونقل مناسبی برای جابه‌جایی استفاده کنند. یکی از ویژگی‌های تورهای لحظه آخری استفاده از وسایل نقلیه با درجه کیفی پایین‌تر است. برای مثال به جای هواپیمای فرست‌کلاس، پروازهای اکونومی را جایگزین می‌کنند و البته ساعت پرواز به شکلی انتخاب می‌شود که مسافران در ساعات پایانی روز به کیش می‌رسند.
همچنین تور های لحظه آخری خوب، هتل‌هایی را انتخاب می‌کنند که کیفیت متوسط و قابل قبولی دارند، اما به دلیل تعداد مسافر کم، قیمت‌ها را کاهش داده‌اند. خیلی از افراد و آژانس‌های مسافرتی عکس‌های جعلی از هتل‌ها و اقامتگاه‌های باکیفیت به مسافران نشان می‌دهند، اما هتل‌های بی‌کیفیت و ضعیف را برای تور لحظه آخری کیش عرضه می‌کنند. بنابراین بهتر است برای تهیه تورهای لحظه آخری هم سراغ آژانس‌های باکفیت بروید و سفر خود را از طریق آژانس‌های معتبری مثل علی بابا رزرو کنید که به دروغ شما را سمت تورهای بی‌کیفیت نمی‌برند.

مزایا و معایب تورهای لحظه آخری کیش

برای افرادی با سبک زندگی‌های مختلف معایب و مزایای تور لحظه آخری کیش متفاوت است. برای مثال در بسیاری از مواقع افرادی که در برنامه‌ریزی خود انعطاف کافی ندارند، نمی‌توانند برای خرید بلیط تور کیش لحظه‌ای، به سرعت اقدام کنند. برای آن‌ها این نوع تورها و شیوه رزرو ناگهانی ان یک عیب محسوب می‌شود. در مقابل افرادی که انعطاف و فراغ‌بال بیشتری دارند، به محض مشاهده چنین موقعیتی می‌توانند بار سفر را ببندند.
از دیگر تفاوت‌های اساسی این تورها نسبت به تورهای عادی کمتر بودن تعداد وعده‌های غذایی، کیفیت متوسط و اقتصادی سفر، عدم وجود گشت شهری مفصل و... است.
معیارهای کلی دیگری هم برای انتخاب بهترین تورهای لحظه آخری وجود دارد، از جمله مزایای مشخص و موردتوجه همه، قیمت بسیار کم این تورها نسبت به تور عادی است. همان‌طور که گفته شد تور لحظه آخری قیمت کمتری نسبت به تور عادی دارد.
عیب عمده‌ای که می‌توان برای سفرهای لحظه آخری به آن اشاره کرد، عدم‌برنامه‌ریزی مشخص برای آن است. در صورتی‌که فردی بخواهد با تور لحظه آخری به سفر برود، باید منتظر و اطلاعیه‌ها و اعلان‌های آن باشد . همچنین گاهی کیفیت تورهای لحظه آخری ماننده تورهای عادی نیست، پس نباید انتظار سفری بسیار باکیفیت را از آن داشت.

تور کیش لست سکند علی بابا

تور لحظه آخری کیش از تهران

طبیعتا تورهای لحظه آخری از تمام نقاط کشور انجام می‌شود، اما بعضی از شهرها به دلیل جمعیت و شرایط بهتر تورهای بیشتر برگذار می‌کنند. یکی از این شهرها که تور لحظه آخری در ماه‌های خاصی به تعداد زیادی دارد، تهران است. شهر تهران به دلیل عمده جمعیتی که در آن متمرکز هستند، بیش از دیگر شهرها تور دارد.
اگر ساکن تهران هستید، می‌توانید کلمه تور لحظه آخری کیش را سرچ و با انتخاب بین انواع تور معرفی شده بهترین آن را برای سفر انتخاب کنید.

قبل از سفر با تور کیش لحظه آخری این نکات را در نظر بگیرید

  • برای خرید تور لحظه آخری کیش باید منتظر و آماده خرید و سفر باشید. پس بهتر است کمی بیش از مبلغی را که حدس می‌زنید برای این تور نیاز است، داشته باشید تا به مشکلی بر نخورید.
  • اغلب تورهای لحظه آخری کیش زمان باقی‌مانده کمی تا وقت شروع سفر دارند. پس بهتر است چمدان و وسایل خود را آماده داشته باشید یا درصورت نیاز سریع جمع کنید.
  • از استارتاپ‌های معتبر حوزه گردشگری مثل علی بابا برای خرید تور خود اقدام کنید. در غیر این صورت ممکن است با کلاهبرداری یا تورهای بی‌کیفیت مواجه شوید.
  • شرایط تورهای لحظه آخری معمولا قابل تغییر نیستند. یعنی دست شما برای انتخاب وسیله نقلیه، هتل، راه و جاده باز نیست. پس اگر جزو افرادی هستید که از شرایط از پیش تعیین شده خوشتان نمی‌آید، بهتر است از خیر این نوع تور بگذرید.

در سفر به کیش حتما این کارها را تجربه کنید

  • در سفر کیش حتما به تفریحات آبی در کمپ‌های کنار دریا بروید و لذت ببرید. برای مثال غواصی و فلای بورد را تجربه کنید.
  • کودکان خود را از تماشای دلفین‌های آموزش دیده و خوشگل دلفیناریوم محروم نکنید. می‌توانید کنار دلفیناریوم تماشای آهوان آزاد در باغ پرندگان کیش را هم به آن‌ها هدیه دهید.
  • قدم زدن در ساحل مرجانی کیش یکی از زیباترین مناظر دنیا را پیش روی شما قرار می‌دهد. حتما این تجربه را امتحان کنید.

تورهای شهرهای مختلف به کیش

تور مشهد کیش تور شیراز کیش تور تبریز کیش تور ساری کیش تور کیش تور رشت کیش تور گرگان کیش تور نوروزی کیش تور نوروزی استانبول