تور نوروزی استانبول 1403

پرسش های شما

قیمت تور استانبول نوروز 1402 در چه حدودی است؟
با توجه به نوع هتل، بازه زمانی سفر، کیفیت پرواز و... قیمت تور استانبول نوروز 1402 می‌تواند متغیر باشد، اما برای اطلاع از آخرین قیمت‌ها می‌توانید به سایت علی بابا مراجعه کنید. در قسمت تور مبدا، مقصد و بازه زمانی سفر خود را مشخص کرده و از آخرین قیمت تور استانبول مطلع شوید.
چگونه تور استانبول نوروز 1402 را رزرو کنیم؟
برای رزرو تور استانبول نوروز 1402 می‌توانید وارد سایت علی بابا شوید. در این سایت به بخش تور وارد شده و مبدا خود را تعیین کنید. سپس مقصد سفر را به استانبول تغییر دهید و بازه زمانی خود را به ایام عید محدود کنید. در آخر می‌توانید تور موردنظر خود را پیدا کرده و آن را رزرو کنید.
بهترین زمان برای رزرو تور استانبول نوروز چه زمانی است؟
به دلیل استقبال بالا از تورهای نوروزی استانبول و همچنین محدودیت در ظرفیت تورها، رزرو تور استانبول نوروز معمولا یک الی دو ماه پیش از ایام عید انجام می‌شود. طبیعی است که هرچه به روزهای پایانی سال نزدیک شویم، ظرفیت تورها تکمیل شده و شانس پیدا کردن ظرفیت خالی کمتر می‌شود.
آب و هوای استانبول در ایام نوروز چگونه است؟
بهترین زمان سفر به استانبول فصل بهار است، زیرا در این فصل هوا بسیار عالی و مطلوب می‌شود. شما به راحتی می‌توانید در خیابان‌های این شهر قدم بزنید، بدون آنکه نگران سرمای زیاد یا حس آزاردهنده هوای شرجی باشید. باران‌های استانبول در فصل بهار خیلی ملایم و وزش باد نیز روح‌نواز است. اگر آب و هوای مناسب در سفر برای شما اهمیت بالایی دارد، پیشنهاد می‌کنیم در فصل بهار به استانبول سفر کنید.

تورهای نوروزی استانبول

به زودی تورهای نوروزی استانبول قرار خواهد گرفت. تور استانبول تور ترکیه تور ارزان استانبول