تور رشت کیش

پرسش های شما

تور لحظه آخری کیش از رشت چه تفاوتی با تور معمولی دارد؟
با توجه به اینکه تور لحظه آخری کیش با هدف تکمیل ظرفیت تور معمولی برگزار می‌شود، از نظر قیمتی خیلی ارزان‌تر از تورهای معمولی هستند. بنابراین ارزان‌تر بوده و مقرون‌به‌صرفه خواهند بود. همچنین این تورها در بازه زمانی زودهنگامی برگزار می‌شوند. اگر می‌خواهید در این تورها شرکت کنید، باید برنامه کاری و زندگی خود را به تناسب زمان برگزاری تور بچینید. در نظر داشته باشید که خدمات رفاهی و امکانات تورهای لحظه آخری نسبت به تورهای معمولی تفاوتی ندارد.
تور ارزان کیش از رشت را چطور تهیه کنیم؟
اگر دنبال یک تور ارزان کیش از رشت هستید، می‌توانید به سایت علی بابا مراجعه کرده و از آنجا وارد بخش تورهای گردشگری شوید. در این بخش می‌توانید پس از انتخاب مبدا، مقصد، بازه زمانی و تعداد نفرات روی گزینه جستجو کلیک کنید تا همه تورهای کیش از رشت در آن بازه زمانی به شما نشان داده شود. در ادامه کافی است فیلتر «کمترین قیمت» را فعال کنید تا این تورها به ترتیب از کم به زیاد مرتب شوند. حالا با توجه به قیمت‌های مشخص شده، می‌توانید به تناسب بودجه خود تور مناسب را انتخاب و رزرو کنید.
تور لوکس کیش از رشت چه ویژگی هایی دارد؟
یکی از بهترین انواع تورها، تور لوکس کیش از رشت است. در این تور می‌توانید بهترین خدمات و امکانات رفاهی را تجربه کنید. سفر با بهترین پروازها، اقامت در باکیفیت‌ترین هتل‌های 5 یا 4 ستاره، تجربه طعم غذاهای متنوع و باکیفیت عالی، برنامه‌های تفریحی مختلف و جامع، همراهی با راهنمای تور گردشگری حرفه‌ای و... از جمله امکانات و خدماتی هستند که در تور لوکس کیش از رشت برایتان فراهم می‌شود.
قیمت تور کیش از رشت چقدر است؟
تور کیش از رشت در قیمت‌های متنوعی عرضه شده است. بنابراین شما با هر بودجه‌ای می‌توانید این تورها را رزرو کنید. هرچه یک تور خدمات رفاهی بیشتری ارائه کرده باشد، قیمت بالاتری هم دارد. از جمله عواملی که می‌تواند روی قیمت این تورها اثر بگذارد، نوع وسیله نقلیه سفر (زمینی یا هوایی)، محل اقامت (هتل، هتل آپارتمان، مسافرخانه، اقامتگاه و...)، تعداد روزهای اقامت، وعده‌های غذایی، برنامه گشت و تفریح تور و... هستند. هرچه کیفیت این عوامل کمتر باشد، قیمت هم ارزان‌تر خواهد بود.