تور اصفهان

پرسش های شما

قیمت تور اصفهان در چه حدودی است؟
قیمت تور اصفهان در علی‌بابا بازه قیمتی متفاوتی دارد. عواملی از جمله نوع سفر (زمینی یا هوایی)، وسیله نقلیه (پرواز فرست‌کلاس، اکونومی، اتوبوس ویژه یا عادی)، تعداد روز و شب‌های اقامت، محل اقامت (هتل اصفهان، اقامتگاه و...)، وعده‌های غذایی، برنامه تفریحی تور و... روی قیمت تور اصفهان تاثیر دارند. طبیعتا هرچه خدمات بیشتری در تور ارائه شود، قیمت آن هم گران‌تر خوادهد شد.
تور ارزان اصفهان را چه طور پیدا کنیم؟
برای رزرو تور ارزان اصفهان باید وارد سایت علی‌بابا شده و در بخش تور مبدا، مقصد (اصفهان)، بازه زمانی و تعداد نفرات را وارد کنید. با کلیک بر گزینه جستجو همه تورهای علی‌بابا به مقصد اصفهان به شما نمایش داده خواهد شد. حالا با انتخاب و فعال کردن فیلتر «کمترین قیمت» می‌توانید تورهای موجود را به ترتیب قیمت کم به زیاد مرتب کنید. در این حالت اولین تورهای نمایش داده شده همان تور ارزان اصفهان هستند. شما می‌توانید به تناسب بودجه و برنامه زمانی خود هر کدام را می‌خواهید انتخاب و رزرو کنید.
هنگام رزرو تور اصفهان امکان انتخاب از میان هتل‌های مختلف وجود دارد؟
بله. شما می‌توانید هنگام رزرو تور اصفهان از بین هتل‌های مختلف ارائه شده با رده‌های قیمتی و کیفیتی مختلف (هتل‌های یک تا پنج ستاره)، به دلخواهتان یکی را برای تور اصفهان انتخاب و رزرو کنید. البته در نظر داشته باشید هتل انتخاب شده روی قیمت تور شما تاثیر خواهد گذاشت.
تورهای لحظه آخری اصفهان چه امکاناتی دارند؟
امکانات و خدمات ارائه شده در تورهای لحظه آخری اصفهان نسبت به تورهای معمولی تفاوت خاصی ندارد، چراکه این تورها در واقع همان تورهای عادی هستند. تنها تفاوت تور لحظه آخری اصفهان با تور عادی این است که چون تور عادی تا لحظه زمان برگزاری، به حد نصاب نرسیده، قیمت آن را ارزان‌تر در نظر می‌گیرند تا فروش رود.
بهترین فصل سفر به اصفهان چه زمانی است؟
اگر قصد سفر به اصفهان را دارید، بازه زمانی بهار و پاییز انتخاب مناسبی است. ماه‌های فروردین، اردیبهشت، مهر، آبان و آذر بهترین گزینه‌های زمانی سفر به اصفهان هستند. چراکه در این دوره هوای شهر بسیار معتدل و طبیعت آن زیباست. البته در نظر داشته باشید در این دوره افراد زیادی به اصفهان سفر می‌کنند و این شهر بسیار شلوغ می‌شود. همچنین قیمت تورهای گردشگری اصفهان در این بازه گران‌تر خواهد بود و احتمال آن که تور اصفهان لحظه آخری پیدا کنید، خیلی کم است.

راهنمای سفر با تور اصفهان

اصفهان از مهم‌ترین قطب‌های گردشگری ایران با جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و طبیعی است و در طول سال انواع تور اصفهان از داخل و خارج ایران برای بازدید از نصف جهان راهی این شهر می‌شوند. اصفهان در مرکز ایران قرار دارد و بعد از تهران و مشهد، سومین شهر بزرگ و پرجمعیت ایران محسوب می‌شود. جاذبه‌های گردشگری کلان‌شهر اصفهان آنقدر زیاد هستند که به راستی معروف شدن آن با عنوان «نصف جهان» دور از حقیقت نبوده است. اصفهان همه نوع جاذبه گردشگری و تفریحی را برای گردشگران فراهم کرده است و کم‌تر کسی امکان دارد در تورهای اصفهان حوصله‌اش سر برود یا تفریحی باب میل خود پیدا نکند!
وقتی نام اصفهان به گوش‌مان می‌رسد ناخودآگاه تصویر میدان نقش جهان، سی و سه پل و زاینده رود، مسجد شاه و مسجد شیخ لطف الله با کاشی کاری‌های فیروزه‌ای رنگ و صنایع دستی زیبای اصفهان در ذهنمان نقش می‌بندند. تک تک جاذبه های گردشگری اصفهان سمبل تداعی‌گر تاریخ و فرهنگ و هنر غنی این شهر توریستی ایران زمین با قدمت دیرینه‌اش هستند.
شما میتوانید با تور اصفهان علی بابا سفر کنید یا به طور مستقیم هتل اصفهان و بلیط هواپیما تهران اصفهان را رزرو کنید و به این شهر تاریخی سفر کنید.
بیشتر افرادی که تجربه سفر به اصفهان را داشته‌اند می‌دانند که یک بار سفر با تور اصفهان برای بازدید از تمام جاذبه های گردشگری اصفهان کافی نیست و قطعا در تور اصفهان به خاطر محدودیت تعداد روزهای سفر فرصت کافی برای بازدید از دیدنی های اصفهان وجود ندارد. به همین دلیل داشتن اطلاعات کافی پیش از سفر با تور اصفهان درباره قیمت تور اصفهان و تور اصفهان ارزان می‌تواند برای تجربه سفری فراموش نشدنی کمک زیادی کند.

تور اصفهان

از سفر با تور اصفهان این نکات را در نظر بگیرید

 • عید نوروزو اصفهان خیلی شلوغ می‌شود و اگر از شلوغی فراری هستید با تور نوروزی اصفهان سفر نکنید.
 • ماه‌های تیر و مرداد زمان مناسبی برای بازدید از جاذبه های تاریخی اصفهان نیستند؛ چون گرمای هوا آزار دهنده است.
 • در فصل های شلوغ گردشگری قیمت تور اصفهان بالا می‌رود.
 • سفر با تور اصفهان ارزان‌تر از سفرهای مستقل تمام می‌شود.
 • برای خرید تور ارزان اصفهان از تور لحظه آخری اصفهان استفاده کنید.
 • پیش از سفر حتما برای بازدید از دیدنی های اصفهان برنامه‌ریزی کنید؛ چون دیدنی های اصفهان متعدد هستند و زمان سفر محدود!
رزرو تور اصفهان

در تور اصفهان حتما این کارها را تجربه کنید

 • از جاذبه های تاریخی مهم اصفهان حتما دیدن کنید.
 • برای خرید سوغاتی به بازارهای تاریخی اصفهان بروید.
 • به کوه صفه که بام اصفهان است بروید و از تفریحات آنجا لذت ببرید.
 • غذاهای محلی اصفهان و خوراکی های سنتی اصفهان را در تور اصفهان امتحان کنید.
 • در میدان نقش جهان، خیابان چهارباغ، و جلفا به گشت و گذار بپردازید.
 • بازدید از سیتی سنتر اصفهان گزینه خوبی برای خرید و تفریح هم‌زمان است.
تور مشهد کیش تور شیراز کیش تور تبریز کیش تور ساری کیش تور کیش تور نوروزی کیش تور نوروزی استانبول تور ارزان استانبول