درباره هتل یوتل ایر استانبول ایرپورت (بخش هوایی) YOTELAIR Istanbul Airport (Airside)

  • هتل یوتل ایر استانبول ایرپورت- ایرساید (YOTELAIR Istanbul Airport) در منطقه معاف از مالیات فرودگاه استانبول واقع شده است. این هتل محل اقامت مناسبی برای میهمانان دارای پرواز بین المللی می‌باشد. چه یک پرواز زودهنگام داشته باشید، چه مجبور به گذراندن یک ترانزیت خسته کننده باشید و چه تاخیری در پروازتان رخ دهد، این هتل تنها هتل فرودگاه استانبول با امکانات رفاهی کامل، بعد از بخش امنیت و کنترل پاسپورت است. منظور از ایرساید (بخش هوایی) این است که تنها چند دقیقه تا گیت خروج فاصله دارید و قبل از ورود به هتل باید ساک‌های خود را تحویل دهید. اگر بخواهید از مرکز شهر به هتل بروید با تاکسی 45 دقیقه زمان نیاز دارید. «HAVAIST» یک سرویس شاتل خصوصی است که توسط فرودگاه استانبول ارائه می‌شود ومقرون به صرفه ترین روش رفت و آمد بین فرودگاه و مرکز شهراست. ایستگاه این سرویس جلوی ورودی پروازهای بین المللی است. همچنین فاصله هتل از فرودگاه بین المللی آتاتورک با تاکسی حدود 45 دقیقه است. سرویس شاتل «HAVAIST» از جلو مرکز نمایشگاهی TUYAP به فرودگاه استانبول هم موجود است و حدود 90 دقیقه زمان می‌برد.

    هتل در مجموع 174 اتاق تحت عنوان «کابین» دارد. کابین‌ها چیدمانی مدرن داشته و از امکانات رفاهی کاملی برخوردارند. برای مثال همگی به سیستم تهویه‌مطبوع مجهز بوده و اینترنت پرسرعت در فضای اتاق در دسترس است. از دیگر امکانات ارائه شده می‌توان به تخت خواب‌هایی استاندارد و راحت، تلویزیون هوشمند قابل اتصال به گوشی و لپتاپ، میزکار و مینی‌بار اشاره کرد. همچنین اگر اشیای قیمتی همراه داشتید می‌توانید آن را در صندوق‌امانات اتاق خود نگهداری کنید. حمام اختصاصی به‌همراه سشوار و لوازم‌بهداشتی هم در همه کابین‌ها موجود است. علاوه بر کابین‌های دو و سه نفره،هتل کابین‌هایی با ظرفیت چهارنفر نیز دارد که با 1 تخت دونفره بزرگ و 1 تخت دوطبقه تجهیز شده اند.

    در هتل یوتل ایر غذا و نوشیدنی در تمام ساعات شبانه روز سرو می‌شود. میهمانان می‌توانند در لانج «Komyuniti» برای صبحانه، غذای بوفه در طول روز و اسنک آخر شب چک این کنند.

    با اقامت در هتل یوتل ایر استانبول ایرپورت (ایرساید) در همه فضاها به اینترنت پرسرعت دسترسی خواهید داشت و امکاناتی هم ویژه افراد کم توان درنظر گرفته شده است. از دیگر تسهیلات ارائه شده می‌توان به خدمات فکس و فتوکپی (با هزینه جداگانه)، کانسیرج و پذیرش 24ساعته اشاره کرد. همچنین میهمانان می‌توانند در طول اقامت خود به فروشگاه‌ها و رستوران‌های منطقه معاف از مالیت فرودگاه استانبول دسترسی داشته باشند.
    نکات ضروری: هتل یوتل در فرودگاه استانبول دارای دو بخش ایرساید و لندساید با دسترسی‌های جداگانه است. ابندا مطمئن شوید بخش درست را رزرو کرده اید. قبل از رد شدن از گیت امنیت و کنترل پاسپورت برای بخش لندساید YOTEL را انتخاب کنید؛ و برای بخش ایرساید YOTELAIR (داشتن کارت پرواز معتبر الزامی است) را انتخاب کنید. موقعیت مکانی بخش ایرساید: - هتل یوتل ایر استانبول ایرپورت (ایرساید) در بخش هوایی ترمینال واقع شده است. - میهمانانی که قصد اقامت در بخش ایرساید را دارند باید کارت پرواز معتبر برای یک پرواز بین المللی را داشته باشند. - فقط همراه داشتن ساک دستی مجاز است. از آوردن آیتم‌های بزرگ و حجیم خودداری شود. - اگر از یک پرواز بین المللی وارد فرودگاه استانبول می‌شوید، از گیت کنترل پاسپورت عبور نکنید. باید از گیت امنیت عبور بین الملل (International Transfer Security) رد شوید. هتل یوتل ایر (ایرساید) درون منطقه معاف از مالیات قرار گرفته و ورودی آن در بخش هوایی ترمینال است. لطفا گیت‌های A و B را دنبال کنید. هتل را در مجاورت فروشگاه LCW خواهید دید. - اگر از سمت یک پرواز داخلی و یا از سمت شهر وارد فرودگاه استانبول می‌شوید، از گیت کنترل پاسپورت عبور کنید تا به بخش هوایی برسید. - قوانین حمل و نقل هوایی درمورد مایعات و حجم بار در این هتل صادق است. پس تنها لوازمی که معمولا در ساک دستی با خود در بخش ترانزیت هوایی حمل می‌کنید را همراه داشته باشید. ژل شستشو، شامپو و حوله در هتل ارائه می‌شود. - حتما قبل از رزرو هتل، جزییات پرواز خود را دوباره بررسی کنید. موقعیت مکانی بخش لندساید: - هتل یوتل استانبول ایرپورت (لندساید) در طبقه پروازهای خروجی در ترمینال اصلی ساختمان، روبه روی ورودی ترمینال شماره 7 و در مجاورت کانتر چک- این «R» قرار گرفته است. - اگراز یک پرواز داخلی وارد فرودگاه استانبول می‌شوید، هم اکنون در بخش زمینی هستید و لطفا از گیت کنترل پاسپورت عبور نکنید. - اگر از یک پرواز خارجی وارد فرودگاه استانبول می‌شوید، شما در بخش هوایی هستید، لطفا از گیت کنترل پاسپورت عبور کنید و وارد بخش زمینی شوید تا به بخش لندساید هتل دسترسی داشته باشید. (باید ویزای ترکیه داشته باشید) - حتما قبل از رزرو هتل، جزییات پرواز خود را دوباره بررسی کنید.

اتاق های قابل رزرو

متاسفانه اتاقی متناسب با درخواست شما یافت نشد

متاسفانه اتاقی متناسب با درخواست شما یافت نشد

موقعیت مکانی

فاصله‌ها بر اساس خط صاف در نقشه برآورد شده‌اند. فاصله واقعی ممکن است متفاوت باشد.

نکات ضروری

هتل یوتل در فرودگاه استانبول دارای دو بخش ایرساید و لندساید با دسترسی‌های جداگانه است. ابندا مطمئن شوید بخش درست را رزرو کرده اید. قبل از رد شدن از گیت امنیت و کنترل پاسپورت برای بخش لندساید YOTEL را انتخاب کنید؛ و برای بخش ایرساید YOTELAIR (داشتن کارت پرواز معتبر الزامی است) را انتخاب کنید.
موقعیت مکانی بخش ایرساید:
- هتل یوتل ایر استانبول ایرپورت (ایرساید) در بخش هوایی ترمینال واقع شده است.
- میهمانانی که قصد اقامت در بخش ایرساید را دارند باید کارت پرواز معتبر برای یک پرواز بین المللی را داشته باشند.
- فقط همراه داشتن ساک دستی مجاز است. از آوردن آیتم‌های بزرگ و حجیم خودداری شود.
- اگر از یک پرواز بین المللی وارد فرودگاه استانبول می‌شوید، از گیت کنترل پاسپورت عبور نکنید. باید از گیت امنیت عبور بین الملل (International Transfer Security) رد شوید. هتل یوتل ایر (ایرساید) درون منطقه معاف از مالیات قرار گرفته و ورودی آن در بخش هوایی ترمینال است. لطفا گیت‌های A و B را دنبال کنید. هتل را در مجاورت فروشگاه LCW خواهید دید.
- اگر از سمت یک پرواز داخلی و یا از سمت شهر وارد فرودگاه استانبول می‌شوید، از گیت کنترل پاسپورت عبور کنید تا به بخش هوایی برسید.
- قوانین حمل و نقل هوایی درمورد مایعات و حجم بار در این هتل صادق است. پس تنها لوازمی که معمولا در ساک دستی با خود در بخش ترانزیت هوایی حمل می‌کنید را همراه داشته باشید. ژل شستشو، شامپو و حوله در هتل ارائه می‌شود.
- حتما قبل از رزرو هتل، جزییات پرواز خود را دوباره بررسی کنید.
موقعیت مکانی بخش لندساید:
- هتل یوتل استانبول ایرپورت (لندساید) در طبقه پروازهای خروجی در ترمینال اصلی ساختمان، روبه روی ورودی ترمینال شماره 7 و در مجاورت کانتر چک- این «R» قرار گرفته است.
- اگراز یک پرواز داخلی وارد فرودگاه استانبول می‌شوید، هم اکنون در بخش زمینی هستید و لطفا از گیت کنترل پاسپورت عبور نکنید.
- اگر از یک پرواز خارجی وارد فرودگاه استانبول می‌شوید، شما در بخش هوایی هستید، لطفا از گیت کنترل پاسپورت عبور کنید و وارد بخش زمینی شوید تا به بخش لندساید هتل دسترسی داشته باشید. (باید ویزای ترکیه داشته باشید)
- حتما قبل از رزرو هتل، جزییات پرواز خود را دوباره بررسی کنید.