تور استانبول 7 شب و 8 روز

پرسش های شما

قیمت تور استانبول از مشهد 7 شب و 8 روز چقدر است؟
برای این تور قیمت دقیقی وجود ندارد، زیرا محاسبه قیمت یک تور به شرایط بسیار زیادی بستگی دارد که در صورت تغییر آن‌ها قیمت‌ها نیز کاهش یا افزایش پیدا می‌کند. برای مثال نوع پرواز، هتل موردنظر و زمان و بازه سفر، وعده‌های غذایی و... روی کاهش یا افزایش قیمت تور استانبول از مشهد 7 شب و 8 روز تاثیر دارد. با مراجعه به سایت علی بابا می‌توانید از قیمت‌ها مطمئن شوید.
قیمت تور استانبول از تهران 7 شب و 8 روز چقدر است؟
قیمت تور استانبول 7 شب و 8 روز با توجه به خصوصیات سفر و نوع آن متفاوت است، برای مثال نوع پرواز، کیفیت غذا، هتل موردنظر، امکانات رفاهی و زمان سفر به استانبول می‌تواند تاثیرات چشم‌گیری در افزایش یا کاهش قیمت تور داشته باشند. برای اطلاع کامل از قیمت تور می‌توانید با مراجعه به سایت علی بابا در قسمت تور مبدا، مقصد و طول اقامت خود را مشخص کرده و از قیمت آن باخبر شوید.
در شب‌های استانبول به کجا برویم؟
از زیباترین مکان‌های استانبول در شب می‌توان به کافه‌های شبانه، قدم زدن در خیابان تکسیم، صرف شام در کروزهای بسفر، بازدید از پل گالاتا و شهربازی‌های پر هیجان شهر استانبول اشاره کرد که همگی می‌توانند گزینه‌های مناسبی برای سپری اوقات در این شهر رویایی باشند.

راهنمای رزرو تور استانبول 7 شب و 8 روز

برای سفر به بعضی شهرها نباید به کم قانع شد! آن هم شهری که صبح‌ها قبل از طلوع آفتاب، مرغ‌های دریایی روی آب‌هایش آواز می‌خوانند؛ شهری که شب‌هایش پر از ساز و آواز است و سروصدای مردم محلی و مسافران، خواب را از چشم هر کسی می‌اندازد؛ شب‌هایی به‌روشنی یک صبح دل‌انگیز. استانبول یکی از همین شهرهاست که بعضی‌ها با انتخاب تور استانبول 7 شب و 8 روز، این شهر را سیاحت می‌کنند. فرقی نمی‌کند دلتان طبیعت‌گردی بخواهد یا خرید، کشف طعم‌های تازه بخواهد یا تجربه‌های جدید؛ استانبول شهری است که برای تک‌تک این نیازها پاسخ ویژه خودش را دارد. اصلا به خاطر همین ویژگی‌هاست که حتی ممکن است یک سفر یک‌هفته‌ای هم کفاف ندهد و پایان روز هشتم سفر، همچنان دلتان نیاید که از استانبول دل بکَنید.
بنابراین اگر مسافر استانبول هستید، ما تور استانبول 7 شب و 8 روز را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این تور فرصت فرصت مناسبی در اختیار شما قرار می‌دهد که بتواند در یک بازه زمانی خوب و معقول، اکثر جاذبه‌های استانبول را بگردید. تور استانبول هفت شب و هشت روز، شما را تا دیدنی‌ترین مناطق این شهر همراهی می‌کند و خاطره‌ای عمیق و شیرین در ذهن شما باقی می‌گذارد. برای رزرو این تور، کافیست لیست کامل پیشنهادهای این صفحه را ببینید و با یکدیگر مقایسه کنید. برای اینکه هرچه سریع‌تر به مطلوب‌ترین گزینه برسید، می‌توانید از دو ابزار فیلترها و مرتب‌سازی کمک بگیرید.

تورهای مهم