درباره هتل یوتل استانبول ایرپورت (بخش زمینی) YOTEL Istanbul Airport (Landside)

 • هتل یوتل استانبول ایرپورت- لندساید (YOTEL Istanbul Airport- Landside) دربخش زمینی ترمینال فرودگاه استانبول، قبل از گیت امنیت و کنترل پاسپورت واقع شده است. این هتل محل اقامت مناسبی برای میهمانان دارای پرواز بین المللی می‌باشد. چه برای چندساعت بخواهید در هتل بمانید و چه یک شب کامل، چه برای ترانزیت و چه برای یک پرواز صبح زود، این هتل همه چیز را برای آرامش و راحتی شما فراهم کرده است. اگر بخواهید از مرکز شهر به هتل بروید با تاکسی 45 دقیقه زمان نیاز دارید. «HAVAIST» یک سرویس شاتل خصوصی است که توسط فرودگاه استانبول ارائه می‌شود ومقرون به صرفه ترین روش رفت و آمد بین فرودگاه و مرکز شهراست. ایستگاه این سرویس جلوی ورودی پروازهای بین المللی است. همچنین فاصله هتل از فرودگاه بین المللی آتاتورک با تاکسی حدود 45 دقیقه است. سرویس شاتل «HAVAIST» از جلو مرکز نمایشگاهی TUYAP به فرودگاه استانبول هم موجود است و حدود 90 دقیقه زمان می‌برد.

  هتل در مجموع 277 اتاق تحت عنوان «کابین» دارد. کابین‌ها چیدمانی مدرن داشته و از امکانات رفاهی کاملی برخوردارند. برای مثال همگی به سیستم تهویه‌مطبوع مجهز بوده و اینترنت پرسرعت در فضای اتاق در دسترس است. از دیگر امکانات ارائه شده می‌توان به تخت خواب‌هایی استاندارد و راحت، تلویزیون هوشمند قابل اتصال به گوشی و لپتاپ، میزکار و مینی‌بار اشاره کرد. همچنین اگر اشیای قیمتی همراه داشتید می‌توانید آن را در صندوق‌امانات اتاق خود نگهداری کنید. حمام اختصاصی به‌همراه سشوار و لوازم‌بهداشتی هم در همه کابین‌ها موجود است. اتاق‌های «Premium Queen» دارای 13 مترمربع فضا بوده و به اندازه یک چمدان معمولی و دو ساک دستی جا دارد. بعضی از این اتاق‌ها فاقد پنجره هستند. اتاق‌های «Premium Plus» هم به صورت توئین، هم دبل و هم مخصوص افراد کم توان ارائه می‌شود. این اتاق‌ها قابلیت اقامت تا سه نفر را دارند (سرویس نفر سوم به صورت تخت چرخدار است). علاوه بر این‌ها، هتل دو نوع سوئیت «First Class King Junior Suite» هم ارائه می‌کند. این سوئیت‌ها چهارنفر ظرفیت داشته و دارای فضای خواب و نشیمن مجزا هستند. یکی از آنها آشپزخانه ای کوچک هم دارد.

  روز خود را متفاوت تر از همیشه با صرف یک صبحانه مفصل در لانج «Komyuniti» آغاز کنید. در طول روز با انواع غذاهای بین المللی، ساندویچ، سالاد و غذاهای مخصوص ترکی از میهمانان پذیرایی می‌شود.
  این لانج مکان مناسبی برای استراحت و برگزاری قرارهای ملاقات نیز هست. همچنین می‌توانید سری به بار هتل بزنید و از سفارش انواع نوشیدنی و کوکتل لذت ببرید.

  با اقامت در هتل یوتل استانبول ایرپورت (لندساید) در همه فضاها به اینترنت پرسرعت دسترسی خواهید داشت و در صورت تمایل می‌توانید در سالن بدنسازی مجهز هتل ورزش کنید. امکاناتی هم ویژه افراد کم توان درنظر گرفته شده است. بخش دیگیری از امکانات هتل سالن‌های ویژه ای است که به برگزاری انواع کنفرانس و جلسات کاری اختصاص داده شده است. این سالن‌ها به امکانات کامل صوتی و تصویری مجهز بوده و با توجه به چیدمان ظرفیت‌های مختلفی دارند. از دیگر تسهیلات ارائه شده می‌توان به خدمات فکس و فتوکپی (با هزینه جداگانه)، کانسیرج و پذیرش 24ساعته اشاره کرد.
  نکات ضروری: هتل یوتل در فرودگاه استانبول دارای دو بخش ایرساید و لندساید با دسترسی‌های جداگانه است. ابندا مطمئن شوید بخش درست را رزرو کرده اید. برای بخش ایرساید بعد از رد شدن از گیت امنیت و کنترل پاسپورت YOTELAIR که باید برای آن یک کارت پرواز معتبر داشته باشید را انتخاب کنید؛ و برای بخش لندساید YOTEL را انتخاب کنید. موقعیت مکانی بخش لندساید: - هتل یوتل استانبول ایرپورت (لندساید) در طبقه پروازهای خروجی در ترمینال اصلی ساختمان، روبه روی ورودی ترمینال شماره 7 و در مجاورت کانتر چک- این «R» قرار گرفته است. - اگراز یک پرواز داخلی وارد فرودگاه استانبول می‌شوید، هم اکنون در بخش زمینی هستید و لطفا از گیت کنترل پاسپورت عبور نکنید. - اگر از یک پرواز خارجی وارد فرودگاه استانبول می‌شوید، شما در بخش هوایی هستید، لطفا از گیت کنترل پاسپورت عبور کنید و وارد بخش زمینی شوید تا به بخش لندساید هتل دسترسی داشته باشید. (باید ویزای ترکیه داشته باشید) - حتما قبل از رزرو هتل، جزییات پرواز خود را دوباره بررسی کنید. موقعیت مکانی بخش ایرساید: - هتل یوتل ایر استانبول ایرپورت (ایرساید) در بخش هوایی ترمینال واقع شده است. - میهمانانی که قصد اقامت در بخش ایرساید را دارند باید کارت پرواز معتبر برای یک پرواز بین المللی را داشته باشند. - فقط همراه داشتن ساک دستی مجاز است. از آوردن آیتم‌های بزرگ و حجیم خودداری شود. - اگر از یک پرواز بین المللی وارد فرودگاه استانبول می‌شوید، از گیت کنترل پاسپورت عبور نکنید. باید از گیت امنیت عبور بین الملل (International Transfer Security) رد شوید. هتل یوتل ایر (ایرساید) درون منطقه معاف از مالیات قرار گرفته و ورودی آن در بخش هوایی ترمینال است. لطفا گیت‌های A و B را دنبال کنید. هتل را در مجاورت فروشگاه LCW خواهید دید. - اگر از سمت یک پرواز داخلی و یا از سمت شهر وارد فرودگاه استانبول می‌شوید، از گیت کنترل پاسپورت عبور کنید تا به بخش هوایی برسید. - قوانین حمل و نقل هوایی درمورد مایعات و حجم بار در این هتل صادق است. پس تنها لوازمی که معمولا در ساک دستی با خود در بخش ترانزیت هوایی حمل می‌کنید را همراه داشته باشید. ژل شستشو، شامپو و حوله در هتل ارائه می‌شود. - حتما قبل از رزرو هتل، جزییات پرواز خود را دوباره بررسی کنید.

اتاق های قابل رزرو

فیلتر اتاق‌ها بر اساس وعده غذایی

همه
  • 2 بزرگسال
  • قیمت برای یک شب:
   ریال
جمع قیمت برای 1 شب:
  • 2 بزرگسال
  • قیمت برای یک شب:
   ریال
جمع قیمت برای 1 شب:
  • 2 بزرگسال
  • قیمت برای یک شب:
   ریال
جمع قیمت برای 1 شب:
  • 2 بزرگسال
  • قیمت برای یک شب:
   ریال
جمع قیمت برای 1 شب:
  • 2 بزرگسال
  • قیمت برای یک شب:
   ریال
جمع قیمت برای 1 شب:

موقعیت مکانی

فاصله‌ها بر اساس خط صاف در نقشه برآورد شده‌اند. فاصله واقعی ممکن است متفاوت باشد.

نکات ضروری

هتل یوتل در فرودگاه استانبول دارای دو بخش ایرساید و لندساید با دسترسی‌های جداگانه است. ابندا مطمئن شوید بخش درست را رزرو کرده اید. برای بخش ایرساید بعد از رد شدن از گیت امنیت و کنترل پاسپورت YOTELAIR که باید برای آن یک کارت پرواز معتبر داشته باشید را انتخاب کنید؛ و برای بخش لندساید YOTEL را انتخاب کنید.
موقعیت مکانی بخش لندساید:
- هتل یوتل استانبول ایرپورت (لندساید) در طبقه پروازهای خروجی در ترمینال اصلی ساختمان، روبه روی ورودی ترمینال شماره 7 و در مجاورت کانتر چک- این «R» قرار گرفته است.
- اگراز یک پرواز داخلی وارد فرودگاه استانبول می‌شوید، هم اکنون در بخش زمینی هستید و لطفا از گیت کنترل پاسپورت عبور نکنید.
- اگر از یک پرواز خارجی وارد فرودگاه استانبول می‌شوید، شما در بخش هوایی هستید، لطفا از گیت کنترل پاسپورت عبور کنید و وارد بخش زمینی شوید تا به بخش لندساید هتل دسترسی داشته باشید. (باید ویزای ترکیه داشته باشید)
- حتما قبل از رزرو هتل، جزییات پرواز خود را دوباره بررسی کنید.
موقعیت مکانی بخش ایرساید:
- هتل یوتل ایر استانبول ایرپورت (ایرساید) در بخش هوایی ترمینال واقع شده است.
- میهمانانی که قصد اقامت در بخش ایرساید را دارند باید کارت پرواز معتبر برای یک پرواز بین المللی را داشته باشند.
- فقط همراه داشتن ساک دستی مجاز است. از آوردن آیتم‌های بزرگ و حجیم خودداری شود.
- اگر از یک پرواز بین المللی وارد فرودگاه استانبول می‌شوید، از گیت کنترل پاسپورت عبور نکنید. باید از گیت امنیت عبور بین الملل (International Transfer Security) رد شوید. هتل یوتل ایر (ایرساید) درون منطقه معاف از مالیات قرار گرفته و ورودی آن در بخش هوایی ترمینال است. لطفا گیت‌های A و B را دنبال کنید. هتل را در مجاورت فروشگاه LCW خواهید دید.
- اگر از سمت یک پرواز داخلی و یا از سمت شهر وارد فرودگاه استانبول می‌شوید، از گیت کنترل پاسپورت عبور کنید تا به بخش هوایی برسید.
- قوانین حمل و نقل هوایی درمورد مایعات و حجم بار در این هتل صادق است. پس تنها لوازمی که معمولا در ساک دستی با خود در بخش ترانزیت هوایی حمل می‌کنید را همراه داشته باشید. ژل شستشو، شامپو و حوله در هتل ارائه می‌شود.
- حتما قبل از رزرو هتل، جزییات پرواز خود را دوباره بررسی کنید.