رزرو هتل بارسلونا

مرتب‌سازی:

در حال جستجوی هتل‌های بارسلونا - اسپانیا 11 مهر تا 12 مهر (1شب)

شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از

پرسش‌های متداول

بهترین فصل برای سفر به بارسلونا چه زمانی است؟
بارسلونا آب‌وهوای مدیترانه‌ای دارد و بهار و پاییز، بهترین وقت سفر به آنجاست؛ از می تا ژوئن، آب‌وهوای بارسلونا حسابی دلچسب می‌شود. بعضی از فستیوال‌هایی که در این زمان از سال برگزار می‌شوند هم این فصل را حسابی محبوب کرده است. از سپتامبر تا دسامبر هم به‌جز هوای خوب، قیمت هتل‌ها کمی پایین‌تر از همیشه است. در زمستان‌ها، روزها، خشک و سرد و بیشتر وقت‌ها آفتابی است. در ماه آوریل است که بیشتر باران می‌بارد و خطر توفان‌های مدیترانه‌ای، تمام طول سال در این شهر وجود دارد. در ماه‌های ژوییه و آگوست، هوا حتی شب‌ها هم گرم و شرجی است. از اواخر ژوئن تا اوایل اکتبر هم دریا برای شنا مناسب است.
در کدام منطقه از بارسلونا هتل رزرو کنیم؟
نوار ساحلی بارسلونا از شمال شرقی تا جنوب غربی کشیده شده و بیشتر خیابان‌های شهر، یا با این نوار موازی و یا بر آن عمود هستند. مهمترین خیابان این شهر، لارامبلا، بلواری است با بیش از یک کیلومتر طول که از پورت بی (بندر قدیمی) تا میدان کاتالونیا امتداد دارد.
آیا می‌توانیم برای پرداخت هزینه رزرو هتل بارسلونا از کارت‌های شتاب استفاده کنیم؟
بله. برای رزرو هتل بارسلونا نگران شیوه پرداخت هزینه و محدودیت‌های فعلی در زمینه تبادلات بین‌المللی نباشید. با رزرو هتل در علی بابا این امکان فراهم شده که با استفاده از کارت شتاب، تمام هزینه‌ها را پرداخت کنید. کافی است مبلغ موردنظر در کارتتان موجود و رمز پویای آن در دسترستان باشد.
به چه دلیل قیمت رزرو آنلاین هتل در بارسلونا در علی بابا با نرخی که توسط هتل اعلام می‌شود، متفاوت است؟
از آنجایی که علی بابا به واسط اعتبار و تجربه در زمینه گردشگری در میان کاربران شناخته شده، تعداد رزروهای هتلش نیز بیشتر است. بنابراین از این امتیاز برخوردار است که کاربران بیشتری را به سمت رزرو آنلاین هتل هدایت کند و این تعداد بیشتر رزروها منجر به کاهش و تقاوت قیمت در رزرو آنلاین هتل خواهد شد. به همین دلیل است که قیمت هتل‌ها در علی بابا کمتر است.
هتل های بارسلونا - عکس و تصاویر هتل های بارسلونا - قیمت و نظرات کاربران