موردی یافت نشد.
   موردی یافت نشد.
   تقویم شمسی
   ---
   اتاق اول
   بزرگسال (12 سال به بالا)
   2
   کودک (0 سال تا 12 سال)
   0

   سرویس‌های علی بابا -‌ مشاوره و پشتیبانی

   مشاوره و پشتیبانی تخصصی رایگان

   مشاوره قبل و حین سفر توسط سفریار اختصاصی

   سرویس‌های علی بابا -‌ قیمت رقابتی تور

   قیمت رقابتی تورهای داخلی و خارجی

   قیمت‌های شفاف بدون پرداخت هزینه‌های جانبی

   سرویس‌های علی بابا -‌ تنوع تورها

   تنوع تورهای داخلی و خارجی

   شخصی سازی انواع تور برای مسافران

   پرسش‌های شما

   • مزایای تور در علی‌بابا چیست؟
    با خرید تور در علی بابا از مزایای فوق‌العاده آن برخوردار خواهید شد. انجام کارهایی نظیر تهیه ویزا، خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل، وجود امکاناتی نظیر گشت شهری و راهنمای فارسی توسط تور، سفر شما را لذت‌بخش خواهد کرد. ضمنا تنوع قیمتی در تورهای علی بابا امکان انتخاب‌های مختلف را برای شما فراهم می‌آورد. بنابراین پیدا کردن تور ارزان در علی بابا دور از دسترس نیست.
   • رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما به صورت همزمان چه مزیتی نسبت به تور (پکیج های مسافرتی) دارد؟
    می توانید هتل، پرواز و خدماتی چون ترانسفر فرودگاهی را بر اساس علایق و ترجیحات خود انتخاب کنید. بنابراین، بر خلاف تور (پکیج های مسافرتی) هیچ گونه محدودیت زمانی ندارید و حتی می توانید تنها برای بخشی از سفرتان هتل رزرو کنید.
   • قیمت تورهای علی بابا به چه عواملی بستگی دارد؟
    قیمت تورهای علی بابا به عواملی نظیر مدت برگزاری تور، زمان آن، ایرلاین، کیفیت و ستاره‌های هتل و خدمات تور بستگی دارد.
   • چه طور تور ارزان از علی بابا بخریم؟
    برای خرید تور ارزان از علی بابا کافی است تورها را بر اساس کمترین قیمت تنظیم کنید. راه حل دیگر خرید تور لحظه آخری است. البته در زمان خرید تور لحظه آخری حواستان باشد که در دام تورهایی با امکانات و خدمات بسیار پایین نیافتید.
   • چه طور از علی بابا تور بخریم؟
    برای خرید تور داخلی با تور خارجی علی بابا کافی است در صفحه تور شهر مبدا، مقصد و تاریخ را مشخص کنید. سپس از بین تورهای موجود هر کدام که مناسبتان است را انتخاب کنید. پس از انتخاب، برای خرید تور داخلی یا تور خارجی با سفریار آن تور تماس بگیرید. شماره تماس سفریار در همان صفحه تور قید شده است.
   • تور مسافرتی علی بابا چه خدماتی دارد؟
    تهیه ویزا برای تور خارجی، فراهم کردن بیمه مسافرتی، خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل و... از جمله خدمات تور علی بابا است. علاوه بر این گشت شهری و راهنمای فارسی زبان هم در تور گردشگری علی بابا ارایه می‌شود. حتی تور خارجی ارزان علی بابا هم تقریبا تمام این امکانات را برای مسافران فراهم می‌آورد.
   • آیا قیمت تور داخلی به زمان آن بستگی دارد؟
    یکی از عوامل موثر در قیمت تور داخلی، زمان آن است. در زمان‌های کم سفر احتمال پیدا کردن تور داخلی ارزان بیشتر است. در این دوره‌های زمانی قیمت بلیط هواپیما و رزرو هتل نسبت به زمان‌های پرسفر کمتر است. این موضوع در قیمت تور خارجی هم به همین ترتیب تاثیرگذار است.
   • چه طور می‌توانیم وسیله نقلیه را در تور مسافرتی داخلی انتخاب کنیم؟
    پس از انتخاب مبدا، مقصد و زمان سفر، روی جستجو کلیک کنید. یک صفحه مفصل از تورهای موردنظر شما ظاهر می‌شود. در پایین صفحه سه آیکون هواپیما، قطار و اتوبوس را می‌بیند. هر کدام از این سه وسیله را برای خودتان مناسب می‌بینید انتخاب کنید. در این لحظه چندین تور مسافرتی داخلی را مشاهده خواهید که روش حمل و نقلش همانی است که شما می‌خواهید.