تور ترکیه ارزان

پرسش های شما

قیمت تور ترکیه ارزان چقدر است؟
ترکیه یکی از مقاصدی است که ایرانیان زیادی به آن سفر می‌کنند. به همین دلیل تور ترکیه با قیمت‌های مختلفی در آژانس‌های مسافرتی عرضه می‌شود. هرچه امکانات رفاهی بیشتری در تور ترکیه ارائه شود، قیمت آن هم گران‌تر خواهد شد. از جمله عواملی که روی قیمت تور ترکیه ارزان اثر دارد، نوع سفر (هوایی یا زمینی، هواپیما فرست کلاس یا اکونومی، اتوبوس ویژه یا عادی)، تعداد روز و شب‌های سفر، تعداد وعده‌های غذایی (صبحانه، نهار، شام و...)، محل اقامت (هتل، هتل آپارتمان، اقامتگاه و...)، برنامه تفریحی و گردشی و... هستند.
ارزانترین فصل تور ترکیه چه زمانی است؟
ارزانترین فصل تور ترکیه پاییز است. در این فصل آب‌وهوای ترکیه سرد شده و اغلب روزها بارانی می‌شود. به همین دلیل گردشگران کمتری به این کشور سفر می‌کنند. شما می‌توانید در این فصل ارزانترین تور ترکیه را رزرو کنید، اما احتمال آن که بتوانید از سواحل آفتابی ترکیه استفاده کنید، کمتر خواهد بود. (مشاهده بهترین قیمت تور استانبول ارزان در علی بابا) همچنین پیشنهاد می‌کنیم اگر در این فصل به ترکیه سفر کردید، حتما لباس گرم مناسب همراه خود داشته باشید.
اختلاف قیمت تور ترکیه ارزان زمینی و هوایی چقدر است؟
در تور ترکیه ارزان زمینی شما با اتوبوس سفر خواهید کرد. در این سفر بازه زمانی بیشتری در راه خواهید بود و امکانات کمتری در اختیارتان است. در مقابل در تور ترکیه ارزان هوایی با هواپیمای اکونومی سفر می‌کنید و در بازه زودتر و با امکانات رفاهی نسبتا بیشتری به مقصد خواهید رسید. درباره سایر امکانات این تورها می‌توان گفت وعده‌های غذایی، برنامه تفریحی، محل اقامت، تعداد روز و شب‌های اقامت و... در تورها با هم متفاوت است و خدمات تور هوایی کیفیت بهتری دارد. همه این موارد باعث شده تور ترکیه ارزان هوایی از نظر قیمتی از تور ترکیه ارزان زمینی گران‌تر است.
امکانات و خدمات تور ارزان ترکیه چه تفاوتی با تورهای معمولی دارد؟
در تور ارزان ترکیه وسیله نقلیه سفر از نوع پرواز اکونومی یا اتوبوس عادی است که امکانات رفاهی کمتری دارند. در این تور وعده‌های غذایی کمتری ارائه می‌شود، محل اقامت مسافران متل‌ها، اقامتگاه‌ها یا خوابگاه‌های گروهی است. بعضی از تورها هم برنامه تفریحی ساده‌تری برای تور ارزان ترکیه در نظر می‌گیرند.