تور مسکو

پرسش های شما

قیمت تور مسکو چه قدر است؟
قیمت تور مسکو به عواملی نظیر مدت سفر، زمان سفر، کیفیت هتل، خدمات تور و... بستگی دارد. برای پیدا کردن تور ارزان مسکو، می‌توانید هر یک از این عوامل را تغییر دهید.
آیا می‌توان تور مسکو را با قیمت ارزان پیدا کرد؟
اگر بتوانید کمی توقعاتتان را از خدمات تور و ستاره‌های هتل کم کنید، احتمال پیدا کردن تور ارزان مسکو دور از انتظار نیست. ضمنا اگر بتوانید تور لحظه آخری مسکو را هم پیدا کنید، احتمالا قیمتش ارزانتر خواهد بود.
در تور مسکو آیا راهنمای فارسی زبان همراه مسافران خواهد بود؟
در اکثر تورهای مسکو علی بابا راهنمای فارسی زبان وجود دارد. البته بهتر است برای اطمینان بیشتر هنگام خرید تور به مشخصات آن دقت کنید.
آیا در تور مسکو خدمات گشت وجود دارد؟
در بیشتر تورهای مسکو، یک گشت شهری وجود دارد. اما برای مطمئن شدن، هنگام خرید تور مسکو، امکانات آن را به دقت بررسی کنید.
آیا تورهای لحظه آخری مسکو امکانات کمتری دارند؟
خیر؛ تورهای لحظه آخری ضرورتا امکانات کمتری نسبت به سایر تورها ندارند. در واقع، قیمت کمتر این تورها به دلیل نزدیک شدن به زمان برگزاری آن است.
بهترین زمان سفر به مسکو چه ماه‌هایی است؟
در پاییز و زمستان آب و هوای مسکو بسیار سرد است، اگر سرمایی هستید این ماه‌ها زمان مناسبی برای سفر شما نیست. البته در ماه‌های سرد، هزینه‌‌ی هتل مسکو و در نتیجه تور کاهش پیدا می‌کند. از طرف دیگر اگر دلتان می‌خواهد به تماشای شب‌های سفید روسیه بروید، سفرتان را به ایامی بین 21 خرداد تا 11 تیر موکول کنید.
مهم‌ترین جاهای دیدنی مسکو کجا هستند؟
زمانی که با تور مسکو به این شهر سفر می‌کنید، تماشای جاهایی نظیر میدان سرخ، کاخ کرملین، کلیسای سنت باسیل، تئاتر بولشوی، میدان مانژ و آسمان‌نمای مسکو را از دست ندهید.
بهترین تفریحات در مسکو چیست؟
اسکی روی یخ، شرکت در جشنواره‌های موسیقی، تماشای تئاتر، بازدید از موزه‌ها و خوردن غذاهای خوشمزه روسی از جمله تفریحات جذاب در مسکو است.
در مسکو کجا به خرید برویم؟
از مهم‌ترین مراکز خرید مسکو می‌توان به پتروسکی، تی اس یو ام، گام و افی مال اشاره کرد.
از مسکو سوغات چه بیاوریم؟
از مهم‌ترین سوغات مسکو می‌توان این موارد را نام برد: عروسک‌های ماترویشکا، سماورهایی با تزئینات خاص و زیبا، خاویار و تخم‌مرغ‌های سلطنتی و جواهرنشان.