تور های ویژه نمایشگاه اکسپو 2023 دبی

پرسش های شما

مزایای رزرو تور اکسپو 2020 دبی در مقایسه با سفر مستقل دقیقا چیست؟
همان‌طور که می‌دانید، برای سفر به دبی علاوه‌بر هزینه‌های رزرو هتل و بلیط سفر، نیاز به اخذ ویزای الکترونیکی امارات هم دارید. از آن‌جایی که گرفتن ویزای دبی شرایط خاصی دارد، بهتر است این کار توسط کارگزاری انجام شود تا احتمال موفقیت آن بیشتر شود. همچنین، وقتی شما تور دبی رزرو می‌کنید، هزینه‌های رزرو بلیط، هتل، ویزا و ترانسفر هم روی تور حساب می‌شود اما اگر خودتان به صورت مستقل سفر کنید، باید برای تک‌تک این موارد هزینه جداگانه پرداخت کنید که در نهایت بیشتر از هزینه تور می‌شود.
هزینه تور دبی شامل چه مواردی است؟
هزینه تورهای دبی علاوه بر هزینه مرتبط با هتل و پرواز، شامل خدماتی از جمله ویزای دبی، بیمه مسافرتی، تور لیدر و ترانسفر فرودگاهی نیز می‌شود. سایر خدمات مرتبط با مقصد هم در مقصد توسط کارگزار و تورلیدر قابل‌ارائه است.
آیا ترانسفر از فرودگاه به هتل و نمایشگاه و برعکس بخشی از خدمات تورهاست؟
ترانسفر از فرودگاه به هتل خدمتی است که روی همه تورها وجود دارد. نکته‌ای که در مورد ترانسفر از فرودگاه به نمایشگاه وجود دارد این است که ممکن است هدف همه مسافران از سفر به دبی، بازدید از نمایشگاه اکسپو 2020 نباشد و به همین دلیل ترانسفر به نمایشگاه بخشی از همه تورها نیست. اگر شما تور را به خاطر نمایشگاه گرفته‌اید، می‌توان برای ترانسفر به نمایشگاه با کارگزار هماهنگ کرد. همچنین پیشنهاد می‌کنیم هتل‌هایی را رزرو کنید که به محل نمایشگاه نزدیک‌ترند.
آیا نحوه گرفتن ویزا برای نمایشگاه اکسپو 2020 دبی با ویزای عادی فرق دارد؟ و آیا اخذ ویزا بخشی از خدمات تور است؟
ویزای نمایشگاه اکسپو 2020 دبی با ویزای الکترونیکی عادی امارات فرقی ندارد. به عبارت دیگر، ویزای خاصی برای نمایشگاه در نظر گرفته نشده است. همچنین تمام تورهایی که روی پلتفرم مشاهده می‌کنید با احتساب هزینه اخذ ویزا قیمت‌گذاری شده؛ یعنی اخذ ویزای دبی هم بخشی از خدمات این تورهاست.