تور ارمنستان

پرسش های شما

قیمت تور ارمنستان چقدر است؟
تور امنستان به تناسب امکانات و خدمات مختلفی که در اختیار شما قرار می‌دهد، قیمت‌های مختلفی دارد. طبیعتا هرچه امکانات رفاهی بیشتری در تور به شما ارائه شود، هزینه تور هم گران‌تر خواهد بود. از جمله عواملی که روی قیمت تور ارمنستان اثر دارد، می‌توان به نوع سفر (زمینی یا هوایی)، نوع وسیله نقلیه (اتوبوس ویژه یا عادی، پرواز فرست‌کلاس یا اکونومی)، تعداد روز و شب‌های اقامت، محل اقامت (هتل، هتل آپارتمان، اقامتگاه و...)، تعداد وعده‌های غذایی (صبحانه، نهار، شام و...)، برنامه تفریحی تور و... اشاره کرد.
تفاوت قیمت تور ارمنستان زمینی و تور هوایی ارمنستان چقدر است؟
تور ارمنستان زمینی امکان سفر با اتوبوس را برای شما فراهم می‌کند. با توجه به اینکه سفر با اتوبوس به مراتب ارزان‌تر از هواپیماست، قیمت تور ارمنستان زمینی از تور هوایی ارمنستان ارزان‌تر است. پس اگر می‌خواهید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید، می‌توانید از تور زمینی استفاده کنید. در مقابل اگر بودجه برایتان چندان اهمیتی نداشته و ترجیح می‌دهید سفری راحت‌تر داشته باشید و زیاد در راه نمانید، تور هوایی برای شما گزینه بهتر و البته گران‌تری است.
آیا سفر به ارمنستان نیاز به ویزا دارد؟
بله، برای سفر به این کشور باید ویزا داشته باشید.
ارزانترین تور ارمنستان را چطور رزرو کنم؟
برای رزرو ارزانترین تور ارمنستان باید به سایت علی بابا مراجعه کنید. در بخش تور سایت علی بابا مبدا، مقصد (ارمنستان)، بازه زمانی و تعداد نفرات را مشخص و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در این حالت همه نتایج تور ارمنستان به شما نمایش داده خواهد شد. در ادامه می‌توانید با فعال کردن گزینه «کمترین قیمت» تورهای نمایش داده شده را به ترتیب از کمترین تا بیشترین قیمت مشاهده کنید و به تناسب بودجه خود بهترین تور را انتخاب و رزرو کنید.
بهترین زمان سفر به ارمنستان کدام فصل است؟
از نظرشرایط آب‌وهوایی بهترین زمان سفر به ارمنستان فصل بهار و تابستان (تور ارمنستان تابستان) است که هوا کاملا خنک، معتدل و مطبوع با طبیعت زیباست. در این زمان سفر به ارمنستان خیلی رایج و احتمال پیدا کردن تور لحظه آخری کم است. در شش ماه دوم سال هوای این کشور بسیار سرد و تا حدی غیر قابل تحمل می‌شود. همین موضوع روی گردشگری اثر گذاشته است.
فاصله تهران تا ایروان در تور ارمنستان زمینی چند ساعت است؟
فاصله تهران تا ایروان در تور ایروان چیزی در حدود 1208 کیلومتر است. اتوبوس تهران ایروان این فاصله را در یک بازه زمانی 22 ساعته طی می‌کنند. البته به این فاصله زمانی، 2 الی 3 ساعت معطلی در مرز و چند توقف نیم ساعته را هم اضافه کنید.