تور آنتالیا 3 شب و 4 روز

پرسش های شما

قیمت تور آنتالیا 3 شب و 4 روز چقدر است؟
برای رزرو تور آنتالیا 3 شب و 4 روز گزینه‌های مختلفی پیش روی شماست. نوع سفر (هوایی یا زمینی)، کیفیت وسیله نقلیه (پرواز فرست کلاس یا اکونومی، اتوبوس VIP یا عادی)، تعداد وعده‌های غذایی، محل اقامت (هتل آنتالیا، متل، اقامتگاه و...)، برنامه تفریحی تور، راهنمای تور گردشگری و... از جمله مواردی هستند که روی قیمت تور آنتالیا اثر دارند. طبیعتا هرچه امکانات رفاهی بیشتری برای این تور وجود داشته باشد، قیمت آن هم گران‌تر خواهد بود. در عوض اگر می‌خواهید تور ترکیه برایتان ارزان تمام شود، امکانات رفاهی کمتری منتظر شماست.
بهترین جاهای دیدنی آنتالیا برای سفر 4 روزه کجاست؟
سواحل زیبای آنتالیا از جمله ساحل‌های لارا و کنیالتی، منطقه کالجی، آکواریوم آنتالیا، برج ساعت، شهرهای باستانی پرگه و آسپندوس، بندر قدیمی آنتالیا، قلعه رومیان، مسجد مهمت پاشا، موزه باستان شناسی آنتالیا، غذاهای خیابانی، بازارهای بزرگ و... همه‌وهمه بخشی از جاهای دیدنی آنتالیا هستند که در این سفر می‌توانید از آن‌ها بازدید کنید.
بهترین جاهای دیدنی و تفریحی شب های آنتالیا کجاست؟
گشت‌وگذار و تفریح در بارها، کلوب‌ها، شهربازی آنتالیا، شکم‌گردی بین غذاهای خیابانی، پیاده‌روی در ساحل، بازارگردی، پیاده‌روی در خیابان‌ها و... از بهترین جاهای دیدنی و تفریحی آنتالیا در ساعات پایانی روز و شب‌ها هستند.
بهترین فصل سفر به آنتالیا چه زمانی است؟
از نظر شرایط آب‌وهوایی بهترین فصل سفر به آنتالیا در فروردین و اردیبهشت است. در این دوره هوای معتدل، خنک و طبیعت زیبایی در آنتالیا وجود دارد. همچنین تابستان اوج سفر به آنتالیاست و حتی قیمت تورهای گردشگری در این بازه زمانی خیلی بیشتر از حالت عادی است. سفر به آنتالیا در فصل پاییز و زمستان از نظر آب‌وهوایی کمتر پیش می‌آید و این فصل آنتالیا خیلی خلوت می‌شود. چراکه در این شش ماه آنتالیا باران‌های زیادی داشته و هوای سردی هم دارد.