تور اسپانیا

تور اسپانیا

تور اسپانیا، آنچه باید بدانید

با تور اسپانیا همراه شوید تا به کشوری سفر کنید که همه‌چیزتمام است. کشوری با آب و هوای معتدل و سواحلی در دریای زیبای مدیترانه که آثار باستانی با قدمتی چند هزار ساله دارد و غذا و موسیقی مخصوص به خود که سفر شما را به یادماندنی می‌کنند. هر شهر دیدنی‌ها و حال و هوایی دارد که هریک سفری جداگانه می‌طلبد.

جاذبه‌های گردشگری

تور اسپانیا شما را به مهمترین شهر اسپانیا یعنی بارسلون می‌برد؛ سفری به همه زیبایی‌ها.

وقتی از سفر به اسپانیا حرف می‌زنیم همه‌ی حواس‌ها قبل از هر چیز به بارسلون معطوف می‌شود. با اینکه دومین شهر بزرگ اسپانیاست ولی اولین مقصد گردشگری این کشور محسوب می‌شود. بارسلون بهشت گیتارنوازان دوره‌گرد و نقاشان خیابانی است. شهری پر از جنب و جوش و شب بیدار.

معماری عجیب و غریب بناهای تاریخی این شهر شما را به شگفتی می آورد و ساحل زیبای مدیترانه‌ای و آفتاب دلپذیرش روزهای شما را با آرامش و لذت گره می‌زند.

بارسلون دیدنی‌های بسیاری دارد و این چند مورد فقط گوشه‌ای از جاذبه‌های گردشگری این شهر است:

کلیسای عظیم و البته عجیب ساگرادا فامیلیا برای بارسلونا مثل ایفل است برای پاریس. این کلیسای بزرگ و نیمه‌کاره که اثر آنتونی گائودی معمار اسپانیایی‌ست، بیشتر شبیه یک نقاشی است. دیدن این اثر مدرن در هیاتی تاریخی نفس را سینه حبس می‌کند.

بری گوتیک، محله‌ای زیبا و بسیار باشکوه که در خود تعداد زیادی از بناهای قرون وسطی را جای داده است. قدم زدن در کوچه پس کوچه‌های این محله شما را  به تونل زمان دعوت می‌کند. در این محله بناهایی قرار دارد که متعلق به قرون وسطا هستند و حتی برخی از آنها را می‌توان متعلق به دوران حکومت رومی‌ها بر این شهر دانست.

موزه‌ی پیکاسو، این بزرگ‌ترین مجموعه‌ی آثار پیکاسو را در خود جای داده است. بنیان‌گذار این موزه خائومه سابارتس است که از دوستان نزدیک پیکاسو بود و مجموعه‌ی بزرگی از آثار پیکاسو را در خانه‌اش داشت. او خانه‌اش را تبدیل به موزه‌ای برای دوست هنرمندش کرد. بنای این موزه از پنج ساختمان قرون وسطایی کنار هم تشکیل شده و در سال ۱۹۸۵ افتتاح شده است. بیشتر از ۳۵۰۰ اثر پیکاسو در این موزه وجود دارد.

کاسا میلا، یکی دیگر از آثار گائودی است که با زیباییِ متفاوت و عجیبش، موفق‌ترین ساخته‌ی آنتونیو گائودی است. نمای بیرونی آن موج‌دار و دودکش‌های رو پشت‌بامش به شکل مجسمه‌ها و اشکال انتزاعی بوده و در فهرست میراث جهانی یونسکو نیز ثبت شده است. طرح کلی و تمام جزئیات این بنا بسیار نوآورانه و عجیب است.

تجربه‌های شگفت‌انگیز

  • مهم نیست اهل فوتبال باشید یا نه، دیدن یک مسابقه فوتبال در ورزشگاه نیوکمپ زندگی شما را قطعا تقسیم می‌کند به قبل و بعد از تماشای آن!
  • شبی را در رستوران قایق‌های مدیترانه بگذرانید. آرامش و زیبایی شب‌های بارسلون، آن هم بر روی آب سفر شما را خاطره‌انگیز می کند.
  • ساعتی برای قدم زدن در اسکله اختصاص دهید. روز و شب‌اش فرقی نمی‌کند، هر کدام زیبایی‌های خاص خود را دارد.
  • از آکواریوم بارسلون دیدن کنید. 

تور علی بابا